Nowa klasa postaci

  • Rozpoczynający wątek Susekk
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Piękną nam admini zrobili niespodziankę :eek:

Ale czy to nie jest już dziś 1 Kwietnia ???
Trochę mi to śmierdzi Prima Aprilis :p

No bo klasa postaci z takimi bonusami i zrobiona po cichu ? Ehh nie kupuję tego.
Ale pierwsza moja reakcja to wielkie zaskoczenie. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ale zadania sa i wlasnie wykonuje :D moze strace klase postaci i bede nowicjuszem :) zaskoczylo mnie wlasnie to ze zadania naprawde istnieja
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale są zadania więc coś w tym jest. Może warto spróbować się pobawić. Jeżeli to będzie żart to całkiem znośny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale są zadania więc coś w tym jest. Może warto spróbować się pobawić. Jeżeli to będzie żart to całkiem znośny.

Racja zadania są ale Klasa postaci Pallandyn w czasach Dzikiego Zachodu to trochę nietypowa. Ale Jeszce nic nie jest przesądzone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak przeczytałem "paladyn jest jedyną klasą która może podbijać inne miasta" od razu wiedziałem że to prima aprilis ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze mówiąc jestempewien, że to żart Prima Aprilisowy - ale wiecie, są zadanka, jest exp, warto skorzystać ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co z tego, że kawał. Są zadania i są punkty doświadczenia do zdobycia. kto nie spróbuje w kozie nie siedzi. Chcę się bawić i nawet gdyby to był śmieszny kawał jest wart zabawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, a ja się dałem nabrać :D Dopiero teraz się zorientowałem, że to już 1 kwietnia :) Świetny pomysł, brawo ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na anglojęzycznym serwerze też jest to zadanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Seria zadań została zapewne przygotowane wcześniej przez twórców gry i wprowadzona w aktualce 1.26 i dopiero teraz aktywowana.
Możliwe, że jest to początek serii zadań świątecznych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania świąteczne mają tytuł kwiecień, ale są dostępne na wyższych levelach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na końcu dostaniesz pistolet na wodę :)
ja już mam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadania świąteczne mają tytuł kwiecień, ale są dostępne na wyższych levelach.

Seria zadań Kwiecień była już dostępna w zeszłym roku. Ja np. nie mam już tego zadani bo wykonałem je rok temu. To nie są zadania wielkanocne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może będzie jakiś item to setu świątecznego :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry