Oktoberfest 2023 - dyskusja

Patelkowa

Członek obsługi gry
oktoberfest_header.png
 
Dzień Dobry, chciałbym zauważyć że set leavenwortha w szczególności set ubrań nie jest w żadnym stopniu lepszy od zestawu Cortina z 2k20. Owszem bonus setowy jest lepszy jednak przy wyższych ulepszeniach lepiej wypada 3 letni zestaw który ma więcej umiejek/cech zawartych na itemach a jak wiadomo ulepszanie ubrań zwiększa jedynie te umiejętności, nie wpływa na bonus setowy.

Jeżeli ktoś aktualnie posiada cortinę ulepszoną na ^2 ^3 nie opłaca mu się inwestować w leavenwortha.
Jakoś zestawy dla full dowo są non stop ulepszane(Patrz sousa astor) a gracze full hp są traktowani po macoszemu po 3 latach dostajemy gniota który jedyne co oferuje to 20 abso więcej(Które aktualnie jest bezwartościowe po zmianie absorbcji) i 30% expa to akurat spoko.

Dodatkowo po zwiększeniu maxymalnego poziomu postaci lepiej skalują się postacie full dowo(zawadiacy) niż full hp(Cała reszta) z samego faktu zwiększenia poziomu otrzymują więcej. Obrażenia na poziom rosną na broniach. Ciężko aktualnie o bitwę o fort trwającą więcej niż 30 rund.
30 runda i nie ma już po co dalej się starać bo hp wystrzelane przez graczy full dowo.

Wnoszę o zwiększenie ilości umiejętności na ubraniach leavenwortha jeżeli istnieje taka możliwość, po 3 latach chyba można wypuścić coś lepszego
a samo usprawnienie tego polepszy aktualną sytuację fortową w szczególności ilość zp zakładania pułapek to śmiech na sali. Powinna być minimum taka sama jak nie lepsza jak to jest na cortinie.
Taka zmiana nie wpłynie negatywnie na nowsze światy a nawet je usprawni bo z tego co wiem nie ma tam astora czyli setu dla full dowo na obrone ale za to jest bull i sousa na ataku więc nawet lepiej jeżeli będzie tam dostępny lepszy set na obrone dla hp niż bull
Gracze ze starych jak i nowych światów będą zadowoleni.

Dziękuję za tą wypowiedź i nie pozdrawiam złodzieji i kłamców z Iroquois
Buziaczki
aziks
 
@aziks Przywrócić znaczenie ABS a co za tym idzie przydatność duchów i jest OK jak dla mnie.
Cel zmiany był dobry i został osiągnięty, jednak sposób w jaki zostało to zaimplementowane odbiło się na pozytywnej efektywności graczy full dowo. Sam posiadałem letnie duchy i bronie gringo i byłem koszmarem dla graczy full hp zadawali mi po 0 dmg. Aktualnie jest spoko szkoda że nie zmienili abso na % wartości tylko zostali przy sztywnych liczbach.
 

VivaLotka

Blada Twarz
Zatrzymałam się na zadaniu Przygotowanie do Oktoberestu (Ocal Oktoberfet). Nie mam pojęcia, gdzie mogę znaleźć 10 kufli... Może jakaś podpowiedź?
 

VivaLotka

Blada Twarz
To nie to zadanie, niestety. Tu trzeba było dostarczyć 15 worków mąki, 2 jajka i dwie butelki mleka. A podpowiedź do niego brzmi:
Powiadasz, że ktoś ukradł ich broń? Brzmi to bardzo poważnie! Powiedziałeś o tym Johnowi? Myślę, że on powinien o tym wiedzieć. Jak tylko wróci do miasta, powinieneś się z nim skontaktować. O ile mi wiadomo, dziś transportuje więźniów.

A skoro już tu jesteś, mam dla ciebie pracę. Potrzebuję około 10 nowych kufli do piwa. Czy możesz mi je przynieść? Aha, potrzebuję też mąkę, jajka i mleko do upieczenia wielu precli.

Próbowałam transportu więźniów, ale też nie działa ;)

Jest jeszcze wskazówka:
Wskazówka:
Gdzieś na mapie możesz znaleźć miejsce ze specjalnym zadaniem, w którym możesz zdobyć kubki.
Objechałam już całą mapę - wszystkich zleceniodawców i nic :(
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
To nie to zadanie, niestety. Tu trzeba było dostarczyć 15 worków mąki, 2 jajka i dwie butelki mleka. A podpowiedź do niego brzmi:
Powiadasz, że ktoś ukradł ich broń? Brzmi to bardzo poważnie! Powiedziałeś o tym Johnowi? Myślę, że on powinien o tym wiedzieć. Jak tylko wróci do miasta, powinieneś się z nim skontaktować. O ile mi wiadomo, dziś transportuje więźniów.

A skoro już tu jesteś, mam dla ciebie pracę. Potrzebuję około 10 nowych kufli do piwa. Czy możesz mi je przynieść? Aha, potrzebuję też mąkę, jajka i mleko do upieczenia wielu precli.

Próbowałam transportu więźniów, ale też nie działa ;)

Jest jeszcze wskazówka:
Wskazówka:
Gdzieś na mapie możesz znaleźć miejsce ze specjalnym zadaniem, w którym możesz zdobyć kubki.
Objechałam już całą mapę - wszystkich zleceniodawców i nic :(
Sprawdź inne lokacje po przyjęciu zadania, punkt zachodni, wschodni, Miasto Widmo itp :)

Zajrzyj tutaj, opis zadania :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry