obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.
czy czas liczony do stażu jest brany od początku gry postacią czy od migracji?

Gracze którzy zalogują się w dniu urodzin do gry, otrzymają darmowe obligacje. Ich ilość będzie zależeć od stażu w grze.

UWAGA
Obligacje będą przyznawane w postaci kopert w ciągu dnia. Nie odbywa się to automatycznie o północy.
Przed otwarciem koperty proszę sprawdzić ile obecnie macie obligacji, gdyż obowiązuje górny limit posiadanych obligacji w wysokości 2000 i więcej nie można mieć na danym świecie a koperta przepadnie.
UWAGA
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1170

Gość
Gość
Od momentu rejestracji konta (stworzenia pierwszej postaci), a więc niezależnie od migracji, urlopów, kasacji postaci, przerw w grze itd.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Dokładnie tak, obligacje będą przyznane na wszystkich światach.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Obligacje są przyznawane za samo zalogowanie się w dniu urodzin Westa, zadanie jest opcjonalne.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Zobaczymy jak to bedzie :) po migracji z s7 na s10 pokazuje mi błędnie czas rozpoczęcia gry gdyż jest tam czas migracji a nie zalozenia konta,znając wysyp bugów które ostatnio nękąją westa wcale nie zdziwie sie jak policzy za migracje,zresztą podejrzewam ze lepszej nagrody niż złoty list (250 oboli)nikt nie dostanie
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Data którą pokazuje Ci w osiągnięciach to data założenia postaci na danym świecie i to nie ona będzie brana pod uwagę tylko data założenia konta która np w Twoim przypadku to 23.06.09.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Data w statystykach w grze jest datą stworzenia (lub migracji) postaci na serwerze, a nie datą rejestracji konta, która to będzie brana pod uwagę przy rozdawaniu kopert.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Data którą pokazuje Ci w osiągnięciach to data założenia postaci na danym świecie i to nie ona będzie brana pod uwagę tylko data założenia konta która np w Twoim przypadku to 23.06.09.
ooooo dzięki:D a ja myslałem ze to był listopad :D :D ,poważnie :p
musze gdzieś to sobie zapisać ;)
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Nie, ponieważ ten dział do tego nie służy.
paszczydlak miał szczęście bo posłużył jako przykład :)
Proszę też nie pisać do mnie PW w tej sprawie.

Jako ciekawostkę mogę jeszcze napisać że w grze są aktywne konta założone w okolicach września 2008.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ta ciekawostka jest taka ze 30 kwietnia to moze i byly urodziny Westa, ale nie w polsce. West w polsce pojawil sie w okolicach sierpnia lub wrzesnia 2008.
Dlatego faktycznie najstarsze postacie beda z wrzesnia wlasnie, i takich pewnie bedzie calkiem sporo:)
 

DeletedUser25911

Gość
Gość
A czy wiadomo ile trzeba mieć założone konto żeby otrzymać dany list?
 

DeletedUser343

Gość
Gość
a wiadomo ile jest przewidziane za pełne 5 lat ??
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
TW pojawiło sie u nas w okolicach 24-26 września 2008 - niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. Ja swoją postać założyłem chyba dzień po starcie gry. Więc jakiś ten staż jest :I:.
 

DeletedUser22332

Gość
Gość
Jeśli jesteście ciekawi od kiedy gracie i nie skasowaliście wszystkich Newsletterów to na poczcie u góry w Newsletterze pisze kiedy założyliście konto.

A wzoru na obligacje pewno nigdy nie poznamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry