odrzucony Nowy dodatkowy system "sojuszowy"

Czy chcielibyście taki system w grze?

  • Tak

    Głosy: 24 58,5%
  • Nie

    Głosy: 17 41,5%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Dzień dobry,

Piszę z kolejną propozycją która, pomoże urozmaicić oraz rozbudować rozgrywkę, a mianowicie chodzi o dodanie systemu, systemu bonusów które będą ciężkie do rozwinięcia, za ogromną ilość produktów, zachęci to graczy i miasta w mniejszych sojuszach, bądź spoza sojuszów do dołączania do bardziej rozbudowanych sojuszów z dodatkowymi bonusami, takie rozwinięcia sojuszu, nie będą zbyt łatwe do rozwinięcia w pojedynkę, więc mobilizacja sojuszu bardzo będzie potrzebna, przykładowe bonusy "integracja sojuszu" z maksymalnie rozwiniętym bonusem +20% doświadczenia z prac, bitew fortowych i pojedynków, "Bogactwo sojuszu" z maksymalnie rozwiniętym bonusem +20% pieniędzy z prac, bitew fortowych i pojedynków, "Spójność sojuszu" +20% do szansy znalezienia itd, itp. Propozycja jest jeszcze do poprawek, ale myślę ze to krok w dobrą stronę dla mobilizacji graczy i zachęcenia ich do gromadzenia się w większych sojuszach, a co za tym idzie zwiększona aktywność fortowa i wspólna mobilizacja graczy do ulepszenia/zrobienia czegoś co w pojedynkę jest niemożliwe do zrobienia. Propozycja może pomóc nam wrócić do czasów kiedy to gracze chcą być w mieście i sojuszu bardziej rozbudowany i nie będą chcieli zostać z niego wyrzuceni, co za tym idzie ze znowu graczom bez miast będzie zależeć żeby dołączyć do sojuszu z bonusem, obecnie to wygląda tak ze sojusz potrzebuje graczy, a nie gracze sojuszu. Zmniejszy to ilość graczy typu "chorągiewka".
 

SzachowyTapir

Blada Twarz
W innej grze od innoGames (plemiona) jest coś takiego o czym piszesz.
Robiąc różne aktywności - tam chyba ogranicza się to do farmienia wiosek - można zdobywać punkty prestiżu i później wpłacać te punkty na rzecz plemienia (tutaj sojuszu), żeby dostawać bonusy.

Screenshot 2023-09-11 at 12.25.01.png
 
Kiedyś fusek miał w swoim arsenale, tyle pomysłów, że dopiero po kilku latach można skompletować jego pomysł z setem lincolna......
Mianowicie każdy pomysł jest dobry i trzeba tutaj tęgich umysłów, aby to doprecyzować. Pamiętając o tym, żeby zachować balans dla słabszych sojuszy. Jeśli już ogarnie się temat pozostaje problem jego realizacji obstawiam, że jakby jakimś cudem to przeszło, to 3ba czekać minimum 10 lat na wprowadzonie pomysłu do tw.
 
@XIUXIU myślałeś może żeby dołączyć do TWT? @Patelkowa potrzebuje takich kreatywnych ludzi jak ty.
Mogli by dodać w TWT stanowisko Doradca wtedy, chętnie bym dołączył . Jak wiadomo tutaj ludzie na stanowiskach muszą być podporządkowani regulaminowi. Wszystkich nie da się zadowolić, tu muszą być ludzie co lubią ta grę znalesc ten czas na tą grę. Widzę że dużo zmian by się przydało odświeżyć TW. Jest duża baza możliwości ostatnio można uznać ze gra jakby przygotowywała się do snu zimowego. Chodź jest pozytywny impuls, gdyż wprowadza się te aktualizacje czyli jest to światełko w tunelu dla gry. Naprawdę widzę w grze dużo ludzi pozytywnych i oni chcą coś robić. Niestety tu nie ludzie z administracji odpowiadają za zmiany w grze, a na logikę idzie to wyżej tam jest burza mózgów w jaka to stronę idzie. Ludzie z naszej polskiej administracji mogą nasuwać dobre pomysły i przekazywać je dalej, trzeba pamiętać że od pomysłu do realizacji może minąć dużo czasu. To naturalna procedura nie można się łudzić, że coś zostanie wprowadzone z dnia na dzień. Można na pewno spodziewać się kolejnych aktualizacji. Mam pewne przeczucie że dużo pomysłów jest w toku, które faktycznie mogą dać drugie życie tej grze. Pytanie brzmi czy ci ludzie tam u góry mają jeszcze tyle chęci czy im się chce, tego nie wiem, ale wiem jedno są osoby co myślą podobnie jak ja. Pomimo widocznej nostolgii do tej gry z przeszłości dużo osób gra tutaj z sentymentu, ja cały czas mam nadzieję, że coś się tutaj wydarzy. Coś na miarę wydarzenia THE WEST 2.0.

1534-12_edit_670228694147208.jpg
 

kruK629

Członek obsługi gry
Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji - dopuszczane są wyjątki. - Brak wymaganej większości - temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry