opracowywanie forum miasta

  • Rozpoczynający wątek feder143
  • Data rozpoczęcia

czy zgadzasz sie aby radni miasta mogli opracowywać do końca forum?

  • zgadzam się

    Głosy: 21 61,8%
  • nie zgadzam sie

    Głosy: 6 17,6%
  • nie mam zdania

    Głosy: 7 20,6%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mam propozycję aby w każdym mieście członek rady miasta miał możliwość dodawania podforuf a nie tylko żeby mógł to robić tylko założyciel, bo jak ja jestem w moim mieście radnym i mamy pomiędzy założyciela a radnych rozdzielone zadania i ja się zajmuje forum to ja może dodawać tylko tematy i je opracowywać a podforuf nie!
za każdym razem kiedy chcę stworzyć nowe podforum musze prosić założyciela bo nie mogę sam tego zrobić!
mam nadzieję że zgodzicie się ze mną w tej sprawie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodaj ankietę i dobry pomysł. Ogólnie to przydałoby się popracować nad tym forum, bo naprawdę jest żałosne. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej tak. A nie powinno być że radny radnego degraduje, bo mnie dziś tak koleś ode mnie z miasta zrobił po tym jak się pokłuciliśmy i teraz muszę czekać na reakcje założyciela, a ludzie z zakupami czekają. Masakra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zrób o tym ankietę bo ja też nie mogę tego zdzierżyć!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajesz:

Narzędzia Wątku>>>Dodaj Ankietę>>> i tam już wszystko masz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja uważam, że jest dobrze tak jak jest. Przynajmniej założyciel może kontrolować co się dzieje w mieści. No ob jakiś radny wymyślił by sobie jakieś podforum które by się założycielowi nie podobało i musiałby usuwać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o matko założyciel może w każdej chwili usunąć ale mi chodzi o to żeby nie trzeba było "biegać" do założyciela żeby zrobił podforum!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie.Jak dla mnie to radny ma za dużo przywilejów a ty jeszcze chcesz mu ich dodać.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
ja sie zgadzam choc wtedy zalozycie=radny bo to jest jedybna roznica jaka rozni te 2 stany
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale patrzcie!
dodało by się to a odjęło radnym zmienianie nazwy miasta degradowanie innych radnych i ustawianie godła!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moi zdaniem powinno bo tak ze założyciel powinien sam dawać rangi. bo np. w plemionach jest podobnie: Jestem założycielem klikam: Ratusz>>>Mieszkańcy>>> zarządzanie(nowa zakładka w mieszkańcach) i pokazuje mi się nowe okno gdzie mam (i zaznaczam ptaszkiem) forum |(np. ten i ten gracz) Godło(ten bo mam do niego zaufanie) Degradacja mieszkańców (tamten gracz) zapraszanie i wypraszanie (tamten) Dyplomata[(ten)dyplomata może zmieniać opis główny miasta.) no i założyciel (wiadomo) możemy np. do któregoś gracza przydzielić kilka funkcji. np.

(nicki: )
XYZ - założyciel (wszystko)
XXX - dyplomata zmiana flagi i forum miasta
ZYX - zwykły obywatel
YYY - zapraszanie i wypraszanie.
ZZZ - Degradacja mieszkańców (może zmieniać rangi innym graczy)

Jak wam się podoba to napiszcie to założę osobny temat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest dobre ale tak jak w plemionach powinno też być coś takiego jak moderator forum i taki gościu mógłby z forum robić wszystko!
tak jak w plemionach!
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
mam propozycję aby w każdym mieście członek rady miasta miał możliwość dodawania podforuf a nie tylko żeby mógł to robić tylko założyciel, bo jak ja jestem w moim mieście radnym i mamy pomiędzy założyciela a radnych rozdzielone zadania i ja się zajmuje forum to ja może dodawać tylko tematy i je opracowywać a podforuf nie!
za każdym razem kiedy chcę stworzyć nowe podforum musze prosić założyciela bo nie mogę sam tego zrobić!
mam nadzieję że zgodzicie się ze mną w tej sprawie!

Człowieku, ty nie zakładaj podfor, tylko idź do szkoły... A za czas, który zaoszczędzisz nie pisząc głupich tematów pójdź do księgarni i kup słownik ortograficzny. Przyda Ci się...

Na nie :)
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
Ludzie dlaczego wy cały czas mówicie i czerpiecie pomysły z Plemion ? Wymyślcie coś sami a nie.


Ale co do pomysły jestem na tak (w pierwszym poście nie ma słowa o Plemionach)
 
Status
Zamknięty.
Do góry