modlitwa-bitwa o fort

  • Rozpoczynający wątek maly1995
  • Data rozpoczęcia

modlicie sie przed bitwa?

  • tak

    Głosy: 47 23,7%
  • nie

    Głosy: 151 76,3%

  • W sumie głosujących
    198
Status
Zamknięty.

DeletedUser20128

Gość
Gość


Moim zdaniem modlitwa nic nie daje w bitwie o fort.
W rozbudowie miasta to daje ale nie tu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tego nie wiadomo! może być tak, że bez modlitwy może być lepiej niżeli po niej. modlitwa jest zagadkowa i tak jakby w the-west nieokreślona, tzn. nie wiadomo co ona daje. jednak mimo to zawsze jest jakiś bonus i to nie tylko do tej waszej budowy i której tyle mówicie, ale na prawdę do wszystkiego - prac, pojedynków i walk. zawsze warto się pomodlić, bo nic nie tracicie, a nawet zyskujecie.
 

DeletedUser20280

Gość
Gość
modlitwa

to my tracimy jak się modlimy czas ,a nie ty więc się ciesz :D

Moim zdaniem warto się pomodlić , a jak przychodzisz do fortu 5 min przed bitwą to się nie dostajesz :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem modlitwa coś jednak daję - z własnego 'życia'
Pomodliłem się chyba 4 albo 5 razy przed bitwą i moją cudowną flintą (168-268) walnąłem 4hity pod rząd po 240-270. Później 2 chybione i znów po 230.
Jednak, raz się pomogliłem 2 razy(parzystą liczbę kwiatków się na pogrzeb daje) i 1 na 10rund trafiłem. Więc albo można sądzić, że modlenie coś daje (ale tylko nieparzystą liczbę razy) z drugiej - nic.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
Modlitwa to swojego rodzaju proźba o coś, tak więc co robi nasz ludzik w kościele? O co prosi? Powinna byś opcje wyboru w kościele o co chcemy się modlić np. większe szczęście, lub by sie nie zranić w czasie pracy itp. ja osobiścnie modliłem się jakieś 7 razy, a przeb bitwą fortową tylko raz, dlaczego? Bo nie lubię marnować czasu na coś czego skutki są utajone i nieodczuwalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W grze modliłem się tylko kilka razy i ani razu przed bitwą :D
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Nigdy się nie modliłem przed bitwą.
Jak wrócę do miasta z zakupów to sprawdzę.
Ciekawość...
Nie wiem dlaczego ale myślę że to mi nic nie da :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlenie przed bitwą o fort raczej nie pomaga , przed budowaniem pomaga znacząco , już są dowody :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kościół jest to bardzo kontrowensyjny temat aczkolwiek myślę że kościół nic nie daje, nawet lepszych itemów ale po prostu jest "wiara w kościół" sami sobie wymyśliliśmy że to coś daje a tak naprawdę nigdy się nie przekonamy programiści, fabularze gry to wymyślili w jakimś celu, w jakim? A no w takim żeby ciągle odkrywać nowe rzeczy w the west.
Ktoś się pomodli, wypadnie mu jakiś dobry item i już leci i roznosi że kościół coś daje, chociaż wiem że kościół nic nie daje to i tak się modlę, choć sam nie wiem po co.
Na tym skończę mój wykład, załatwcie mi plik kościoła to wam powiem czy coś daje :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
modlitwa jest zagadką, tak jak ukryte zadania (po części już odkryte). być może modlitwa daje minimalne bonusy których nie widzimy ale nic nie było o tym pisane przez adminów...
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
Przed rozbudową zawsze się modlę, no i działa :D
Ale przed Bitwą fortową modliłem się tylko raz i znalazłem puszkę (ale to raczej zbieg okoliczności)
Nie wierzę w to, że modlitwa przed bitwą coś daje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż w kwestii modlenia przed budową nie będę się wypowiadać co do fortów większej różnicy nie zauważyłem (przed każdą bitwą staram się modlić tak na wszelki wypadek) . W pracach ..hmmm ... po modlitwie częściej znajduje przedmioty lepsze lub gorsze ale są choć nie jest to regułą . Modlitwa w moim przekonaniu to jakaś losowa albo trafisz albo nie , jedno jest pewne nigdy do końca się nie dowiemy prawdy jak w religii pewne rzeczy trzeba brać na wiarę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się nie modlę, nie wierzę w te bzdury..

PS. A przed obroną krzyża się modliliście ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry