Nowości w The-West

  • Rozpoczynający wątek Misiekb72
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kilka dni temu odbyło się spotkanie IRCowe z Eiswieselem, jedną z najważniejszych osób światowej sceny The Westa. Poczas owego spotkania wyszły na jaw różne nowe fakty dotyczące zmian w grze, a takze różne informacje dot. tego, co w grze się już znajduje.. Oto owe informacje, niestety po niemiecku:

Forts:
Konzept fertiggetsellt
Geplante Implementierung des Fortausbaus für die Public-Beta für nächste Woche geplant
Für Welt 1 wird das Fortupdate (mit Kämpfen) für Ende Juni angestrebt
Produkte (Holz, Stein,...) werden für den Ausbau benötigt
Um dem Geld in der Stadtkasse mehr Bedetung zu geben, kostet das Errichten und Angreifen eines Forts Geld der Stadtkasse

Einstellung neuer Welten:
Änderungen des Soldatenbonus (eventuell auch der anderen Charakterboni)
Änderung der Karte
Eventuelle Inventarbegrenzung
Anmerkung: Mit welcher neuen Welt es Änderungen zu den bisherigen Welten geben wird, ist noch unbekannt!


Schlüssel:
Schlüssel 2 führt nicht zum Spazierstock und der Spazierstock führt nicht zum Schlüssel
Ziel der Schlüssel soll ein weitererer "besonderer" Gegenstand werden
Auch Schlüssel 3 ist schon findbar

Edle Waffen:
Edle Waffen sind implementiert, aber nur sehr schwer findbar
Teilweise werden die edlen Waffen im Shop eines Forts erhältlich sein

Sortierung der Rangliste:
Ranglisten für die Erfahrungspunkte und die Städte sollen neu sortiert werden (Nach dem Datum, an dem die MAximalpunktezahl erreicht wurde)
Die Punkte der stadteigenen Forts addieren sich zu den Punkten der Stadt

Dev-Blog:
Öffentlicher Entwicklerblog auf englisch geplant
Darlegung des Grob-Konzepts der Forts

Sonstiges:
Pushen durch Duelle soll eingeschränkt werden
Eine Arbeiterquest ist geplant
Im Warenhandel werden auch Produkte handelbar sein
Das Duellsystem wird überarbeitet
Co prawda Ich spreche Deutsch nicht, ale cośtam można zrozumieć, m.in.

- forty zostaną zaimplementowane do beta-świata w następnym tygodniu (czyli w tym, bo dyskusja odbyłą się w zeszłym)
- reszta światów zostanie zaktualizowana pod koniec czerwca
- do rozbudowy fortów będą potrzebne różne produkty (np. drewno)
===
- zmiany dla nowych światów:

- zmiana bonusu żołnierza
- ewentualne wprowadzenie limitu plecaka
===
klucz nr 3 jest możliwy do znalezienia
bronie "szlacheckie" są w grze, ale baardzo trudno je znaleźć (chodzi tu zapewne o te z WestStatsów)
===
jakaś wzmianka o blogu developerów po angielsku, ale nie wiem zbytnio ocb ;)

itd. :)

Jak ktoś sprechen lepiej ode mnie to niech napisze, co zrozumiał :) Aha, każde tłumaczenie z translatora będę raportował jako spam, bo nic one nie wnosi.

Źródło: http://forum.the-west.de/showthread.php?t=22408
 

DeletedUser11273

Gość
Gość
jak jest to po angielsku to mi podaj link do tego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kilka dni temu odbyło się spotkanie IRCowe z Eiswieselem, jedną z najważniejszych osób światowej sceny The Westa. Poczas owego spotkania wyszły na jaw różne nowe fakty dotyczące zmian w grze, a takze różne informacje dot. tego, co w grze się już znajduje.. Oto owe informacje, niestety po niemiecku:


Co prawda Ich spreche Deutsch nicht, ale cośtam można zrozumieć, m.in.

- forty zostaną zaimplementowane do beta-świata w następnym tygodniu (czyli w tym, bo dyskusja odbyłą się w zeszłym)
- reszta światów zostanie zaktualizowana pod koniec czerwca
- do rozbudowy fortów będą potrzebne różne produkty (np. drewno)
===
- zmiany dla nowych światów:

- zmiana bonusu żołnierza
- ewentualne wprowadzenie limitu plecaka
===
klucz nr 3 jest możliwy do znalezienia
bronie "szlacheckie" są w grze, ale baardzo trudno je znaleźć (chodzi tu zapewne o te z WestStatsów)
===
jakaś wzmianka o blogu developerów po angielsku, ale nie wiem zbytnio ocb ;)

itd. :)

Jak ktoś sprechen lepiej ode mnie to niech napisze, co zrozumiał :) Aha, każde tłumaczenie z translatora będę raportował jako spam, bo nic one nie wnosi.

Źródło: http://forum.the-west.de/showthread.php?t=22408


O co chodzi z tym kluczem:confused:

A co do tematu to ŚWIETNIE!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak jest to po angielsku to mi podaj link do tego.

W tym problem, że nie ma :) Gdyby było to bym wszystko przetłumaczył, bo akurat angielski znam.

Barti026W napisał:
O co chodzi z tym kluczem
Z zadania dla 75 levelu mozna dostać klucz nr 1. Można jeszcze zdobyć klucz nr 2. Prawdopodobnie posiadanie wszystkich trzech daje jakiś fajny item, podobnie jak to jest z częściami kartki i Hernandosem.
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
O co chodiz z tym bonusem dla żołnierza :p ko niech taktyki nie odejmą
 

DeletedUser

Gość
Gość
może jak kartki do hernandoza to klucze do tego wystrzałowego gana co ma 200 obrażeń:D
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
mam nadzieję, że ktoś w końcu przetłumaczy co tu pisze bo bardzo mnie zaciekawiłeś Misiekb72
 

DeletedUser

Gość
Gość
taktyka to tam pikuś gorzej jak odejmną to że żołnierz może nosic broń 3 lvl wcześniej
i jeszcze niepodoba mi się limit plecaka
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
No właśnie jka 3 lvl do broni odejmą to będzie kicha kompletna :O A co taktyka Cie odraża taka zła ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Anmerkung: Mit welcher neuen Welt es Änderungen zu den bisherigen Welten geben wird, ist noch unbekannt!

Jak na mój dojcz to tu pisze, że nie wiadomo, czy aktualizacje tylko dla nowych światów nie wejdą też na dotychczasowe. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
niestety nie znam niemieckiego nawiązując do taktyki to żołnierzowi też się przydaje (czasami:D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Edle Waffen:
Edle Waffen sind implementiert, aber nur sehr schwer findbar
Teilweise werden die edlen Waffen im Shop eines Forts erhältlich sein

Nie wiem co to jest "edle", ale pisze tu: edle wojny są/zostaną zaimplantowane, ale tylko ciężki findbar (też nie wiem co to :confused: ). Częściowo staną się edle wojny możliwe również w sklepach fortów.

Nie za bardzo rozumiem co to ma znaczyć przez brak tych 2 słów, ale z tego co widzę to to "edle" to może być czasownik, bo potem na końcu ma "en".

Tak czy inaczej wydaje mi się że tekst jest w większości już zrozumiały (po tym co autor tematu napisał w swoim 1 poście).

I nie rozwijajcie tu rozmowy o żołnierzu!
 

DeletedUser

Gość
Gość
przetłumaczyłem w Google i: * Zmiany w żołnierza premii (i ewentualnie innych Charakterbroni)

Gdy mamy żołnieza to premia to bonus do taktyki, a Charakter Broń (Znaczy ze broń też odejmą chymba :()
 

DeletedUser

Gość
Gość
Änderungen des Soldatenbonus (eventuell auch der anderen Charakterboni)

To słowo to Charakterboni, to rzeczownik bo z dużej i druga część tego słowa to "boni" czyli bonus. Inaczej mówiąc bonus postaci.

To przed nawiasem to "aktualizacja bonusów żołnierza" a to w nawiasie to "ewentualna aktualizacja jeszcze innych bonusów postaci"
Tak więc może chodzi o to że ewentualnie inne postacie też zmienią.

@edit

sorry, nie aktualizacja, a zmiana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem co to jest "edle", ale pisze tu: edle wojny są/zostaną zaimplantowane, ale tylko ciężki findbar (też nie wiem co to :confused: ). Częściowo staną się edle wojny możliwe również w sklepach fortów.

Nie za bardzo rozumiem co to ma znaczyć przez brak tych 2 słów, ale z tego co widzę to to "edle" to może być czasownik, bo potem na końcu ma "en".

Tak czy inaczej wydaje mi się że tekst jest w większości już zrozumiały (po tym co autor tematu napisał w swoim 1 poście).

I nie rozwijajcie tu rozmowy o żołnierzu!
Edle oznacza coś w stylu Szlachecki, a Waffen to nie wojny, tylko bronie. Ogółem to chodzi o to, ze "Szlacheckie bronie są zaimplementowane do gry, ale ciężko je znaleźć". Chyba, że "sind" nie oznacza "są", tylko "będą".
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ciekawe :)
Ale i tak aktualizacja będzie się tradycyjnie przekładać :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miło by było zobaczyć tą aktualizację w czerwcu albo lipcu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Edle oznacza coś w stylu Szlachecki, a Waffen to nie wojny, tylko bronie. Ogółem to chodzi o to, ze "Szlacheckie bronie są zaimplementowane do gry, ale ciężko je znaleźć". Chyba, że "sind" nie oznacza "są", tylko "będą".

sind może znaczyć czas przeszły i teraźniejszy, więc nie wiadomo ;)
a waffen - sorki, być może mój błąd w dopasowaniu do kontekstu, ale ogólnie waffen znaczy wojna, wojenne itd. (przykład z historii: Waffen SS)
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Do rozbudowy fortów będzie potrzebne drewno, kamień i żelazo ;)
Mozna juz zaczac zbierac ;P To nie zaden kit ;P tak pisze na angielskim thewest w moim miescie ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Edle oznacza coś w stylu Szlachecki, a Waffen to nie wojny, tylko bronie. Ogółem to chodzi o to, ze "Szlacheckie bronie są zaimplementowane do gry, ale ciężko je znaleźć". Chyba, że "sind" nie oznacza "są", tylko "będą".

"sind" jest to czasownik w pierwszej i trzeciej osobie liczby mnogiej i oznacza "są"

ich bin - ja jestem
du bist - ty jesteś
er sie es ist - on/ona/ono - jest
wir sind - my jesteśmy
ihr seid - wy jesteście
sie/Sie sind- oni są
 
Status
Zamknięty.
Do góry