Nowy wierzchowiec - Quarter Horse

  • Rozpoczynający wątek ememek
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak, 175%

    Głosy: 71 24,1%
  • Tak, 200%

    Głosy: 163 55,3%
  • Tak, z przesunięciem kłusaka

    Głosy: 66 22,4%
  • Tak, z 11 lvl General Store

    Głosy: 124 42,0%
  • Do poprawy

    Głosy: 22 7,5%
  • Nie

    Głosy: 32 10,8%

  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda gadać, ja mam 45lvl i nawet nie zauważyłem że nie mam żadnego konia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
???

Po jasną cholerkę wy chcecie dodawać kolejnego konia do gry,może jeszcze ktoś wyskoczy ze smokiem którego szybkość będzie wynosiła 500%.Kłusak wystarczy w zupełności,większej różnicy i tak się nie odczuje.Jeżeli chcecie mieć prędkość 275% to sobie kupcie lepiej przedmioty które dodają 25 jazdy konnej(oczywiście + kłusak)
 

DeletedUser

Gość
Gość
HAHA quarter to cwiartka to sie mylisz zobacz na weststats quarter to cwiercdolarowka a chyba w zadaniu zawadiaki prztnies Henremu 4 cwierc dolarowkikakbys gral wczesniej to bys zobaczyl w czyszczeniu butow bylo kiedys QUARTER a to jest CWIERCDOLAROWKA!!!!!:mad::mad:

Jeśli Twoim słownikiem angielsko-polskim jest weststats to gratuluję, naprawdę genialnie to wykombinowałeś. To tak jak czasem w Polsce na pół litra wódki mówi się "połówka", ale nie znaczy to że słowo "połówka" zawsze oznacza 0,5L tego właśnie napoju.

Wez sie odczep!!!!!! pisze tylko tak jak jest!!!!!!!jak sie nie znasz to nie pisz nic na forum!!!!!:mad::mad:W ogole wez pomysl jest do KITU chcialbys sobie tylko gre ulatwic po przez szybkosc konia i tyle Ci tylko powiem.A tlumacze tylko dlatego ze to jest glupia nazwa dla konia.

Zanim zaczniesz krzyczeć na innych (wykrzykniki) sprawdź czy masz rację czy może się jednak ośmieszysz. Nazwa Quarter Horse powstała od wyścigów na 1/4 mili w których te konie brały udział i bynajmniej nie wymyślił jej Ememek.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Quarter_Horse

Tak wracając do głównego tematu, to uważam, że pomysł jest bardzo dobry i jeśli powstaną kolejne poziomy sklepu, to na jednym z nich powinien znaleźć się np. ten koń. A co do ułatwienie gry, to jest ono znikome i jeśli komuś przeszkadza odrobinę szybsze poruszanie się po mapie, to niech chodzi pieszo lub jeździ na ośle :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tego konia bys chcial miec to musialby kosztowac gdzies 10000$ bo klusak kosztuje 8000$:mad::mad:zdziwiony:eek::eek:

CO??? Kłusak kosztuje $2800 we własnym mieście, chyba sprawdzałeś w cudzym.

Shadgo napisał:
175% i przesunięcie kłusaka. W Generalu na 11 poziomie pojawiałby się tylko ten koń?

Tak samo jak w Generalu na 3 lvl pojawia się tylko kucyk.
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
Wez sie odczep!!!!!! pisze tylko tak jak jest!!!!!!!jak sie nie znasz to nie pisz nic na forum!!!!!:mad::mad:W ogole wez pomysl jest do KITU chcialbys sobie tylko gre ulatwic po przez szybkosc konia i tyle Ci tylko powiem.A tlumacze tylko dlatego ze to jest glupia nazwa dla konia.

a jak kupujesz hot doga to idziesz i mówisz poproszę gorącego psa:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie xD pomysł jest suuuuuper ;D
PS.Jak byś podszedł do kolesia i mówisz:
-Poproszę jednego gorącego psa :)
on ci odpowie:
-Spadłeś z choinki??!! w Polsce sie psów nie gotuje xD
A i wo moim słowniku Quarter to:
-Ćwiartka
-Ćwierć
-Kwadrans(np. A quarter after two-kwadrans po drugiej)
-Kwartał
-i Ćwierćdolarówka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż jestem na tak tyle że poprostu cena jest mniejsza o d ceny kłusaka co jest bez sensem. Cena powinna być 2 razy większa jak na 200%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie zauważyłem za na niemieckim the west Kłusak to właśnie Quarter Horse :)
PS. Ćwierćdolarówka to 0,25 a ćwiartka to 0,25 więc to samo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie. Po co wam tyle koni. Lepiej już wprowadzić podróż koleja. Jak tak dalej pójdzie to będe mógł sobie kupić w GS wszystkie zwierzęta z encyklopedi....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja głosuję za tym żeby wprowadzić 11 lvl general store i żeby ten koń miał 200% szybkości tylko trzeba by było wprowadzić jakiegoś konia z 175% szybkości, a pomysł SUPER
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na tak. Ludzie, ,,dziki zachód"-pierwsze myśli to rewolwer, kowboj i koń:D, wiec są one ważne.
A co do tego Łukasza-coś tam:
-piszesz post pod postem
-z samymi wykrzyknikami
-Nie znając się na rzeczy
-a także na języku angielskim
Nie wszystko tłumaczymy dosłownie! Hot-Dog to świetny przykład!
 

DeletedUser9154

Gość
Gość
dobra dobra sorry ze tak krzycze ale mi sie ta nazwa niepodoba jakas inna a pomysl jest ok i tylko cena we wlasnym miescie to powinna byc 3500$ a cudzym 12000$ i bylo by dobrze i 200% szybkosci prosze i wiem ze tej nazwy nie wymyslil ememek ja tylko mowie co to znaczy.rozumiecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tego konia bys chcial miec to musialby kosztowac gdzies 10000$ bo klusak kosztuje 8000$:mad::mad:zdziwiony:eek::eek:
Jestem Polakiem, a Polacy lubią się czepiać ;) Kłusak w swoim mieście kosztuje 2800$, a jeśli nie jesteś ,,miejscowym" to nie widzisz kłusaka, najwyżej araba.

No ale przejdźmy do pomysłu. Można by rozwinąć GS nawet do 15 poziomu, bo niektórzy z topu już mają wszystko co jest w sklepach i trochę się nudzą. Quarter Horse byłby na 15 lvl GS, a Inochodziec na 13. W międzyczasie oczywiście jakieś naszyjniki by się przydały. Inochodziec +175% szybkości, a Quarter +200%. A żeby być jeszcze szybszym, trzeba dawać w jazdę konną ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Łukasz123 jak nie podoba ci sie Quarter Horse to nie podoba ci sie też Kłusak :) bo na Niemieckim The-West Kłusak=Quarter Horse :) czyli trzeba inna nazwe dać :) bo Niemcy se pomyślą:
-Po kiego grzyba mamy dać drugiego kłusaka?? xD

Jeszcze raz pomysł na TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Łukasz123 jak nie podoba ci sie Quarter Horse to nie podoba ci sie też Kłusak :) bo na Niemieckim The-West Kłusak=Quarter Horse :) czyli trzeba inna nazwe dać :) bo Niemcy se pomyślą:
-Po kiego grzyba mamy dać drugiego kłusaka?? xD

Jeszcze raz pomysł na TAK!

Hehe pomysłowe:)Aale tu chodzi o tłumaczenie. Tłumaczyć będą Polacy, więc Niemcy mogą go nazwać jakos inaczej, a my quarter horse
 

DeletedUser

Gość
Gość
175% + 11 general store :cool:

Pomysł dobry , ciekawostka i co najważniejsze wstępny pomysł na wykonanie projektu:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grubiutki ten koń jak na 200% poruszanie się ;)
ale fajny pomysł
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Im szybciej się przemieszcza tym fajniej, ale bez przesady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry