NA CO WYDAJESZ BRYŁKI?

Status
Zamknięty.
Wpadłem na pomysł tego tematu dzięki KANUTO
Ciekawi mnie na co głownie wydajecie bryłeczki?

Ja wypowiem się póżniej :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Targ, premium, bank, loteria i skrócenie drogi :kak:
 
Niemal wyłącznie na premium - automatyzacja + 150 energii. Na skracanie podróży w bardzo ograniczonych przypadkach. Na targu kupuję w dużych ilościach, więc wolę się pofatygować miast płacić jak za zboże.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Podczas loterii na jakieś premki i czasami na wpłatę $ do banku (tylko gdy mam +2kk przy sobie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
A na co je tak chomikujesz?
15 na tydzień, rok ma ich 52 co nam daje 780
Moze lepiej wydaj bo sie serwer zawiesi i bedziesz bulił :D :gwizd:

nie chomikuję, po prostu nie wydaję na nic.

Premka zawadiaki ?? hm......... to jedna ściema.
Loterie? hm........ na ten badziew co tam oferują?

Poczekam, aż będzie można oddać INNO te darmowe bryłki i wtedy oddam :I:
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Premka postaci lub do skracania dojścia za każdym razem. ZA KAŻDYM RAZEM MUSZĘ SIĘ SPÓŹNIĆ I MUSZĘ BRYŁKOWAĆ.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
nie wydam nic bo na moim świecie są złodzieje a inno nic z tym nie robi

nie strace bryłek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dwutygodniowa premka automatyzacji podczas loterii (tylko jak jest coś do zbierania-serca,aksamitki itp.). Sporadycznie skracanie podróży, odebranie czegoś z targu, wpłata kasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skracanie drogi podczas pojedynków oraz premki: automatyzacja i bonus energii.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Głównie skracanie czasu, choć czasem zdarzy się premka postaci lub automatyczne odebranie produktu z targu.
 
premka , albo np tak jak dziśiaj są itemki do kupienia :)

jakby ktoś pytał czy kupiłem skrzynię : tak kupiłem skrzynie , czy warto ? dla kolekcjonera
 

DeletedUser32597

Gość
Gość
Tylko i wyłącznie na automatyzacje i szybsza regeneracja energii
 
Ja powiem tak, dla mnie jedyną i sensowną opcją wydawanie brył (tych za kasę) jest inwestowanie w umki i cechy bo to nam zostaje.

Ja kupiłem parę umek i cech... jakiś czas temu gdy jeszcze nie było tych darmowych bryłek
A teraz z tych darmowych to najczęciej kupuję premkę dla żołnierza jak jestem w hp
(jedyna sensowna premka bo ją widać fizycznie)

Z samych darmowych brył da się wyżyć spokojnie a nawet i bez nich
Ta gra się stacza dlatego, że za rzadko oferuje coś naprawdę dobrego za bryły

Zestaw hazardzisty? Gniot dla szpanerów.... Jedyną dobrą rzaczą jaką sobie przypominam byl zestaw pilkarski.....
 
vikson ok umki cechy a co z osobami ktore graja na swiecie nie pelnym premium ? Tam trzeba umki samemu zdobywać niema jak ich kupić
 
vikson ok umki cechy a co z osobami ktore graja na swiecie nie pelnym premium ? Tam trzeba umki samemu zdobywać niema jak ich kupić


Dlatego jestem zdania, że powinno się zrównać wszystkie światy pod względem premium.
Albo wszędzie umki za bryłki albo nigdzie.
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc czemu służy niepełne premium i jakie są jego zalety
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przypomnę Wam że 15 baryłek otrzymuję się po dwóch tygodniach.
Raz obli., Raz baryłki
 
Status
Zamknięty.
Do góry