Moje PhotoPortfolio

  • Rozpoczynający wątek PabloPawelek
  • Data rozpoczęcia

W jakiej skali ocenisz moje prace?

  • 5

    Głosy: 5 26,3%
  • 4

    Głosy: 7 36,8%
  • 3

    Głosy: 3 15,8%
  • 2

    Głosy: 1 5,3%
  • 1

    Głosy: 3 15,8%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,

Chciałbym pokazać Wam moje photo portfolio.
Znajdują się tam zdjęcia, które przerabiam wg własnego upodobania.
Robię to, bo to lubię. Ciągle się uczę i szukam własnej ścieżki, własnego stylu. Dlatego też, każde zdjęcie czymś się różni. Nie bardzo, ale bystre oko zauważy różnice ;)
Zdjęcia nie wszystkie są mojego autorstwa. Część z nich jest znaleziona na darmowych stock'ach, a część wykonana przeze mnie.
Niestety nie posiadam własnego sprzętu, no troszkę to kosztuje...
Więc tylko jak uda mi się pożyczyć to coś sam pstrykam.

Ale tak jak mówiłem, każde zdjęcie przechodzi przez obróbkę.

Znajdą tam się również plakaty, które wykonywałem. Nie są może idealne, ale no cóż. Klient nasz pan, nie prawda? ;)

Od niedawna też ćwiczę Digital Painting. Mam na razie 3 rysunki.

Tak w skrócie:
Portraits - portrety będą, ale na razie są karykatury.
Travel - w budowie ;)
Posters - plakaty które wykonałem na zlecenie ;)
Other - tam są fotki które znalazłem na swoim starym dysku ;) Ale są i też z tego roku. Znajduje się tam również kategoria Digital Painting.

Wszystkich którzy interesują się grafiką lub fotografią, zapraszam serdecznie.

PhotoPortfolio
Mój blog na którym możecie się wypowiedzieć ;) Za wszystkie komentarze z góry dziękuję :)

Pozdrawiam,
Pablo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodałem ankietę, może to Was zmotywuje do jakiejkolwiek wypowiedzi ;)
Bo zaczynam odnosić wrażenie, że na tym forum to tylko sygnaturki robicie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że część osób ocenia, ale nikt nie zostawia komentarza.
Może się boją? Moze nikt koledzy/koleżanki nie mają odwagi by cokolwiek powiedzieć?

Obserwuję ten wątek od wczoraj i widze że coś "ruszyło" w nim, gdy dodaleś ankietę.
A wciąż nikt nic nie napisał.

Tak, na tym forum głównie robią sygny ;)
Więdz pawelku, nie oczekuj tutaj by ktoś Ci coś mądrego napisał ;)

Ja osobiście to i owo robię, uczę się ciąglę, ale głównie jakieś "drobne" grafiki itp.
Nie prezentuję ich w sieci, bo... B nie uważam że są "dobre"

Twoje prace mi się podobają, widać że masz oko i talent.
Masz ciekawy styl obróbki, który powoduje że nie wiem, czy to fotografia, czy już grafika.

Mówisz że w DP dopiero zaczynasz (czytałam bloga), masz 3 prace, a różnica między pierwszą, drgą i trzecią jest ogromna!
Szybko się uczysz i widać, że masz talent.

Nic, tylko pozazdrościć ;)

Pozdrawiam,
Złotko
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm wszystko na prawdę ciekawe. Sam interesuję się grafika komputerową, a dokładnie grafiką użytkową czyli przede wszystkim wykonywanie layoutów, wizytówek, logotypów, plakatów itd. Na moje pracę lepiej nie patrz, gdyż są dość stare przez co nie mam nawet co pokazać. Tak jak i Ty na chwile obecną mam matury, w związku z tym już dawno Photoshopa nie uruchomiałem.

Rysować w sumie za bardzo nie potrafię, ale nie oznacza to że nie umiem stworzyć czegoś od podstaw. Mam głowę pełną pomysłów i to się liczy, ogólnie to siedzę w grafice rastrowej, wektorowej, trochę 3d no i w animacji flash. Jeśli chodzi o Twoją osobę, to widzę że poza umiejętnościami masz także talent, którego niestety nie da się nabyć. Animacja flash jak mniemam również jest Ci znana, jeśli chodzi o stronę to zupełnie nie mam pojęcia czy opcja przesuwania zawartości (bloku z treścią) jest wynikiem błędu czy też wyższego celu. Poza tym jestem ciekaw jakich technik używasz przy tworzeniu karykatur.

Interesuje mnie jedynie opcja nadawania im wyglądu zbliżonego do wygenerowanych komputerowo rzeczy. Domyślam się, że bawisz się kontrastami, poziomami, krzywymi, kolorami itd. Filtry koloryzujące oraz efekty świetlne z pewnością także są używane, ale interesuje mnie dokładny przebieg edycji całego zdjęcia do owej postaci (nie pisz, że coś tam warpem zrobiłeś czy też skraplaniem, chodzi tylko o ww efekt)

Poza tym może napisałbyś coś więcej o sobie, jesteśmy w sumie rówieśnikami i interesują nas podobne rzeczy, dlatego też jesteś dla mnie bardzo interesujący ;] W dobrym tego słowa znaczeniu.

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Wybacz ja się przyczepię jedynie tak naprawdę tylko do tego twojego zdjęcia na portfolio od razu jak je zobaczyłem to zdecydowałem się zamknąć stronę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, piękny nie jestem ;)
Ale czy to się liczy? Widocznie tak, oceniacie ludzi choć ich nie znacie.

Co do karykatur, to domyslasz się że to po prostu "wyginanie" gęby.
Jest na to masa sposobów. Ba, widziałem ostatnio na YT niezły sposób na to, ale nie mam czasu by go sprawdzić.

Zapewne chodzi Ci jak uzyskać taki efekt skóry, odcień, tak?

Wiele powiedzieć Ci nie mogę, pewnie rozumiesz dlaczego ;)
Mogę jedynie zdradzić, że warto pomyśleć nad kanałem blue, oczywiście odszumić go bo zazwyczaj ma największy poziom szumów.
Kontrast? Owszem, ale najpierw zdjęcie doprowadzam do takiego stanu, by nie było na nim cieni itd, tak więc żadnych kontrastów. Cienie itd nakładam pędzlem, na nowo. W miejscach w których ja tego chcę.


PS. Głównie zabawa jest w kanale niebieskim, ale najpierw oczywiście zdjęcie jest przygotowane. Tzn, juz powyginane itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim skromniutkim zdaniem, ani foto ani karykatury Twojego wykonania nie są jakimś super wyczynem czy obiektem do fascynacji. Fajnie mieć własne zainteresowania i coś w co się faktycznie bawisz. W dzisiejszych czasach kupa ludzi bawi się w fotografie, foto artystyczne, robienie różnych grafik itp sprzęt jest naprawdę łatwo dostępny i tani. Dużo ciekawsze zdjęcia możesz znaleźć na durnej naszej klasie, czy innych portalach poświęconych zdjęciom. Np
http://www.deviantart.com/ czy polski http://www.digart.pl/
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, piękny nie jestem ;)
Ale czy to się liczy? Widocznie tak, oceniacie ludzi choć ich nie znacie.

Co do karykatur, to domyslasz się że to po prostu "wyginanie" gęby.
Jest na to masa sposobów. Ba, widziałem ostatnio na YT niezły sposób na to, ale nie mam czasu by go sprawdzić.

Zapewne chodzi Ci jak uzyskać taki efekt skóry, odcień, tak?

Wiele powiedzieć Ci nie mogę, pewnie rozumiesz dlaczego ;)
Mogę jedynie zdradzić, że warto pomyśleć nad kanałem blue, oczywiście odszumić go bo zazwyczaj ma największy poziom szumów.
Kontrast? Owszem, ale najpierw zdjęcie doprowadzam do takiego stanu, by nie było na nim cieni itd, tak więc żadnych kontrastów. Cienie itd nakładam pędzlem, na nowo. W miejscach w których ja tego chcę.


PS. Głównie zabawa jest w kanale niebieskim, ale najpierw oczywiście zdjęcie jest przygotowane. Tzn, juz powyginane itd.

Ech w sumie to nie dowiedziałem się od Ciebie niczego... Tyle niestety to już dawno sam pojąłem, rozumiem z jakiego powodu kryjesz ową technikę ale czy ktoś w końcu się przełamie i wytłumaczy dokładnie w czym rzecz? Wiesz widziałem sporo tutoriali na owy temat, efekt był w sumie identyczny z Twoim. Ale dla mnie to za mało. Potrzebna mi wiedza jak wykonać powiedzmy takie cacko:

http://img686.imageshack.us/img686/9194/poledance.jpg

Wiem, że jest z tym sporo roboty. Wiem także, że przy czymś takim bez "maca" się nie obejdzie. Ale tą technikę prawdziwi graficy kryją jakby od tego zależała ich kariera (w pewnym sensie zależy, ale w sumie niewielkim). Nie chce mi się jak na razie wybierać na studia by to odkryć ale chyba będę musiał ;] No nic, na chwile obecną pozostaje mi jedynie realizacja zamówień i ustatkowywanie się. Zazdroszczę innym bogatych rodziców, którzy są gotowi dla swojego syna/córki wybulić ponad 2000 zł na oryginalnego PS-a. Ja niestety tak łatwo nie miałem, sam musiałem na niego zapracować. Zawsze mam ostro pod górkę, ale dzięki temu kształtuje swój charakter.


PS. Jeśli chodzi o zdjęcie. Chyba źle zrozumiałeś intencje Colta. Nie chodzi tu czy jesteś piękny czy też nie. To jest bez znaczenia. Ważne jest to, że zazwyczaj na stronie głównej swego port-folia nie daję się zdjęcia autora. Owszem może znajdować się powiedzmy w kategorii "O mnie" - ale to tyle. ;]

Moim skromniutkim zdaniem, ani foto ani karykatury Twojego wykonania nie są jakimś super wyczynem czy obiektem do fascynacji. Fajnie mieć własne zainteresowania i coś w co się faktycznie bawisz. W dzisiejszych czasach kupa ludzi bawi się w fotografie, foto artystyczne, robienie różnych grafik itp sprzęt jest naprawdę łatwo dostępny i tani. Dużo ciekawsze zdjęcia możesz znaleźć na durnej naszej klasie, czy innych portalach poświęconych zdjęciom. Np
http://www.deviantart.com/ czy polski http://www.digart.pl/

Wiadomo, nie są to działa sztuki ale czy to ważne. Każdy z nas cały czas się uczy. Ja jestem samoukiem, co do Pabla to nie wiem. Napisz za powiedzmy kilka lat to być może zobaczysz prace, które nawet nie będziesz wiedział jak zostały wykonane (przepraszam za składne, pustka w główce). Pamiętaj, że ww osoba przeciwieństwie do reszty osób na owym forum (chyba) dobrze poznała zasady tworzenia dobrych dzieł. Przeciętna osoba zrobi coś supernośnego, ale nie bezie dokładnie wiedzieć jak dać swej pracy "duszę" ;] I to mnie jedynie w nim interesuję, bo na chwile obecną jestem w stanie wykonać niemalże każdą pracę. Ale wiadomo, mam ograniczenia. Nikt mnie nie uczy, sam muszę do wszystkiego dochodzić. Do prawdziwych grafików mnie jak i Pablowi jeszcze sporo brakuję. Ale chęci i zaangażowanie mogą powoli przybliżać nas do tego celu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
"Czy używasz techniki HDR? "

Nie, to nie jest HDR. Ani pseudo HDR ;)

"Dużo ciekawsze zdjęcia możesz znaleźć na durnej naszej klasie"
Mówisz o zdjęciach wykonanych w łazience z kiblem na tle? ;)

Nie, to takie mnie nie interesują. No cóż, są gusta i guściki ;)

"Moim skromniutkim zdaniem, ani foto ani karykatury Twojego wykonania nie są jakimś super wyczynem czy obiektem do fascynacji."
Nie każdemu musi sie podobać ;) Mi się podoba Dave H., calvin, Dragan, i tak dalej by wymieniać, a Tobie moze się podobać fotografia i grafika typu glamour ;)
Albo bardzo modne ostatnio, repoglamour (co akurat moim zdaniem jest ściemą i naciąganiem ludzi, no, ale przeciez większość o tym nie wie).


Poprzez grafikę wyrażam swoje uczucia i emocje. Wyrażam swój sposób patrzenia na świat. Podkreślam, mój.
Dlatego też, to podoba się węższej grupie ludzi.
Owszem, mogę robić coś dla mas, coś co wszystkim się podoba, np zasrany cross, wspomniane glamour wyżej itd, cała masa "super technik". ale czy to by sprawiało mi satysfakcję?
Nie! I dlatego u mnie nigdy nie będzie czegoś, co spodoba się wszystkim ;)
digarty itd, przeglądam czasem. Znajomi wrzucaja tam swoje prace.
Ale szczerze mówiąc, i tam i na NK, czy fotce, jest ciągle to samo.
Rzadko kiedy jest coś nowego. Ludzie nie myślą i nie szukają nowych dróg. Idą jedną, oklepaną drogą, techniką. Ciągle to samo i to samo...
Wam sie to nie nudzi...?

Owszem, są na szczęście ludzie którzy pokazuja światu coś nowego, cś co jednych szokuje, wywołuje odruch wymiotny, a innych fascynuje. Jeszcze innych skłania do refleksji. Niestety takich ludzi mamy coraz mniej...


Się rozpisałem....



Edit:

Po pierwsze - //usunięto wulgaryzm - COCSOS studia, niczego cie nie nauczą. Na, ale gdzies trzeba iść, nie?
Po drugie - nie mam bogatych starszych i na wszystko sam zapracowałem. Wakacje, budowa itd ;)

Co do zdjęcia:
http://img686.imageshack.us/img686/9194/poledance.jpg
Wg mnie robione w studio. Tło to już pewnie 3ds max.

Reszta to trochę wygląda mi na Calvina H.
Rozmyta skóra, praca na maskach i "odkrywanie" tylko zarysów, miejsc które mają mieć szczegóły.
Filtr Highpass tutaj może też coś zdziałać, do uzyskania kontrastów.
Nale najpierw rozjaśniłbym na osobnej warstwie miejsca, które są przyciemnione.

Ciężko cokolwiek napisać, gdy się nie ma PS'a otwartego ;)


Edit2:

"Wiadomo, nie są to działa sztuki ale czy to ważne. Każdy z nas cały czas się uczy. Ja jestem samoukiem, co do Pabla to nie wiem. Napisz za powiedzmy kilka lat to być może zobaczysz prace, które nawet nie będziesz wiedział jak zostały wykonane (przepraszam za składne, pustka w główce). Pamiętaj, że ww osoba przeciwieństwie do reszty osób na owym forum (chyba) dobrze poznała zasady tworzenia dobrych dzieł. Przeciętna osoba zrobi coś supernośnego, ale nie bezie dokładnie wiedzieć jak dać swej pracy "duszę" ;] I to mnie jedynie w nim interesuję, bo na chwile obecną jestem w stanie wykonać niemalże każdą pracę. Ale wiadomo, mam ograniczenia. Nikt mnie nie uczy, sam muszę do wszystkiego dochodzić. Do prawdziwych grafików mnie jak i Pablowi jeszcze sporo brakuję. Ale chęci i zaangażowanie mogą powoli przybliżać nas do tego celu."
Jestem samoukiem ;)
Bo niby gdzie człowiek ma się tego nauczyć? Jak nie w domu? ;)
W szkole nie uczą, szkoła w Polsce to kpina.

Co do "duszy" - jeśli to kochasz i robisz to z pasją, to będzie to posiadać "duszę".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wyobraź sobie jednak, że w szkole Cię czegoś nauczą

a co do nk to źle mnie zrozumiałeś...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedz mi czego?
Czego moga nauczyć w szkole? Poczucia estetyki? Wpoją komuś styl?
Wątpię. Jedynie podstaw mogą nauczyć, reszta zależy od nas samych.

PS. Nie mam NK, więc raczej nie zobaczę tego, co kryje się pod Twoim linkiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm dziwne, jak bym pisał z samym sobą. Co do podanego przeze mnie zdjęcia:

Naprawdę uważasz, że ktoś wykonałby to w 3d? Hmmm możliwe, ale osobiście uważam inaczej. No nic, kiedyś do tego dojdę.

Grafika jest moją pasją, masz rację że tworzenie w kółko tego samego może być nudne. Ale w moim przypadku raczej tak nie jest, robię layle itp. tak by podobały się innym, oczywiście wdrażając własne koncepcje. (w końcu często klient sam nie wie o czym pisze) Lubie to, bo dla mnie grafika jest zabawą - dobrze płatną zabawą ;] Owszem czuje niedosyt, dlatego też dla siebie wykonuję rzeczy które są dla mnie wyzwaniem. Ale jak to często bywa zadowolenie szybko mija, gdyż prace którą oglądam już tyle razy nie są już czymś czym mógłbym się zachwycać. Ciągły niedosyt i chęć przekraczania granic może nie jest niczym złym - kto wie ;]

PS. Zgadzam się z Tobą, że w szkołach niczego się raczej nie można nauczyć. Ale uważałem, że dobre studia to już inna bajka. W takim razie powiedz, a raczej napisz w jaki to sposób tak dobrze opanowałeś wszystkie aspekty edycji zdjęć. A dokładnie chodzi o techniki koloryzacji, oświetlenie itp.

PS2. Nie pisz, że masz po prostu iny pogląd na prace. Bo to chyba każdy (kto w tym siedzi) coś podobnego posiada. (tłumacze o co mi chodzi: zwykła osoba patrzy na praca, może powiedzieć co najwyżej że jest super. Grafik (oczywiście jeszcze nie możemy siebie tak nazywać) widząc jakieś dzieło podświadomie rozkłada je, widzi techniki itd)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrząc na jakąkolwiek pracę, to przyglądam się detalom.
Nawet na coś, co jest na drugim planie.
Wtedy można po części określić w jaki sposób była robiona praca.
Z czasem będziesz mieć lepsze oko i po pierwszym spojrzeniu pracę włożysz do odpowiedniego "worka".
Otóż, techniki się powtarzają. Najlepsze (wg mnie) prace są z mieszanych technik.

Co do 3ds maxa, to mam na myśli że tło zostało w 3d zrobione.

Połączenie 3D z fotografią jest świetnym pomysłem - sam sobie zaprojektujesz otoczenie.
(Dlatego 3ds max to mój cel na następny rok)

A styl obróbki przypomina mi Calvina Hollywood'a


Techniki koloryzacji i oświetlenie.
Często zdjęcie zamieniam do B&W i właśnie na takim pracuję ;)
Odpowiednie barwy sam dobieram, takie jakie chcę.
Ale nie zawsze, tylko w niektórych przypadkach.
Ale zazwyczaj mam 2 główne warstwy. Pierwsza to czarno biała, na której głównym zadaniem to ostrzenie i cieniowanie, a druga warstwa to kolorystyka w trybie nakladka i kolor. Czyli dwie kopie.
O kryciu itd nie ma co mówić, wiadomo.

Oczywiście korzystam z masek i warstw dopasowania.

Światło - prawda jest taka, że z ***** bata nie ukręcisz.
Kiedyś błędnie myślałem że z gównianego zdjęcia coś zrobię. Fakt, da się, ale to się mija z celem.
Zdjęcie musisz mieś ostre, to najważniejsze. Druga najważniejsza sprawa - dobrze naświetlone.
Wtedy możesz coś zrobić.

I "światło" tworzę pędzlem ;)
Biały i czarny kolor, na osobnej warstwie, z niskim kryciem. Tryb - nakladka ;) Czasem lepiej Lagodne swiatlo.

Myślę że domyślisz się jak to wykorzystać ;)
Krótko - Dodge&Burn ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z czasem będziesz mieć lepsze oko i po pierwszym spojrzeniu pracę włożysz do odpowiedniego "worka".

Ok wszystko oczywiście jest zrozumiałe, podłapywanie technik innych z pewnością pomaga, nawet najlepszym (nie pisze o sobie). Proszę jedynie byś nie pisał do mnie, jak bym dopiero zaczynał. Jesteś, a raczej dopiero będziesz technikiem informatykiem (zakładając, że każdą klasę zdałeś). Ja wybrałem identyczny kierunek, i również wiem co nieco na owy temat. Technika 3d jest mi już w miarę dobrze znana, ale nie na 3dmaxie. Niestety nie miałem możliwości jeszcze skorzystać z owego programu.

Bawiłem się na Majce no i na moim znienawidzonym PovRay-u (chyba to miałeś, kodowanie grafiki 3d jak w powiedzmy c++) Tak mnie zainspirowałeś tymi karykaturami, że sam spróbuje coś wykonać. Tylko najpierw muszę znaleźć jakieś konkretne zdjęcie, a wiadomo że z darmowych fotek trudno coś ciekawego wyłapać (z wyprzedzeniem napiszę byś nie podawał mi linków do stron ze stockami, gdyż mam ich na kopy ;]) Ale tym zajmę się raczej po maturach, zakładając że będę wolny.

PS. Forum jest miejscem publicznym, w związku z tym przeglądają go także osoby w młodym wieku. W związku z tym, prosiłbym byś hamował się z używaniem słów wulgarnych. Z edytuj także swoje posty, bo niektórzy z administracji mogą być mniej wyrozumiali odemnie. A chyba nie chcemy byś został oskalpowany (zbanowany) ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Może później ;)

Podaj mi maila, jeśli możesz, to Ci podrzuce parę dobrych zdjęć do ćwiczeń.
Są niezłej jakości (czytaj ostre i dobrze oświetlone).

3d nie uczyłem się niestety. Technikum już skończyłem, teraz matury a potem egzamin.

Dlatego napisałem, że mój plan na najbliższy rok to 3ds max.
Biorę triala, kupuję książkę i zobaczymy, czy to opanuję, jeśli tak - kupie program. Ach..., dobrze że są te wersje trial ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to może po prostu wyślij mi to na PW. Serwery do hostingu zdjęć znasz, więc nie widzę problemu. Imageshack nie ma już ograniczeń wagowych, więc chyba będzie najlepszy, albo po prostu spakuj i walnij na jakiś darmowy host do plików. Osobiście polecam eupload, no chyba że prościej będzie wysłać na swój serwer ;]


Pozwoliłem sobie spróbować zrobić swoją pierwszą w życiu karykaturę, ogólnie myślałem że będzie to znacznie trudniejsze, no cóż zawiodłem się ale to nic w końcu to tylko dla testu.

echl.png


Nie pisze o błędach, gdyż dobrze wiem gdzie je zrobiłem. I tak jak na 40 min roboty jako tako wyszło. Hmmm jak po maturkach znajdę czas to się pobawię na poważnie. (z wyprzedzeniem napisze, że wiem jak się wycina włosy itd. Fakt, że wsio jest kanciate jest jedynie efektem braku czasu na dokładne wycięcie. Wiesz jak już wcześniej wspominałem zainspirowałeś mnie, więc nie mogłem czekać ;] ) Żadnych większych korekt nie dawałem z wiadomego powodu. Na prawdziwą burzę koncepcji muszę poczekać.

PS. Tak skończyłeś technikum tak jak i ja, ale to tylko wykształcenie średnie. Trzeba przecież zdać test zawodowy by mieć technika ;] Wiem, że to wiesz ale piszę to tylko by wyjaśnić moje poprzednie słowa...

PS2. Nie myślałeś może o tańszej domenie, powiedzmy *.eu? 100 miesięcznie, a 15 zł na cały rok robi różnice ;] No chyba, że znalazłeś coś na prawdę taniego ...

Ps3. Patrząc na Twoje prace zastanawiam się skąd bierzesz tak duże tekstury na tła. Zakładam, że tak jak i ja wykonujesz swoje prace w bardzo dużej rozdzielczości dzięki czemu po pomniejszeniu nie widać tylu wad. Innymi słowy można się mniej starać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
"PS2. Nie myślałeś może o tańszej domenie, powiedzmy *.eu? 100 miesięcznie, a 15 zł na cały rok robi różnice ;] No chyba, że znalazłeś coś na prawdę taniego ..."

Domena jest za friko ;)

Dobrze Ci idzie. Tylko płasko ci wyszło ;)
Więcej światła i cieni.

Textur szukam w sieci, mam ich niewiele, ale w dobrej jakości.


Gotowe prace są w sporej rozdziałce, by zachować szczegóły.
Na www są zmniejszone nie po to by "ukryć" detale, tylko by ważyły mniej.
Jaki jest sens wrzucać na www pliki ważące 10-30 mb?

PS. Jutro ci podesle stocki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo, sam jak kiedyś wezmę się za własne portfolia również nie będę wstawiał super dużych prac, skoduje tylko pole na link do większego formatu. Gdyby w flashu miał wstawić ogromne dzieła to zanim by się wszystko załadowało to klient prędzej by wyłączył stronę. Sek w tym by wykonać coś dobrze, ale by nie zajmowało dużo miejsca. Myślałem nad portfoliem wykonanym w całości w technologij flash, ale chyba od tego odejdę. By wykonać wersje auto-dopasowująca się do ekranu niestety potrzebny mi lepszy składak.

PS. Nie mam pojęcia ile u Ciebie waży blok z treścią, ale czy nie myślałeś o wstawieniu powiedzmy jakiegoś najprostszego loadera?

PS2. Co do domeny, darmowa powiadasz? Hmm może jest wliczone w koszt serwera, dużo za niego płacisz? Jak byś mógł podać jeszcze jego dane to byłoby wspaniale.

PS3. Wiem, że każdy usługodawca siedzący w owej branży ma własne portfolio, i że dziwne jest iż sam go nie posiadam. Ale wiesz ciągle się za to zbierałem, ale jakoś tak się przeciągało i do tej pory go niema ;]

PS4. Może wysłałbyś mi swe dzieła w większym formacie?

PS5. Może rozwinąłbyś się na temat obróbki włosów. Nadawania im tego niepowtarzalnego wyglądu, np. jak tutaj:

http://lh5.ggpht.com/_8yuifarITgM/S7zGn7klcTI/AAAAAAAABJI/XvYRp9fjGyg/s512/szymek pakerek.jpg


Edit:

Niezmiernie Cię przepraszam, spojrzałem jedynie na końcówkę linku z góry zakładając że masz wykupiony serwer. Wiesz przeważnie nikt kto myśli na poważnie o swoim portfoljiu nie wstawia go na darmowe serwery. Wiadomo że zawsze coś może się schrzanić. Kurcze, onet.pl; za.pl; a ja tego nie zauważyłem. Wczoraj chyba byłem zbyt zmęczony kuciem ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak też myślałem, ale musiałem się upewnić bo wyglądają naprawdę w porządku... ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry