Oktoberfest 2017

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

Zapraszamy do dyskusji na temat Oktoberfestu 2017.
Ogłoszenie znajdziecie tutaj: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Podoba mi się podział przedmiotów ,ale dla mnie nie powinno być skrzyń z shopu [Drewniane pudełko] [Skrzynia z żelaznymi okuciami] [Skrzynia ze stalowymi okuciami].
Stalówka warta 175 oup jest jest w rzadkich .a list z 250 oup w powszechnych.
Bonus do ataku z setu Amisza działa w przygodach?
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Ha, mam problem. Pierwsze zadanie i brak bukietu dla Marii. Skąd ja go teraz wezmę? Bukiety dostępne były w lutym...
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Zadanie masz pobane?Czasem się zapomni bądź przypadkiem skasuje.
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Jest otwarte. Ciągle naprawiam te wozu i nic :)
A jednak! Długo trwało, ale jest :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to jest błąd, czy tak ma być. Zestaw Bawarski, nóż jako broń strzelecka a deski jako broń do walki wręcz. Umiejki też mają zamienione.
 

DeletedUser33283

Gość
Gość
5 min wczesniej zalosowalem 48k. Chwile dluzej bym zbieral i bym to stracil...
 

DeletedUser32889

Gość
Gość
"Oktoberfest rozpoczyna się 14 września (o godzinie 11:00) i będzie trwać do 9 października (do godziny 23:59)."

a mozliwosć losowania za PRECLE została wyłączona o godz 23 !! SKANDAL!! ZŁODZIEJSTWO ! OSZUSTWO !! ;)
oddawac moje 9k precli ;(
 

DeletedUser33330

Gość
Gość
Świetnie. Liczyłem na to że jeszcze przed północą otworzę torbę, wpadną precle i będę mógł zjeść jedno danie za 9k..Torbę otworzyłem, precle wpadły, ale dania nie zjadłem..Cóż, pójdę spać głodny. Dzięki.
 

DeletedUser33330

Gość
Gość
Robicie podstawowy błąd zostawiając losowania na ostatnią chwilę.

Niestety torbę mogłem otworzyć dopiero około 23:30, tym bardziej że nigdzie nie było info w stylu ''Godzinę przed zakończeniem eventu będzie można jeść dania tylko i wyłącznie za bryłki''..
 
Robicie podstawowy błąd zostawiając losowania na ostatnią chwilę.
wiesz nie każdy ma czas , praca , szkoła, inne obowiązki. Niestety pierwszy raz tak się zada żyło bo nie pamiętam żeby przy poprzednich eventach coś było wyłączane tak szybko. Chytry dwa razy traci, gracze też mogą przy kolejnych eventach inaczej to okazać a twórcy gry to na swojej kasie odczują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry