modlitwa-bitwa o fort

  • Rozpoczynający wątek maly1995
  • Data rozpoczęcia

modlicie sie przed bitwa?

  • tak

    Głosy: 47 23,7%
  • nie

    Głosy: 151 76,3%

  • W sumie głosujących
    198
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
czy modlicie sie przed bitwa o fort?
jezeli tak to czy macie wtedy tak ze trafiaja wam sie lepsze przedmity lub zadajecie wiecej obrazen niz zwykle?
 

DeletedUser

Gość
Gość
heehe moim zdaniem modlenie to pic na wode fotomontaż:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa z tego co wiadomo w niczym nie pomaga ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie zaszkodzi jak poświęcisz te 15 minut :) jeżeli masz czas. Jeżeli nic nie daje to nic nie tracisz, a jak jednak daje to możesz i zyskać :) - choćby nieświadomie ale :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem modlitwa "coś" daje, ale pewny jestem tylko rozbudowy.

Czyli jak pomodlimy się przed budową, są lepsze rzeczy w sklepie - wiem, na podstawie własnego doświadczenia :)

Przed bitwami też się modlę, ale to tak z przyzwyczajenie, bo nic to nie daje raczej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa więcej zabiera niż daje. Np. 15 minut zabiera.

EDIT: Jednak więcej daje, bo aż 4 medale ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja przed bitwą sie nie modle bo zazwyczaj wkraczam z 90% hp 5min przed bitwą
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja dziś znalazłem kawałek kartki część 1, przedtem się modliłem. Może to fart:D
Co do fortu to nie modle się przed bitwą, a na bitwy chodzę rzadko a jak już pójdę to dostaje 1exp bo jest mało obrońców lub atakujących:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te bronie w sklepach to pic na wodę, chociaż może za często się modliłem ;) (15min/2h budowy). A w fortach nie pewnie nie daje. Chyba, że na zachodzie był zwyczaj modlenia się przed każdą bitwą ;) Może poszukajmy coś związane ze zwyczajami modlitwy na zachodzie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie zaszkodzi jak poświęcisz te 15 minut :) jeżeli masz czas. Jeżeli nic nie daje to nic nie tracisz, a jak jednak daje to możesz i zyskać :) - choćby nieświadomie ale :D
chodzi o to ze mi sie nie chce wyruszac do miasta za 15 znowu wlaczac westa i do fortu zazwyczaj zapominam ze modlitwe wzielem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam ateistyczne podejście do wiary.:p To nie średniowiecze aby się modlić przed bitwą.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jakoś tak... zapominam. Wierzę, że modlitwa nic nie daje, ale w duchu mam nadzieję, że są jakieś bonusy z niej wychodzące.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa

Sam się przekonałem , że to działa w budowaniu budynków(lepsze itemy).Co do fortów , ja się nie modlę.Moi koledzy z koalicji się nie modlą , a znaleźli np.:Laskę
:)



imgphpy.png

imgphp2.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
To, że modlitwa wnosi lepsze przedmioty do rozbudowy jest potwierdzone. Ale Modlitwa i Forty to narazie jedynie przypuszczenia
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
aa bo kazdy sobie chodzi kiedy chce.. a co jak by cale miasto w niedziele o 11 poszlo do kosciolka??

zartuje.. ale sprobowac mozna...

wydaje mi sie ze kosciol zostal postawiony jako czesc miasta z jednego powodu.. bo te budynki naprawde byly w misteczkach

kosciol, poczta, bank, sklepy, no i saloon i hotel.. tylko dlaczego osobno?? przeciez kiedys saloon to bylo hotel:p

ale osobiscie nie widze zadnej roznicy.. i tak naprawde.. nigdy nie bedziesz wiedzial..
pojdziesz sie pomodlic.. znajdziesz cos.. to co?? uwiezysz w Boga?? a jak nie pojdziesz sie pomodlic i znajdziesz cos to co wtedy? pojdziesz do saloonu.. i dopijesz ta butelke whiskey?

Kosciol t The-West.. to bardzo kontrowersyjny temat.. my jako Polacy.. wiemy i znamy ta religie.. ale np w US.. to juz inny temat.. caly czas na forum widze na ang.. pretensje ludzi wyznajacych inne religje.. ze dlaczego jest krzyz na kosciele w miescie..?? przeciez to gra.. i dlaczego kosciol.. a nie naprzyklad inny budynek.. dla wysznawania innej religli??

a zobacz w ilu krajach ludzie graja w The-Westa

temat kosciola w tej grze ciagnie sie od poczatku.. i bedzie sie ciagnal jeszcze dlugo.. i z tym samym rezultatem.. " wydaje mi sie.. ale nie jestem pewny"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Próbował ktoś zebrać zestaw setowy śpiocha,pomodlić się i iść na bitwe???Może to coś da...
 

DeletedUser16995

Gość
Gość
Ja tak tylko z ubocza. Posiadam małą wiedzę lecz nie pamiętam by na dzikim zachodzie w miastach stały Cerkwie, Meczety Klasztory czy Inne budynki danej Wiary. Dla tego w The West jest kościół. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak tylko z ubocza. Posiadam małą wiedzę lecz nie pamiętam by na dzikim zachodzie w miastach stały Cerkwie, Meczety Klasztory czy Inne budynki danej Wiary. Dla tego w The West jest kościół. Pozdrawiam

Masz rację w filmach o dzikim zachodzie zawsze był kościół.
 
Status
Zamknięty.
Do góry