Obrona tytułu gry roku

  • Rozpoczynający wątek bed-czolgu
  • Data rozpoczęcia

Dlaczego nie ma szans?

  • Przez zmianę regulaminu

    Głosy: 13 9,3%
  • Z innego powodu

    Głosy: 11 7,9%
  • Przez wspaniały programik Neoqueta?

    Głosy: 12 8,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 19 13,6%
  • ma szanse

    Głosy: 85 60,7%

  • W sumie głosujących
    140
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że gadamy, a nie wiemy. Pewnie mechanizmy kierujące tym tytułem są zupełnie inne niż sobie wyobrażamy, np. TW nie ma szans na tytuł (bo już raz dostało), brane są pod uwagę setki kryteriów i opinie ludzi... Także z tym tytułem to nie tak hop, bo pewnie wielu ludzi napisało tutaj, a nie wiedzą jak się przyznaje tę nagrodę.

Poza tym, na oficjalnej stronie projektu nie ma informacji o tytule na rok 2009.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Po co na tytuł gry roku xd, inne gry niech tez będą tą "Grą roku"
PS. Zaznaczyłem: Przez wspaniały programik Neoqueta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to nic nawet jeśli nie TW nie zostanie grą roku to co?
Wszyscy przestaną w nią grac... nie sądze
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakiś błąd zadziałał, bo spójrz na datę postów, a wrzuciło że Alexioaos (czy jak to szło) napisał posta dziś.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Po prostu ktoś zagłosował w ankiecie i się temat odświeżył.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
przepraszam, ale o jaki programik Neoqueta chodzi??

West Manager. Bardzo fajny programik, jestem jego posiadaczem i nie narzekam. ;) Fajny program, ale niestety tylko pewna grupa ludzi go ma, bo potem jego pobieranie zostalo zakazane. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tej grze nie należy się drugi raz tytuł administracja kasę za premium bierze a głupich błędów naprawić nie może od dwóch dni brak dostępu :mad::mad::mad::(:(:(:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tej grze nie należy się drugi raz tytuł administracja kasę za premium bierze a głupich błędów naprawić nie może od dwóch dni brak dostępu :mad::mad::mad::(:(:(:mad::mad::mad::mad:

Napisz to trochę poprawnej. Dalej chciałbym zauważyć iż pieniądze nie należą do administracji, lecą one do Niemiec i są wykorzystywane przede wszystkim na utrzymanie serwerów.

Ostatnią sprawą jest to iż awarii się nie planuje a czasem mogą być problemy techniczne przez które nie da się ich usunąć.

Jeszcze jedno : na przyszłość nie pisz tyle emotikon, ponieważ brzydko to wygląda.

Tyle ode mnie
olasold
 
Status
Zamknięty.
Do góry