Parasol Kurdama

  • Rozpoczynający wątek PyRsHaL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nowa część od zestawu tancerki ;)

parasol.jpg


Zdobyć go można w zadaniu Morderstwo podczas wizyty u zleceniodawcy (Tancerka), gdzie mamy do wyboru 2 nieznane rzeczy, gdzie pierwsza to parasol, a druga to laska dżentelmena?

Całe zadanie morderstwo opisane jest tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19899

Gość
Gość
Szczerze ? To ameryki nie odkryłeś :p
Ale szkoda że ten parasol ma więcej bonusów niż laska dla mężczyzny , ale co tam kobietą trzeba dawać więcej.
 

DeletedUser6304

Gość
Gość
Tak się składa, że w całych setach dżentelmena i tancerki są podobne bonusy, a parasolka je tylko wyrównała ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale pewnie do setu dżentelmena dojdą jeszcze spodnie, a tancerka ma sukienkę, więc parasol powinien mieć wyższe bonusy, niż laska, żeby je zrównoważyć.

I może jeszcze pasek :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli tak by było to sukienka zmieniłaby się na spodnie, ale do setu tancerki na miejsce spodni trafią najprawdopodobniej rajstopy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bonus pełnego setu tancerki:
settancerki.jpg


Nie da się ukryć, że jest dużo wyższy od bonusu setu dżentelmena.
tancerka - bonusy setu: umiejętności: 44, cechy: 11 bonusy przedmiotów: umiejętności: 110, cechy: 8
RAZEM: umiejętności: 154, cechy: 19
dżentelmen - bonusy setu:umiejętności: 42, cechy: 10 bonusy przedmiotów: umiejętności: 95, cechy: 9
RAZEM: umiejętności: 137, cechy: 19
Różnica: 17 umiejętności (wg mnie to bardzo dużo)

(nie policzyłem uniku, celowania i punktów życia, ponieważ nie nadają się do prac)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
Bonus pełnego setu tancerki:
settancerki.jpg


Nie da się ukryć, że jest dużo wyższy od bonusu setu dżentelmena.
tancerka - bonusy setu: umiejętności: 44, cechy: 11 bonusy przedmiotów: umiejętności: 110, cechy: 8
RAZEM: umiejętności: 154, cechy: 19
dżentelmen - bonusy setu:umiejętności: 42, cechy: 10 bonusy przedmiotów: umiejętności: 95, cechy: 9
RAZEM: umiejętności: 137, cechy: 19
Różnica: 17 umiejętności (wg mnie to bardzo dużo)

(nie policzyłem uniku, celowania i punktów życia, ponieważ nie nadają się do prac)

Nie fair jest jeszcze że kobiety moga zakładać szlachecki żakiet i czarny krawat
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie, może któryś z panów ma ochotę ponosić damskie ciuszki;p
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Dokładnie, my nie możemy zakładać (patrz chłopki) żadnych elementów tancerki! Mi byłoby do twarzy;)

Powinni dać czarny krawat i szlachecki żakiet tylko dla mężczyzn.Jak ktoś chce może załozyć taki temat w propozycjach ale proszę uwzględnić mój nick:p
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
właśnie! jest trudniej! Podczas kiedy facet ma już buty, krawat, kapelusz i żakiet w sklepach to kobieta ma w nich tylko suknię, buty i pióro, a więc jeśli chodzi o łatwość w znalezieniu przedmiotów setu to faceci mają łatwiej :) No i np. na św. 1 nowe ciuchy np. suknia tancerki zostały dodane do sklepów budujących się, a szlachecki żakiet, kapelusz i czarny krawat są od początku gry więc można je wytropić w większej ilości miast niż ciuch tancerki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale przecież laskę do setu dżentelmena też trzeba szukać w zadaniach, lecz prawdą jest to że przedmioty do setu tancerki trudniej znaleść.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnia aktualizacja stwarza wiele kontrowersji... I zapewne nie będzie lepiej. Co z tego, że do kompletu dżentelmena dojdą spodenki, kiedy zestaw tancerki poszerzy się pewnie o rajstopy/kabaretki/halkę/stringi czy co tam może jeszcze przyjść do głowy. Panowie, nic z tego, chyba będziemy musieli zostać transwestytami, żeby korzystać z tak wielu przywilejów, co kobiety. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra ale obojętnie jaką twoja postać ma płeć możesz sobie założyć szlachecki żakiet i jeszcze inne bardzo dobre ubrania. Więc chyba ubrania by musiały być podzielone inne dla kobiet a inne mężczyzn żeby nikt nie poczuł się w gorszej sytuacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodatkowo kobiety posiadają inny zestaw pielgrzyma. Mogą go "złożyć" nie musząc zdobywać śpiewnika dzięki czemu końcowy bonus +150 do pracy misjonarze jest przydatny. (Dla tych co nie wiedzą, śpewinik to właśnie produkt który można zdobyć wykonując pracę Misjonarze - więc dla mężczyzn jest to co najwyżej niewielkie udogodnienie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry