Nowe zastosowanie budynków

  • Rozpoczynający wątek Mr. Wiki
  • Data rozpoczęcia

Jak bardzo podoba Ci się takie zastosowanie tego budynku?

  • Super pomysł, tłumaczymy i wysyłamy do Niemców!

    Głosy: 68 64,8%
  • Dobry pomysł, ale trzeba co nieco poprawić.

    Głosy: 17 16,2%
  • Nie, za duże ułatwienie w grze

    Głosy: 7 6,7%
  • Pomysł DO KITU

    Głosy: 13 12,4%

  • W sumie głosujących
    105
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na s2 rozbudowa miasta, do którego należę, zaczęła dobiegać końca. Wtedy gra stała się jakaś nudna. Zacząłem zastanawiać się nad nowymi budynkami. Nowego budynku nie wymyśliłem, za to wymyśliłem nowe zastosowanie Saloonu.

No dobrze dobrze, ale o co w tym chodzi?
To są ,,napoje energetyzujące" - dodają, wbrew nazwie, nie energii, ale pkt życia (dodawanie energii zniszczyłoby istnienie konta premium ,,szybsza regeneracja sił"). Po zakupie można je wykorzystać w każdej chwili, klikając w ekwipunku dany napój. Przykładowo szklanka wody dawałaby 30 pkt energii. A eliksir dawałby 250 pkt życia (to można zmienić).
Zbyt wygórowane ceny?
To też można zmienić, przecież wszystko w końcu musi mieć jakąś cenę. To są tylko przykłady.
To teraz odnośnie rozbudowy budynku.
Ten budynek rozbudowywałoby się jak każdy inny sklep, tylko że ten (póki co) jest rozbudowywany do 5 lvla. Czyli:
1 poziom: 100 pkt (dostajemy go na start)
2 poziom: 200 pkt
3 poziom: 300 pkt
4 poziom: 400 pkt
5 poziom: 500 pkt
Niestety, w Saloonie nie można sprzedawać rzeczy - tam siedzi barman, a nie handlarz.
Wygląd produktów trzeba będzie zmienić aby nie myliły się one z przedmiotami pracy. Taki wygląd mają tylko tymczasowo.
Plusy:
1. Po pracy z wysokim niebezpieczeństwem (np. transport amunicji) ocieramy się o granicę śmierci. Obawiamy się, że ktoś nas zaatakuje, a nie chce nam się spać przez 8 godzin. Więc idziemy do miasta, kupujemy napój i nawet jeśli ktoś nas zaatakuje, nie omdlejemy. Czyli zmniejsza ryzyko omdlenia.
2. Więcej budynków do rozbudowy dla budowniczych.
Minusy:
1. Trudniej pokonać przeciwnika.

Edit: Przepraszam za podanie błędnych informacji w screenie, powinno być: Saloon (poziom 5)
Edit2: Oczywiście napoje energetyzujące byłyby dostępne tylko w naszym mieście, znaczenie saloonu w obcym mieście byłoby takie samo jak poprzednio.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł niezły, dopracowany, trzeba zmienić obrazki napojów. Propoowałbym jeszcze spożycie natychmiastowe kupionego napoju, wtedy nawet nie trzeba by było zmieniać obrazków

Mr. Wiki napisał:
1. Trudniej pokonać przeciwnika.

A dlaczego? Chodzi o to że jesteśmy pijani i gorzej celujemy, tak?

Wydaje mi się, czy są dwa identyczne tematy, autorstwa Mr. Wiki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś to chyba widziałem...

gdzieś widziałem na forum pomysł
na zastosowanie saloon'a ale podoba mi się.
pomyśle może coś do tego wymyślę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nieźle to zrobiłeś :) Osobiście popieram to bo saloon raczej do niczego nie służy,a żeby zobaczyć zadania wystarczy kliknąć w ''zadania''.
 

DeletedUser9432

Gość
Gość
Sallon służy do atakowania graczy z innych miast.
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
Kiedyś czytałem podobny temat o "napojach energetyzujących" w grze

Ale nie było tam grafiki

Tak czy siak jestem na tak
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
Vether : tak salon służy do atakowania gości z innych miast ale "napoje" byś kupował w swoim mieście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez sensu jest możliwość kupowania pkt życia lub energii.

Potem naprawdę ma się duuużo kasy. Więc można by pracować / atakować non-stop...
 

DeletedUser

Gość
Gość
i pojedynkowicze beda niesmiertelni a uspienie ich bedzie niemozliwe doprawy genialne!! absolutnie na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat pojedynkowicze to za wiele kasy nie zarabiają, takze gdyby tak było 1000$ za 250 hp to jest niewiele, bo te 250 hp to poźniej ( około 45 lvla ) są to dwa strzały i tyle

takze myśle że to dobry pomysł
 

DeletedUser182

Gość
Gość
E nieee, pojedynki sprowadzą się do tego, kto ma więcej potów w plecaku i jest akurat przy komputerze żeby łyknąć. Idziecie w kilka osób uśpić kogoś a on sobie siedzi i łyka potki...nie nie, zdecydowanie nie.
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
Plusy:
Dodaje życia
Lepszy Unik

Minusy:
Trudniej celowac
Trudniej omdlec przeciwnika
 

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat pojedynkowicze to za wiele kasy nie zarabiają, takze gdyby tak było 1000$ za 250 hp to jest niewiele, bo te 250 hp to poźniej ( około 45 lvla ) są to dwa strzały i tyle

takze myśle że to dobry pomysł

Ja mam 45 lvl :D I zadaje za jeden strzał ok. 90 p obr. dlatego dopiero po 3 strzale zadaje 270 PŻ

Pomysł dobry ale zmieńcie to żeby można było samemu dawać życie. Bo np. w pojedynku atakuje cię 5 gości i masz 5 mikstur. to pierwszy Ci zadaje 800 Obr. leczysz sobie 250PŻ drugi zabiera 250 Obr. i uzdrawiasz kolejne 250 PŻ i tak do końca... To by było bez sensu! Powinno być tak że np. Ktoś Cię zaatakował logujesz się klikasz na miksturę i pojawia się okno: "Czy chcesz wypić teraz miksturę" i są dwie opcje Tak/Nie i wiadomo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry, ale gdzie by się wyzywało graczy na pojedynek? :confused: Nie chce mi się sprawdzać każdego profilu po kolei i chyba nie tylko mnie. :p Gdzie by to było?

na pTaK :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można by dodać przełącznik "Bar" a obok "Ludzie"
 
Ja proponuję do tych napojów dodać:

whiskeybottle.png


winebottle.png


tylko żeby jakoś je odwrócić,napełnić i zakryć te dziury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry