Need for Speed Undercover

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6997
  • Data rozpoczęcia

Jak Wam się podoba ta gra?

  • Super

    Głosy: 22 44,9%
  • Nie grałem

    Głosy: 13 26,5%
  • Głupia

    Głosy: 14 28,6%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser6997

Gość
Gość
Tutaj możemy pogadac o NFS.
Dorzucam kilka fotek.
1228935568_need-for-speed-undercover-logo.jpg

nfs-undercover-better.jpg

need-for-speed-undercover-7.jpg

need-for-speed-undercover10.jpg
 

DeletedUser9839

Gość
Gość
Mam tą grę.Przeszłem całą w ciągu tygodnia.Nie była zbyt ciekawa.Poprzednie części są lepsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to jedna z najlepszych części nfs, ale tylko nfs most wanted był lepszy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nfs most wanted to w 2004/2005 roku byl wypas i dalej jest :) pamietam te czasy nad przejsciem black listy, poscigiem policji itp
Potem był Carbon podobne do MW ale jednak inne rownie fajne :)
NFS Prostreet totalny niewypał.

I po ciągłej monotoni dali Undercover jak dlamnie super nowe misje itp :) Ale nie podobal mi sie film powinien byc animowany :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6997

Gość
Gość
Też uważam że były lepsze części tej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nfs-a:u jest nudny jak mało co, najgorsza (po ProShicie) część serii EA coś podupada- coraz słabsze części ich wielkiej gry (nie głównej, gł. jest The sims)
I na koniec mała ciekawostka: W GTA San Andreas ilość klatek\sek wynosi ok. 30, a w nfs-ie na zakręcie jest ok. 4-8 klatek\sek.

Więc wyciągnijcie wnioski!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając wasze opinie robi mi się smutno. Jak dlamnie NFS to jest coś :) Nie widziałem lepszych wyscigów i ten klimat który się pojawiał w Undergrand 2, Most wanted, Carbon , Undercover daje tyle emocji... A koncowe napisy dają radość, że przeszłem :)

Undergrand 2 w tamtych czasach wszyscy o tym mowili chcwalili się, że przeszli itd.

NfS most wanted Każdy się podniecał co on nie robił z policją chwalił się przy, którym jest gostku. (dla mnie najlepsza częśc)

Carbon każdy był zachwycony ale jednak mówili, że MW lepszy.

Prostreet każdy go oczekiwał wszyscy bili się o niego a jak zainstalowali to żal mi się zrobiło najgorszy Nfs od czasu UNdergranda 2

Undercover mówią że spodziewali się lepszej grafiki itd jak dla mnie to EA zrobili duże postępy przełamali monotonie i dali nowe zadania co nie było w żadnym inym NFS. Jedne co mnie denerwowało to niebieski ekran który się pojawiał raz na jakiś czas :)

(pominełem Undergranda,POrszche 2000, Hot Pursit1,2 i 3 o inych NFS nie mam pojecia a wte grałem i przeszłem każde)

Niech mi ktoś pokaże lepsze wyścigi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja czekam na NFS Shift, bo podobno ma być super
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja preferuje tylko MW, ale powiedźcie coś o tym Shift
 

DeletedUser

Gość
Gość
szhift jak dlamnie to samo dno bez policj zero klimatu bez emocij nie ma to jak policja cie sciga po miescie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie ta część jest beznadziejna, ale carbon to co innego ;)
Przypalałam w to jak nienormalna, tylko, że po kilku rzutach padem o podłogę brat zabronił mi grać... :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
oglądałam to na yoytube jest super tylko szkoda ze mam za mały procesorik do tej gry :( a ktoś wie jak pokonać barona w nfs mw?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy jest Carbon. Zdecydowaaaaniee... MW też zarąbisty, PS mi się kompletnie nie podoba, UC jest taki sobie, moim zdaniem po Carbonie zabrakło im motywacji...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi to się najbardziej podobało NFS Porsche 2000 - to dopiero była gra :) grałem kiedyś jeszcze w Carbona ale lipna gra, w nowsze nie gram bo nie mam czasu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grafika, sterowanie jest na najwuższym poziomie.
Niestety w ciągu kilku dni przeszedłem wszystkie misje. wiec ocena 5 / 10
Moim zdaniem most wanted jest najlepsza z serii NFS
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem w to na xboxie w jednym salonie :D Bo niestety na mojego kompa by to nie weszlo :mad: Świetna grafika,doszedlem do momentu w którym ścigam się z jakimś kolesiem na autostradzie i jest o tyle trudno że nie widzi się wlasnego pojazdu ;p
Mimo to bardziej podobal mi się carbon w którego gralem u kolegi.Jakoś jego grafika bardziej mnie urzekla :) Most wanted też jest dobry ale wedlug mnie carbon najbardziej im się udal
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie grałem :/
grałem w MW, carbona itp., nie chec mi się ściągać xD pr0street takie se, ale i tak MW rządzi!
 
Status
Zamknięty.
Do góry