Najlepszy polski trener

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest najlepszy polski trener?

  • Stefan Majewski

    Głosy: 0 0,0%
  • Czesław Michniewicz

    Głosy: 0 0,0%
  • Piotr Nowak

    Głosy: 0 0,0%
  • Henryk Kasperczak

    Głosy: 0 0,0%
  • Jacek Zieliński I

    Głosy: 0 0,0%
  • Jacek Zieliński II

    Głosy: 0 0,0%
  • Marek Motyka

    Głosy: 0 0,0%
  • Dariusz Pasieka

    Głosy: 0 0,0%
  • Ryszard Wieczorek

    Głosy: 0 0,0%
  • Robert Moskal

    Głosy: 0 0,0%
  • Rafał Ulatowski

    Głosy: 0 0,0%
  • Robert Warzycha

    Głosy: 0 0,0%
  • Ryszard Komornicki

    Głosy: 0 0,0%
  • Jacek Grembocki

    Głosy: 0 0,0%
  • Bogusław Kaczmarek

    Głosy: 0 0,0%
  • Dariusz Fornalak

    Głosy: 0 0,0%
  • Tomasz Kafarski

    Głosy: 0 0,0%
  • Michał Probierz

    Głosy: 0 0,0%
  • Grzegorz Wesołowski

    Głosy: 0 0,0%
  • Marek Chojnacki

    Głosy: 0 0,0%
  • Adam Nawałka

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Coś ostatnio na forum mało poświęcacie uwagi trenerom :) Więc ja postanowiłem zrobić właśnie taki temat o tym, kogo uważacie za najlepszego polskiego trenera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dodaj ankietę, z jedną opcją. pytanie jest idiotyczne... Janas, Leo, Majewski...? Kazimierz Górski i już! za byle co się medalu nie dostaje :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dodaj ankietę, z jedną opcją. pytanie jest idiotyczne... Janas, Leo, Majewski...? Kazimierz Górski i już! za byle co się medalu nie dostaje :p

Musiałem chwilę pomyśleć, w chwili, kiedy pisałeś tego posta, kończyłem właśnie ankietę :) A i ankieta dotyczy tylko POLSKICH i WSPÓŁCZESNYCH trenerów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepszym polskim trenerem jest Jurij Szatałow. On umie stworzyć atmosferę w szatni, umie poukładać zespół bez gwiazd, umie stworzyć drużynę walczącą o wysokie lokaty złożoną głównie z podstarzałych Słowaków. Powiem szczerze, że wahałem się też między nim, Smudą i Kasperczakiem. Skorży nie wybiorę, gdyż po prostu nie umie grać z zespołami europejskimi, a wyeliminowanie Beitaru Jerozolima to nie wszystko. Smuda z kolei ostatnio nie osiągał wielkich sukcesów na arenie krajowej, w Lechu Poznań nie miał też poparcia piłkarzy. Kasperczak to wielki trener i jeszcze wiele może wygrać, a plamą na jego honorze jest tylko spuszczenie Górnika z ligi, ale powiedzmy szczerze - jaki trener uratowałby zabrzański zespół przed spadkiem? Akurat Kasperczak niewiele tam zawinił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam ,że Leo sobie nieźle radził i nie wiem co on miał tak właściwie zrobić z naszą reprezentacją.W końcu on jest trenerem ,a nie cudotwórcą.Żeby Polska zaczęła wygrywać trzeba 75% reprezentacji wymienić,szczególnie bramkarza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam ,że Leo sobie nieźle radził i nie wiem co on miał tak właściwie zrobić z naszą reprezentacją.W końcu on jest trenerem ,a nie cudotwórcą.Żeby Polska zaczęła wygrywać trzeba 75% reprezentacji wymienić,szczególnie bramkarza

Tyle, że tutaj chodzi o polskiego trenera, a Leo jest przecież Holendrem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie najlepszy jest Kazimierz Górski
ale jakby była opcja JA
to bym ją wybrał
a tak to nie wiem........
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zaznaczam janas z nim to polacy ciupali xD
gdyby byl kazik to of course on ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście że smuda, za ten mecz z Rumunią nie można go winić, dobry skład, przeciwnik za mocny, polacy mają kryzys i nie mogą strzelić gola. Smuda dobry ale w jeden mecz to dużo nie zdziała, a poza tym jacy zawodnicy taka gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak mawia mój dziadek: za dobry na polska ekstraklasę, za słaby na reprezentacje.

Tyle powiem na temat Smudy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nauczyciel z wf-u miałby lepsze wyniki niż oni wszyscy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak, twój trener byłby lepszy niż Maciej Skorża i zdobyłby Mistrzostwo Polski juniorów 2002, Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy i 2 x mistrzostwo Polski :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy w Polsce? Ciężko powiedzieć. Dużo zależy od zawodników.
 

DeletedUser14342

Gość
Gość
Według mnie Jan Urban prowadzi dobrze zespół mimo transferów zawodników do lepszych lig
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Osobiście jak dla mnie gdyby Janas nie powołał na mundial byle kogo, to by było inaczej. Frankowski był w znakomitej formie, mógł go wziąć. Jak Beenhaker (nie wiem jak się to pisze) powołał Franka, to już nie był wcale w takiej formie, bo i na ławie grał w swoim klubie i w ogóle... Co z tego, że Beenhaker zarabiał kokosy, jak tak na prawdę to nic porządnego nie zrobił, zła taktyka i ustawienie, Janas chociaż nas na mundial doprowadził i dwukrotnie wygraliśmy z Irlandią Płn, a Beenkaer... szkoda gadać. Teraz czas na Smudę, osobiście wierzę w niego, nie ukrywajmy że ten mecz z Rumunią do najgorszych nie należał, buduje teraz skład na których będzie bazować w Euro 2012, a po to są mecze towarzyskie by wypróbować wszystkie możliwe ustawienia, a eliminacje i mundiale to jest już "pokaz", co on tak na prawdę zrobił. Dla mnie osobiście Janas jest 100x lepszy niż ten Beenhaker, tyle ode mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Smuda,

A chodziło mu o polskich,pewnie o tych co trenowali nasz skład,a nie że są z naszego kraju:):eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry