Modlitwa w innej perspektywie.

  • Rozpoczynający wątek piotrekek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na wstępie:
W tym temacie nie chodzi o to co daje modlitwa.

Czytałem gdzieś na angielskim forum pewien użytkownik wpadł na pomysł by modlić się tylko z przedmiotami religijnymi. Być może otworzy to drogę do jakiegoś questa. Sprawdzili to i pisali że nic to nie dało. Nie sprawdzali jednak wszystkich kombinacji. I z tąd mój pomysł żeby sprawdzić to u nas. Tu potrzebna jest mi Wasza pomoc. Nie wiem które z przedmiotów mogą być religijne.

Zaproponuję taki zestaw:
Naszyjniki:
cross_bronze.png
lub
cross_gold.png
lub
cross_silver.png


Nakrycia głowy:
Mężczyźni czapek w kościele nie noszą więc z niej rezygnuję.
Zwierzęta:
Zwierząt także nie wprowadzamy.
Odzienie:
pilger_jacket.png
lub
jacket_fine.png
lub
jacket_brown.png
lub
jacket_black.png
lub
jacket_grey.png

Buty:
pilger_shoes.png
lub
light_fine.png
lub
light_black.png
lub
light_brown.png
lub
light_grey.png


Co ogólnie o tym myślicie i czy jesteście w stanie testować poszczególne rzeczy przy modlitwie? Jakie jeszcze rzeczy pasowałyby do tego pomysłu?

EDIT:
Broń:
Bez broni jak napisał damoner
Produkt:
cane.png
lub
hymnal.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś wypróbuję kombinację metalowy krzyżyk + szlachecki żakiet + brązowe buty sznurowane + śpiewnik. Za 28 min powiem jakie będą tego efekty.

EDIT/ Nic się nie działo, po prostu normalna modlitwa.

EDIT 2/ Oczywiscie chodziło o brązowe buty materiałowe..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
nie sprawdzałem ale wątpie by to coś dało
 
A niby jak chcesz to sprawdzić czy działa? Znajdziesz coś i co? Skąd wiesz, że to nie zwykłe szczęście tylko modlitwa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytanie ze zrozumieniem: wyraźnie napisał "być może otworzy drogę do jakiegoś questa"
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
kiedyś dużo razy sie modliłem ale przestałem bo niedy mi nie pomagało tyko raz chyba kiedyś znalazłem broń śrutową przy mielieni zborza :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie sadze aby ktorys z tych kombinacji wypalil
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyłem że łączą się one kolorami:
metalowy+brązowy+brązowe
srebrny+szary+szary
Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia tego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeanalizujmy obrazek:



Z tyłu stoi krzyż, zapewne będzie to złoty krzyż, pielgrzym ma na głowie czapkę pilegrzyma, w ręce śpiewnik, na sobie ubranie pielgrzyma, reszta wedłóg mnie też powinna być pielgrzyma, więć set pielgrzyma z śpiewnikiem i złotym krzyżem, i ważna rzecz pewnie bez broni!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zbieram kasę na ten komplet na czwartym świecie. Niedługo zobaczymy czy tylko zmarnowałem czas czy może jednak coś się za tym kryje. Myślę że najlepiej próbować w niedzielę ale to raczej ta w przyszłym tygodniu bo konto jest zerowe (tymczasowo)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11924

Gość
Gość
Czekam z niecierpliwością co wyjdzie z waszych eksperymentów ja niestety nie śmierdzę groszem więc tylko będę czytał co piszecie w tym temacie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można by było spróbować w świątecznym ubraniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jutro sprawdze z tym Setem Pielgrzyma bez broni modlitwe więc piotrekek nie musisz zbierac kasy żeby sprawdzić :) Mówiąc krótko, żajmę się tym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czy masz śpiewnik, bo to głównie o niego tu chodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak mam wszystko co potrzebne.

@edit
Nic to nie dało. Pomodliłem się, poszedłem na 2h na pracę Misjonarze i nic nie znalazłem i nic w ogóle specjalnego się nie stało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja myśle inaczej pomodliłem się z krzyżykiem i
kartka.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra pomodliłem się z tym wszystkim i poszedłem na pracę Misjonarze i..... nic się nie działo. Nic nie znalazłem ani w ogóle nic się nie stało.
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
Ale jakby znalazł 2 kartki to wtedy w prawym dolnym rogu byłaby mała cyfra 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry