Odblokowanie wszystkich prac

  • Rozpoczynający wątek Ocampa3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Chciałbym tylko poinformować,że mając 99 lvl oraz odpowiednie ubrania można robić WSZYSTKIE prace jakie są obecnie dostępne w weście :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to daj screena jak trzeba rozłozyc swoje ukiejetnosci..
 

DeletedUser

Gość
Gość
On napisał że z ubraniami ... wtedy można (chyba) robić wszystkie prace... gdzieś ktoś podał jakie trzeba mieć rozłożone umiejki.... tylko że ktoś też napisał że taka postać to jest do niczego w pojedynkach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pilotowanie Parowców Kołowych niemożna. zaraz zapodam screena. screen jest dość stary obstawiam że jeśli udało sie komuś wykonać questy wielkanocne to bedzie mógł wykonywać wszystkie prace

e28f6c2828449e76.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale o czym jest ten temat? Przecież już dawno wyliczono, że wszystkie prace można nawet przed 90 wykonywać... :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tym temacie na forum west.net macie podane kilka kombinacji na możliwość wykonania wszystkich prac przy żonglerce ekwipunkiem. Nie ma się czym ekscytować.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Pilotowanie Parowców Kołowych niemożna. zaraz zapodam screena. screen jest dość stary obstawiam że jeśli udało sie komuś wykonać questy wielkanocne to bedzie mógł wykonywać wszystkie prace

e28f6c2828449e76.jpg

A właśnie że da się. Można na 99lvl (lub wcześniej) robić każdą pracę włącznie z Pilotowaniem Parowców Kołowych. Wystarczy mieć komplet dżentelmena do tejże pracy.
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
No to jak można na 90lvl to podaj jak trzeba rozłożyć umiejki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy piszecie że da się ale żadnych konkretów nie widzę.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
No przecież masz screen. Nie wiem o co ci jeszcze chodzi. Jest na nim wszystko pokazane.
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Ja chciałbym jeszcze jabłko. A w screenia nie ma podliczonego tego zestawu dżentelmena, więc ci nie wierzę.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ja chciałbym jeszcze jabłko. A w screenia nie ma podliczonego tego zestawu dżentelmena, więc ci nie wierzę.

Ja też nie wiem na 100%.
Pytanie. Czy te bonusy z ubrań są doliczone mając najlepsze ubrania do pracy przedstawione np. na www.weststats.com:confused:?
Chodzi o to że np. Do pracy xxx wg weststats najlepszymi ubraniami są rzeczy z kompletu dżentelmena to właśnie w Bonusach z ubrań jest przedstawiona ilość punktów dodanych przez ten set?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluję refleksu. Pisałem o tym już bardzo dawno temu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry