Nowe Miasto !

  • Rozpoczynający wątek Cichyx093
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś wybudował już jakieś miasto ?
Ja staram się aby wybudować jak najszybciej !
Gdy zostanie utwożone zapraszam wszystkich !
 

DeletedUser56

Gość
Gość
Wystarczy spojrzeć na ranking miast. Nikt jeszcze żadnego nie wybudował.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no w rankingu widziałem że żadngo niema ale wydawało mi się że mam coś zrąbane !
Ok dzienx !
 

DeletedUser

Gość
Gość
swoja droga ktoś mógłby wybudować miasto kołomnie bo musiałbym sie wyspać w hoteliku bo spanie z glebie jakoś mi nie pasuje i strasznie wolno wtedy sie regeneruje :D
 

DeletedUser56

Gość
Gość
Tu się ludzik tak szybko przemieszcza, że można nawet wybudować na drugim końcu i tak tam dojdziemy w dosyć szybkim tempie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom to być może do mnie :)
I tak się zastanawiam dlaczego ci w TOP 10 nie zakładają żadnego miasta ? Wie ktoś może ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
eh narazie nie mam miasta więc nie chce mi sie sprawdzać ale będą budynki do wybudowania miedzy innymi takie jak hotel w którym każdy będzie mogł odpocząć za drobną opłatą a część tej kasy będzie trafiać do budżetu miasta. I teraz sam nie wiem dokładnie bo nie chce mi sie czytać pomocy ale co niektórzy mówią że nie rozbudowę miasta moga sie składać wszyscy jego mieszkańcy też nie wiem czy kasa miasta będzie w 100% do dyspozycji właściciela w sumie chodzi mi o to czy właściciel będzie mógł wypłacić kasę z budżetu dowolnemu graczowi który należy do tego miasta??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W mieście będą takie budynki jak:
Ratusz-w którym spotykają się wszyscy mieszkańcy. Tu można opracować plan rozbudowy budynków, zaprosić nowych graczy do miasta i prowadzić dyskusje na forum.

Kościół-miejsce prywatnych modlitw każdego z graczy. Skutki modlitwy są tajne i nie są przekazywane nikomu. Nawet support nie zna skutków modlitwy. Modlitwa zawsze zajmuje 15 minut.

Bank-Możesz przechowywać swoje pieniądze w banku. Pieniądze te są zabezpieczone przed utratą podczas pojedynku. Pieniądze, które znajdują się w banku nie mogą być bezpośrednio używane podczas dokonywania transakcji. Musisz je wybrać, jeżeli chcesz nimi operować. Żeby zdeponować lub wybrać pieniądze odwiedź bank w swoim mieście. Każdy kolejny poziom banku umożliwia deponowanie większej ilości pieniędzy w banku. W banku możesz przekazać pieniądze na miasto.

Saloon-miejsce gdzie dostajemy zadania do wykonania za które dostajemy różnego rodaju premie. Budynek do którego jest dostęp nawet bez konieczności istnienia miasta.

Krawiec-miejsce w którym można kupiś różne części garderoby lub sprzedać niepotrzebny ekwipunek.

Rusznikarz-miejsce w którym można kupiś różne rodzaje broni lub sprzedać niepotrzebny ekwipunek.

Handlarz-miejsce w którym można kupiś różnego rodzaju dodatki, zwierzęta lub sprzedać niepotrzebny ekwipunek.

Szeryf-nie posiadam wiedzy na temet tego zagadnienia.

Grabarz-Grabarz jest potrzebny do pojedynkowania się. Jeżeli twoje miasto nie posiada grabarza, nie możesz się z nikim pojedynkować, jednak możesz zostać atakowany przez innych graczy.

Hotel-W hotelu możesz spać. Podczas snu możesz przeważnie zregenerować o wiele szybciej swoją energię i punkty zdrowia. W tym czasie nikt nie może się z tobą pojedynkować. Jeśli w czasie pojedynku lub podczas wykonywania pracy zemdlejesz (punkty życia spadną do 0), wtedy obudzisz się w hotelu we własnym mieście.Im większy poziom hotelu, tym lepsze pokoje są dostępne w nim. Im lepszy pokój tym droższy lecz dzięki temu bardzo szybko można zregenerować energię i zdrowie. Jeśli posiadasz hotel we własnym mieście nie musisz za niego płacić.

Budynki mieszkalne-Domostwa są potrzebne do wprowadzenia się większej ilości ludności w mieście. Budynek nie jest bezpośrednio dostępny. Z każdym kolejnym poziomem rozbudowania tego budynku, ilość miejsc dla ludności zwiększa się o 5. Maksymalny poziom rozbudowania tego budynku: 10 czyli max. liczba mieszkańców to 50 osób.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm ciekawe 50 graczy odpowiedni limicik :) i duzego zamieszania nie bedzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
brawo!
szkoda ż tylko 50 osób....
no to będzie wiele miast
;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
gnialnie ;]
szkoda że teraz sie kapnąłeś ,
jśłi będzie 1 miasto ludzie będą robić licytacje kto da więcej aby sie dostac do miasta!
już to widze....
na kanale IRC licytacje
jest tylko 10 miejsc
każdy chce być w mieście
o_0'
będzie nieźle
 
Status
Zamknięty.
Do góry