Parasol Kurdama

  • Rozpoczynający wątek PyRsHaL
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, ale kobiety muszą zdobyć pierścionek do tego setu :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
szlachecki zakiet jest to podstawowa "zbroja" dla orkow wiec nie moglby byc tylko dla mezczyzn- byloby to zbytnie poszkodowanie. inne kurtki sie zbytnio nie nadaja

mi sie ogolnie podoba ten parasol. komplet dzentelmena i tak ejst najlepszy do nnpp wiec kobiety sa poszkodowane i to mnie boli. ale na sw 14 robie kobiete i bede tancerowal ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli nie jest to zadanie o ograniczonym czasie to komplet tancerki ciężej będzie zdobyć niż dżentelmena, więc bonusy mogą być trochę wyższe. Po za tym obchodzenie się ze zwierzętami i sprawność manualna nie przydają się do tak wielu dobrych prac jak handel czy dowodzenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To można by było zrobić jeszcze jeden czy dwa sety tylko dla kobiet z łatwiejszym dostępem do ubrań.
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
szlachecki zakiet jest to podstawowa "zbroja" dla orkow wiec nie moglby byc tylko dla mezczyzn- byloby to zbytnie poszkodowanie. inne kurtki sie zbytnio nie nadaja

mi sie ogolnie podoba ten parasol. komplet dzentelmena i tak ejst najlepszy do nnpp wiec kobiety sa poszkodowane i to mnie boli. ale na sw 14 robie kobiete i bede tancerowal ;]

A myślałeś o klasie postaci nowicjusz? Możesz dowolnie zmieniać płeć na tej klasie. i bonus 150%do prędkosci
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
To i tak Ci nic nie da ,bo jeśli masz klasę nowicjusz,to nie możesz założyć rzeczy z kompletu Dżentelmena(oczywiście tam gdzie jest wymagana płeć) ,również nie możesz założyć żadnego przedmiotu z kompletu tancerki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry