Nieoficjalny Manager Mode 2!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dobrze rozumiem, to mecze zostaną rozegrane, ale nie będzie transmisji na zywo. A więc kiedy się dowiemy zależy tylko od długości tego wyjazdu, który zapewne trwac będzie albo do dziś wieczór albo jutra:) Powiniśmy się więc dowiedzieć o wynikach najpóźniej na początku następnego tygodnia.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Wyniki meczow :

Milan - Barcelona 1:2 (Pato - Iniesta, Villa)
Juventus - Arsenal 1:0 (van Persie)
Valencia - Werder 2:0 (Fabiano, Joaquin)
Manchester - Atletico 3:0 w/o
Chelsea - PSV 3:1 (Drogba x2, Krasić - Trezeguet)
Real - Liverpool 1:1 (Kaka - Walcott)
Ajax - Benfica 3:0 w/o
Hamburg - Bordeaux 0:3 (Jussie, Plasil, Modeste)


Tabelkę uzupełnię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Benfika i Atletico się nie wycofały?:) Dałęm Ci SS z rozmowy z bandytą i Glaukosem:) Czemu jeszcze ich druzyny są w NMM?:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Na razie będziemy liczyć im w/o bo ciężko zmienić terminarz pomijając ich, a żeby drużyny nie pauzowały. 3 punkty każdy będzie miał i nic tego nie zmieni.
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Myślałem że przegram ze Spallem w końcu ograł Milan ale na szczęscie źle myśłałem :p
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
SENSACJA REWELACJA! :D

Oto sposób na szybkie przygotowanie składu aby wysłać go do mnie najprościej, najprzejrzyściej i najszybciej :)

Wchodzimy na tą stronkę.
Klikamy Create a Formation.
Wybieramy kraj i nasz klub.
Koszulki :)
Wpisujemy nazwiska piłkarzy → Add → przeciągamy na boisko.
Po skończeniu na dole Save, i mamy nasz skład.
Potem prawym przyciskiem na obrazek ze składem i kopiuj adres obrazka.
Wysyłamy mi na PW i proszz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Ty, mistrzu zrobisz gazetkę czy jakaś tabelke uaktualnisz albo te wyniki czy tabela strzelców?:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Malina:) A zrobisz terminarz nastepnej kolejki?:) Każdy by chciał wiedziec z kim się w weekend zmierzy:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Hymm... tak... 3. Kolejka zostanie rozegrana w następną sobotę, z powodu zmiany jednostki centralnej. Nie wiem, być może jutro dopiero ją dostanę, a wiadomo że tam nie będzie PESa od razu. Ale szczęście w nieszczęściu, bo mogę wtedy nagrywać bramki, akcje Frapsem i poleci na YT :). Cierpliwości, a wszystko będzie dopięte :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a więc mecze za tydzień czy pojutrze?
fajnie, że akcje na yt będą:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Sorki, jeszcze nie ogarnąłem składów w 100%, więc gazetka powstanie po meczach ; (
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale mecze będą jutro?
no i tak mniej więcej, o której? kto z kim gra?;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ech.. Tylko mi się wydawało, że mogę pociągnąć NMM. . . Nie umiem połączyć szkoły z prowadzeniem menedżerka. Teraz natłoczył mi się jeszcze problem z nauką i juz wolę porzucić na jakiś czas NMM niż naukę. Zobaczymy, może w lecie coś wyjdzie z NMM, na razie jednak nie mam czasu na prowadzenie Managera. Skoro mic nie zdołał prowadzić swojego menedżera to ja w I LO mogę? Sorki, ale nie potrafię... Wrócimy kiedy indziej do tego tematu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nic, ja tam Cię w 100% rozumiem i jedynie mogę podziękowac za zabawę. Przepraszac nie masz za co.. trzeba coś wybrac, a Ty dokonałeś właściwego wyboru. Brawa dla Ciebie za świetną organizację i zaradnośc.

Powodzenia w nauce i liczę, że kiedyś NMM powróci ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry