Odrywanie czasu pracy? Nigdy więcej!

  • Rozpoczynający wątek Ice2cold
  • Data rozpoczęcia

Czy czas wykonywania pracy powinien być obrywany?

  • Racja! Niema co tracić czasu.

    Głosy: 39 59,1%
  • Eee tam. Od nowa se włącze...

    Głosy: 13 19,7%
  • Powinni obrywać czas jak dotychczas!

    Głosy: 14 21,2%

  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,

Czy zdarzyło się wam kiedyś przerwać pracę pod sam koniec jej wykonywania?
Mnie tak ... i to nie raz! Otóż na myśli mi przyszedł pewien pomysł...

Gdyby tak dostawało się doświadczenie/ przedmioty i pieniądze za prawdziwy czas wykonywania zlecenia? :rolleyes:
Chodzi o to, że np. Robisz pewną pracę, a tu młodszy brat podbiega Ci do komputera i ją przerywa pod sam koniec jej wykonywania. Załóżmy, że robiłeś ją przez 1 godzinkę i 58 minut. O ... no to godzinka od nowa i do tego za godzinkę może się słabszy przedmiot trafić (o ile się w ogóle trafi) :mad:

A gdyby tak dało się zatrzymać pracę, Włączyć tak jakby pauzę? Albo, żeby się dostawało za wykonanie tych prawie 2 godzin tyle ile się powinno za to dostać? A nie za godzinę, mimo, że wykonywało się prawie dwie.

Projektu graficznego nie zrobiłem ponieważ uważam, że nie było takiej potrzeby, jeśli ktoś jednak uważa, że jest niech mi mniej-więcej pokaże/ napisze co by tam miało być umieszczone.

Przepraszam za niezrozumiałą ankietę!
Możliwość 1 : Nie powinien być obrywany,
2. Mnie to nie przeszkadza,
3. Niech dalej obrywają.

Pozdrawiam :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zrób ankiete. I chyba jestem na nie, bo po co to, ktoś ci przerwie pracę 2 godzinną pod koniec to i tak dostaniesz rzeczy/expa za 1:30h.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1,58h a 2h to prawie to samo.... dobrze to ująłeś :) Prawie robi strasznie przerażającą ogromną różnicę, wiesz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrób ankiete. I chyba jestem na nie, bo po co to, ktoś ci przerwie pracę 2 godzinną pod koniec to i tak dostaniesz rzeczy/expa za 1:30h.

właśnie, że nie! za 1 godz.! a ten pomysł jest zły bo mamy losowanie produktu na pół godz więc to by było trudne do zrealizowania, a jak już o coś poprawić to niech wprowadzą właśnie to 1,5 godz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak jak jest teraz jest dobrze ;)

wyobraź sobie, że mogłoby być gorzej (za przerwane nie dostajemy ani raportu/przedmiotow/kasy ani energii) :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fakt mogło być gorzej. Ale gdyby postępy pracy były zapisywane co 10 minut, to byłoby lepiej.
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
ja mam starszą tylko siostrę ma 35 lat a mimo tego i tak na tak bo już nie raz sam zamiast poczekać do końca klikałem na nowa prace a brakowało kilka min. i niech naliczanie będzie chociaż co 30 min a najlepiej co 10 min.
 

DeletedUser

Gość
Gość
może być ;) nie mam brata, ale sam kiedyś przypadowo zatrzymałempracę ^^
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Kolejny pomysł na ułatwienie sobie gry... "skoro wychodzę do szkoły za 56minut to zapodam sobie 55 minut pracy"... zdecydowanie NIE takiemu pójściu na łatwiznę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejny pomysł na ułatwienie sobie gry... "skoro wychodzę do szkoły za 56minut to zapodam sobie 55 minut pracy"... zdecydowanie NIE takiemu pójściu na łatwiznę...

Ty chyba czegoś nie rozumiesz... Nie chodzi tu o ustalanie indywidualnego czasu każdej pracy... Po za tym pisz bardziej zrozumiale i na przyszłość czytaj całego posta ;)

Pozdrawiam :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie "naliczaie sekundowe" to chyba trochę przesada.
Chociaż może zaliczenie 1,5 h miałoby jeszcze sens.

Ja bym chciała, żeby przy kasowaniu pracy wyskoczyło okienko "czy na pewno chcesz przerwać tą pracę?", tak żeby nie kasować czegoś przypadkiem przez pomyłkę.

(wiem, trzeba być uważnym, ale to by trochę ułatwiło życie)
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Ty chyba czegoś nie rozumiesz... Nie chodzi tu o ustalanie indywidualnego czasu każdej pracy...

Eh... no trochę czytania ze zrozumieniem i już jesteśmy w domu : "zapodam sobie 55 minut pracy" znaczyło ni mniej ni więcej co "zapodam sobie 1h-2h pracy i przerwę ją po 55 minutach, bo tyle czasu mam do wyjścia, i dostanę płacę jak za przepracowanie 55 minut".
Nie bój się, ja dokładnie zrozumiałem Twój pomysł i jestem równie dokładnie zdecydowanie PRZECIWKO takiemu psuciu gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgodzę się to nie jest utrudnieniem w grze tylko rozpieszczeniem dla dzieci NEO
 
Status
Zamknięty.
Do góry