Oznacz jako ...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia

Przydatny pomysł

  • Tak

    Głosy: 28 96,6%
  • Nie

    Głosy: 1 3,4%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
Witam , do rzeczy :)
Prawie każdy z nas należy do jakiejś koalicji która rozsyła co dziennie mass'y gdzie mamy udać się na fort natomiast nie każdy jest fortowcem i dla takiej osoby co tylko sobie zbiera produkty , czy jest handlarzem czy kim tam jeszcze innym to taki lekki spam skrzynki . Dlatego byłbym za jakby w skrzynce pocztowej pojawiła się opcja "Oznacz jako przeczytane" mógłbym sobie odfajkować po kolei mass'y a następnie kliknąć Oznacz jako... i moja "koperta" nie mrugałaby mi za każdym razem jak wchodzę na TW , i zbędnie fejkowała :p

Grafika:
wazne


Zapraszam do dyskusji .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26589

Gość
Gość
Dobry pomysł, na pewno ucieszyłoby to tych którzy są wiecznie zapisani:)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Naprawdę jedna masowka dziennie robi wielkie spustoszenie w Waszych wiadomościach.

Problem wejść i usunąć ją, a jak komuś bardzo zależy zeby do niego nie pisano to ignoruje taką osobę piszącą masówki ( dużo takich osób w sojuszu nie ma ) i po sprawie.
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Jestem na tak, ciekawa propozycja dla zapisanych i mniej aktywnych chyba też ;)


Naprawdę jedna masowka dziennie robi wielkie spustoszenie w Waszych wiadomościach.

Inna sprawa, gdy wraca się z dłuższej nieobecności ;)
 
Sojusz nawet fortowy ma swoje niekoniecznie czarne owce: Zbieraczy, pojedynkowiczów i rzemieślników. Nie interesują ich masówki, dlatego propozycja ma sens.

Można się posunąć nawet dalej: możliwość ignorowania wiadomości grupowych.
 

DeletedUser7565

Gość
Gość
hmmm

W sojusz fortowym nie powinno być żadnych zbieraczy jagódek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry