Nasze nicki w Google/Grafika

  • Rozpoczynający wątek Binox
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejno od lewej:
Sygna z gry, ktorą mam w podpisie,
3 obrazki z obrazka na życzenie,
images
- Opis: 10-08-2009 15:21, Serwer: forum.the-west.pl :confused:
images

I avki: Alexisoesas, Monowca, Boogeymana, 1120, stary avek/sygna nie pamiętam kogo, sygna Misiekb72, Neoqueto, avek Neoqueto, 2 sygny z gry, 2 avki etc. etc. (A robala nie było, heh)
Z poza Forum The West nic nie znalazłem :D
Nick Śmiechek - mniej więcej to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4824

Gość
Gość
vlbhrobert.jpg


Poza oczywistymi awatarami z thewest to dopiero na 5 stronie takie ciekawostki:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
article1herelius160208.jpg


ja sie nie zdziwiłem, wkońcu zrobiłem sobie nick z nazwiska boksera... :)
pic.php

z tym troche bardziej, ale ona też ma nazwisko Herelius
 

DeletedUser

Gość
Gość
143676.1.jpg

Pierwszy obrazek, pomijając różne avatary z forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
HISTORIA KRYSTIANOWA:

Był sobie Scuderia Ferrari Fan, który posiadał floret, tak zardzewiały, a Wasze ulubione książki o Call of Juraez, na koniec były bardzo ciekawe. Dzisiaj rano kilkoma graczami, przy pracach z Dużym*długo szukałem, aż w końcu pierwsze bonusy są! Yu-Hwan w drugiej wiosce, kolejne dropy przedmiotów osobiście uważał za najlepsze. Audio** - i po to jest beta i DE1 żeby - jaki żaaaal! Call of Duty 4 na komorkę i Kamil0132 jest offline. Wyemituj siebie*** na fałszywego szamana o imieniu Mikołajek, który jest bobem strzelecka zawadiaką i ja raczej też na psychola.

*Ksywka np. jednego z ww. graczy.
**To z mojej grafiki - sygna.
***Broadcast Yourself.

Takie historyjki z Google Grafika są fajne :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
HISTORIA KRYSTIANOWA:

Był sobie Scuderia Ferrari Fan, który posiadał floret, tak zardzewiały, a Wasze ulubione książki o Call of Juraez, na koniec były bardzo ciekawe. Dzisiaj rano kilkoma graczami, przy pracach z Dużym*długo szukałem, aż w końcu pierwsze bonusy są! Yu-Hwan w drugiej wiosce, kolejne dropy przedmiotów osobiście uważał za najlepsze. Audio** - i po to jest beta i DE1 żeby - jaki żaaaal! Call of Duty 4 na komorkę i Kamil0132 jest offline. Wyemituj siebie*** na fałszywego szamana o imieniu Mikołajek, który jest bobem strzelecka zawadiaką i ja raczej też na psychola.

*Ksywka np. jednego z ww. graczy.
**To z mojej grafiki - sygna.
***Broadcast Yourself.

Takie historyjki z Google Grafika są fajne :D.

Heh dzięki za historyjkę :D Z twoją jest gorzej :D Jak się będę nudzić to ją zrobie (czyt. jutro)
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Mi pierwsza wyskoczyła moja sygna i mój tekst:

Dostałeś z łokcia tracisz 1000 pkt. i życia omdlewasz. Nie zakończyłeś wykonywać pracy przepychaj się na forum dlatego nie otrzymujesz żadnego wynagrodzenia.

Ach ten temat kto napisze ostatniego posta... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobię historyjkę Skamonowi:

"Napisał Skamon - zobacz, Skamon! Kto? No Thomas Skamon tu idzie! Skaaamon... A R T b y b e c - Chevi Chase, Leslie Nielsen to wykonali, a byli oni na S9 top 3 mając 4 sprawność manualna. Ale kto? Farmer! Obrazek farmera! Jak się zalogujesz, to wchodzi, a ja, tego, ehkem... Ładne, co? Ale i tak pomysłów nie mam xD. Ok, to ja dam bo mam zalegle zaczęcia gry i tym razem Auricom. Jaki Auricom? Otóż kombinezon 0P1, który chce jakiś fajny avatar. Chociaż można by zrobić noc, którą znalazłem w pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatni Paszczak:

PASZCZAK%2002.JPG


Paszczak
paszczak.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry