moje umiejętności i ekwipunek na 49 levelu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10308
  • Data rozpoczęcia

ekwipunek

  • jest bardzo dobry

    Głosy: 8 26,7%
  • nie podoba mi się

    Głosy: 7 23,3%
  • potrzebnych jest kilka zmian

    Głosy: 15 50,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser10308

Gość
Gość
pod jakim kątem mam go ocenić? Prace no nie jest źle Pojedynki oj ujdzie w tłoku
czy pod względem kolorystycznym? :D
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
oceń ogólnie idę w handel to się nie zmieni w pojedynkach zawsze wygrywam i tylko po to aby mieć exp
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak widzę mało masz kurteczek tylko 3 a kapelutków to 6 więc kup se jakieś wdzianko
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrząc na umiejętności aż mi się ciśnie na usta cytat wieszcza - ja tu widzę niezły ... bajzel ;)
Niby wszystko jest ale to oznacza, że nie ma żadnej "specjalizacji".
Poszukiwacz to takie zwierzątko, które we wszystkim czuje się dobrze. Jeśli z takimi umiejętnościami gra Ci się dobrze to OK. Jeśli źle to napisz co Cię interesuje to wtedy będzie można napisać/doradzić coś więcej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Umiejętności... trochę to, trochę tamto... Ja osobiście takiego systemu nie preferuje, może innym się podoba, no ale, super prac takim rozkładem to Ty nie odblokujesz :)
Widzę, że poszedłeś troszkę w handel, spróbuj uzbierać trochę kasy i zastanów się do czego chcesz dążyć, prace na pd? na $$ czy może na niezłe przedmioty?
Wejdź na weststats.com i zobacz sobie prace, które chcesz odblokować.
Ekwipunek całkiem niezły jak na ten poziom.
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
gra mi się dobrze , ale chcę w najbliższej przyszłości mieć prace z expem nie przestawając dawać na handel . Mam prace sprzedaż broni indianom ale nic szczególnego nie dostaje. Cały czas wpadają mi meksykańskie chusty miałem chyba z 5. doradzicie mi co mam robić , żeby mieć dobre prace z expem.

guthrie8 gram na 7 świecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
powiedz jakie prace masz odblokowane ??? Jak ktoś kiedyś napisał: jak ktoś jest od wszystkiego do jest do niczego !!! Jak idziesz w handel to po co ci tyle sprawności i zręczności ??? Po co chowanie się, sprawność manualna i pływanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcesz iść w handel to masz problem z expem.
Najbardziej expowe prace z nim to: misjonarze, konował, rokowania i napad na pociąg. Problem w tym że w każdej z nich występuje tylko raz, a najłatwiejsza z nich (misjonarze) ma trudności 235.
Skoro robiłeś umiejko pod zadania to teraz wypadało by je "poukładać" jak należy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeskiluj trochę na Zaskoczenie, odblokujesz Misjonarzy. Poza tym Zaskoczenie występuje w kilku niezłych pracach, ale według mnie lepsze dowodzenie. Wiec jak masz dużo kasy, to możesz sobie przemianować.

edit:// To dąż do odblokowania konowała. Najlepiej kup sobie przedmioty z setu konowała :)
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
powiedzcie w co mam się kierować pod exp w tydzień jestem zdolny uzbierać 8 tyś. rozłożę sobie umiejki tylko powiedzcie na co ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
misjonarzy mam do konowała brakuje mi -78

lvl. 45 mam plądrowanie zwłok, misjonarzy, konowała, sprzedaż broni Indianom, miałem karczowanie lasu, ale trochę musiałem umiejętności pozmieniać !!!

Myślałem, że jestem słaby, ale jednak się myliłem
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
od początku nie dawałem w handel jak ty zacząłem dopiero od 37
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na zaskoczenie. Najpierw z wszystkiego oprócz handlu, a jak wszystko już przełożysz, to z handlu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrząc po tym co masz i co się szykuje w TW proponuję przerzut umiejek w dowodzenie. Sa ładne expowe prace pod to a w przyszłości dojdzie Ci expienie w fortach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro masz konto na weststats sprawdź sobie ile pkt. brakuje Ci do różnych prac. Wybierz jedna z najtrudniejszych i spróbuj dopasować rozwój postaci do osiągnięcia tego celu. Zwróć też uwagę na prace, które wykorzystują te same umiejętności. Ja tak robię i nie narzekam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym dawał na prace z expem.najbardziej skupiłbym się na skillach na napad na pociąg
 

DeletedUser

Gość
Gość
:confused: Napad na pociąg 505 punktów trudności, żadna umiejętnośc się nie powtarza !!! Zastanów się człowieku :mad:

I co z tego, że się nie powtarza ? Wybierasz jedna, taką która najczęściej występuje w pracach "po drodze" i masz już jakiś pkt. wyjścia.
wytrzymałość - potrzebna w walkach o forty
chowanie się - j/w i dodatkowo kilka prac po drodze jej wymaga
strzelanie - prace typowo expowe, pojedynki
zakładanie pułapek - prace expowe
handel - prace na kase
Z każdej umiejętności można wyciągnąć korzyści.
Nikt nie twierdzi, że ten "cel" masz osiągnąć za 5-10 lvl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry