Nasze przedmioty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2740
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2740

Gość
Gość
Trochę inny temat od innych, aczkolwiek je przypominający.
Chodzi nie o nasze przedmioty, które kiedyś kiedyś znaleźliśmy, ale takie, który mieliśmy i mamy(!) w ekwipunku. Po prostu wrzucamy [ jeszcze nie wiem jak, ale się dowiem] wrzucamy linka z naszych całkowitych znalezisk.

Pomysł zaczerpnięty z forum .de
http://forum.the-west.de/showthread.php?t=11275
a do tego dążę: http://forum.the-west.de/showthread.php?t=11275&page=2 4 post od dołu ;]

A o to moje itemki, dopiero zacząłem zbierać, więc niedługo będzie trochę więcej. Kupione to te które kosztują 1k< reszta znaleziona. Czekam na Wasze screeny ;]


że o czymś zapomniałem, właśnie mi przypomniałeś!
Zrób tak ( ja tak zrobiłem )

1) Wejdz na stronkę www.weststats.com i się zaloguj
2) otwórz drugie okno z The westem i wejdz na świat gry, z którego chcesz importować przedmioty/cechy i kliknij "OK"
3) na weststats wejdz w zakładkę " Publicise inventory " i skopiuj cały url ( ten w tym prostokącie na dole strony ) kombinacją przycisków ctrl+c
4) skopiowane url wklej ( ctrl+v ) w oknie gry The West mając otwarty ekwipunek stąd też 2 okno gry.

dobra, importowanie naszych przedmiotów zakończone, teraz czas na zrobienie screena i wstawienie go na forum

5) Na weststats kliknij w zakładkę " My Inventory " i zrób screena ( pojedyńcze kliknięcie przycisku "Print Scrn" w pierwszej kolumnie nad strzałkami [czyli nad "Delete" i "Insert"]
6) włączamy program do obróbki grafiki ( najlepiej paint ) proste wklejenie naszego zdjęcia ( ctrl+v ) obróbka ( wycięcie określonego miejsca ) i gotowe.
Teraz tylko zapisać gdzieś nasz plik i można przejść do ostatniego punktu Najlepiej zapisz plik w postaci JPG
7) Odpalamy jedną z "wrzucałek" i wrzucamy nasze zdjęcie. Polecam www.imageshack.uk, ale www.fotosik.pl też może być.
Wrzucamy tam naszego screen'a, po czym kopiujemy całą linijkę stąd: Hotlink for forums (1)
8) cieszymy się naszymi itemami.
W razie problemów z imageshack.us proszę zapoznać się z tematem w FAQ napisanego przez LordMaciek: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=4479

słowo się rzekło i zrobiłem mały

HALL OF FAME

1 miejsce Czarnulka z całkowitą ceną sprzedaży (127): $59409
2 miejsce IceMAn z całkowitą ceną sprzedaży (85): 51105
3 miejsce Johnny Garrland z całkowitą ceną sprzedaży (41): 33895
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tam gdzie masz najwięcej i chcesz się pochwalić:D
 

DeletedUser3096

Gość
Gość
west.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na niemieckim forum z tym tematem, trafiłem na taki obrazek:
inv2122.jpg


przeszukałem całe weststats i nigdzie nie znalazłem przedmiotu znajdującego się w lewym dolnym rogu obrazka :D co to może być ?

img.php

na weststats po najechaniu na ten przedmiot wyświetla się komunikat typu, że nie mają informacji na ten temat czy coś w tym stylu :D czyżby jakaś nowość ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
szczotka do butów, na Niemieckim koleś z topki takie coś ma,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jak się ma 500 pkt pracy w czyszczeniu butów to takie coś jest? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
to zadanie było już dawno;)

a Tu mój ekwipunek;)

ekwipunek.jpg

Statystyki:

Wszystkie przedmioty: 127
Całkowita cena sprzedaży: $59409
Całkowita cena kupna: $118818
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
xD Ale ja nie mowię ze mam lepsze tylko te twoje to większość szczerze śmieci. Ja handel z indianami moge od niedawna a innych prac np. sprzedaz broni indianom, wydobycie srebra nie mam dostępnych i mam slabe przedmioty ale na the-west.net mam postac do handlu i tam tez mam takie znaleziska jak ty :p Sry jeśli kogoś wkurzyłem moją opinią :p Ja to tam wszystko sprzedaje i w plecaku mam tylko rzeczy potrzebne do prac itp. :p


http://screeny.pl/82396
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
es9t89.jpg


Nic specjalnego ale wystarcza niedlugo zaktualizuje...;]
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
A to moje na swiecie 3 :p
Chyba trzeba zmienic ranking xD
eq2.jpg
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
nie wiem poco wam tyle tego ja to czego nie potrzebuje sprzedaje i mam kasę
beztytuue.png


co do moje go inwentarza to nie mam kamieni szlachetnych i kompasa tez i jeszcze mam tylko 1 lampe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Swiat 4 ponad 33 tys cena sprzedaży.


UPDATE 16.03.2009
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
xDD

Moje skromne eq:
beztytuuzyn.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry