Odblokowanie możliwości sprzedawania niektórych wzmocnień.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11551
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być możliwość sprzedaży wzmocnień na targu?

  • Tak.

    Głosy: 35 49,3%
  • Tak, ale tylko niektórych.

    Głosy: 29 40,8%
  • Nie.

    Głosy: 7 9,9%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser11551

Gość
Gość
Witam,
Co wy sądzicie o odblokowaniu sprzedawania większości wzmocnień? Ponieważ wypadają one z cyrku i tylko przeszkadzają, a innym by się przydały.

Mam na myśli wszystkie wzmocnienia fortowe oraz resetujące statystyki.
Ponieważ wypadają one często na światach na których nie prowadzimy aktywnej gry i nam są nie potrzebne, a innym wręcz przeciwnie.

Mam na myśli tutaj te:
58325136499007604818.png


Zachęcam do wypowiadania się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja zgadzam się, ale w odniesieniu do itemków fortowych
Napoje do resa to już przesada.
Pseudo-kapitaliści dowaliliby takie ceny, że szok
A tzw kumotrowie sprzedawali by to zaś za grosze
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
w sumie wolał bym wszystkie itemki móc kupić :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fortowe jak najbardziej. Mam na Huronie postac, ktora na forty nie chodzi - a jak na zlosc z loterii cyrkowej wyciaga same wzmocnienia fortowe!
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Fajnie by było jakby była możliwość wyprzedaży przynajmniej części tych wygranych ;) często nie są one mi do niczego potrzebne. Dodatkowo dołożyłbym możliwość sprzedaży słodyczy z loterii (ciastka marcepanki pierniki itp), są to jedyne wspomagacze których nie można sprzedać (argument który był kiedyś podany że zabiłoby to rzemiosło jest już chyba nieaktualny)
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Te które nie są dostępne w shopie jak najbardziej, jeśli chodzi o te z shopu to jak ktoś już tu wyżej wspomniał znajdą się tacy, którzy będą na tym fortunę chcieli zbić ;)
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
A ja się Was zapytam czy ktoś korzysta ze wzmocnień wypadających z cyrku typu wzmacniający sierp , wędka itp.

Jak dla mnie to jest szmelc który tylko zagraca ekwipunek , wiem że mogę to sprzedać ale to nawet nie jest nic warte.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
A ja się Was zapytam czy ktoś korzysta ze wzmocnień wypadających z cyrku typu wzmacniający sierp , wędka itp.

Jak dla mnie to jest szmelc który tylko zagraca ekwipunek , wiem że mogę to sprzedać ale to nawet nie jest nic warte.

Ja np korzystam. Dodatkowe punkciki pracy np w wedrownym nie zaszkodza. kilka razy rowniez zdarzylo mi sie ze wlasnie jakas maska odblokowala mi dodadnie punkty w pracy dzieki czemu skonczylem zadanie. Tak więc ja osobiście korzystam może nie regularnie ale wzmocnienia się przydaja.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
ale widły wędka i inne takie to już można by sobie darować ..lub dopalić to dopalenie żeby miało kopa :traper:

Te które nie są dostępne w shopie jak najbardziej, jeśli chodzi o te z shopu to jak ktoś już tu wyżej wspomniał znajdą się tacy, którzy będą na tym fortunę chcieli zbić ;)

cóż każdy chce zarobić wszyscy lubią mieć $ ...budujemy swoje fortuny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31570

Gość
Gość
Według mnie to dobry pomysł, niech wszystko da się kupić za kasę zarobioną w grze ;) Mierzmy się umiejętnościami w grze a nie grubością portfela.
 
Status
Zamknięty.
Do góry