Pas Indiański

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27922
  • Data rozpoczęcia

Pas Indiański w sklepie oup?

  • tak

    Głosy: 51 38,6%
  • nie

    Głosy: 81 61,4%

  • W sumie głosujących
    132
Status
Zamknięty.

DeletedUser27922

Gość
Gość
Proponuję aby po zrobieniu questu "Rozstanie z Mistawasisem" - (jest to quest w którym dostaje się pas indiański), można było kupić ten pas jeszcze w Sklepie OUP za 100 obligacji lub 100 bryłek, jak inne pasy. Proponuje to ponieważ, dany pas można sprzedać u handlarza, a niektórzy (w tym ja) przez przypadek, przy sprzedaży innych przedmiotów sprzedali ten pas... InnoGames dodatkowo zarobi, a gracze którzy sprzedali ten pas przez przypadek będą zadowoleni.
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na NIE, ktoś się męczy robiąc serie questów i dostaje upragniony pas do setu indiańca, a teraz gdyby to wprowadzili za te OUP'y czy bryłki każdy w bardzo łatwy sposób mógłby go mieć, było by to zdecydowanie za łatwe. Proponuje nadać temu przedmiotowi jak to jest z Złotym Coltem czy Złotą Szablą "Nie na sprzedaż".
 

DeletedUser27922

Gość
Gość
ty chyba nie zrozumiales o co mi chodzi.... dopiero po zrobieniu tego questu mozna byloby kupic sobie ten pasek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Koniecznie trzeba by zrobić, żeby mógł zakupić tylko jeden, bo inaczej komus sellnie, albo zakaz wystawiania na targu. :mel:
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
A, sorki StarkX moje niedopatrzenie:). Ale po co dodawać to do sklepu, lepiej zrobić status "Nie na sprzedaż" mniej roboty.
 

DeletedUser27922

Gość
Gość
Można oczywiście tak zrobić, tylko że osoby które przez przypadek sprzedały ten pas już go nie odzyskają... pisałem w tej sprawie do administracji to dostałem odp. "za błędy graczy nie odpowiadamy" a potrzebny jest mi ten pasek
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Sprzedałeś to nie masz i koniec. Że przez pomyłkę? I co z tego. Trzeba uważać co się robi. Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już dawno powinni wszystkie przedmioty które dostajemy z zadań zablokować - nie na sprzedaż - włamie ci sie ktos na konto i masz po przedmiotach/ekwipunku , ktos ostatnio sprzedał naszyjnik z sercem - ewidentne niedopatrzenie ze strony IG pif pafpif paf
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
A ja jestem na tak :) Skoro ktoś zrobił zadanko na pasek to niech ma sobie możliwość kupienia :)
 

DeletedUser25150

Gość
Gość
Jestem na nie !
Trzeba patrzeć co się sprzedaje, a nie ...
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Skoro Pas indiański ma być w sklepie to może też pas do setu dżentelmena i tancerki? o_O
Na nie!
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Przecież napisał że dopiero po zrobieniu zadanka :p
A człowiek czasem się zamyśli i sprzeda coś czego nie powinien :(
Albo jak jest w ... innym stanie :p
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Przecież napisał że dopiero po zrobieniu zadanka :p
A człowiek czasem się zamyśli i sprzeda coś czego nie powinien :(
Albo jak jest w ... innym stanie :p

Skoro zrobił zadanie to powinien mieć ten pas. Jeśli go sprzedał to tylko i wyłącznie jego wina. Jest 1 szansa na zdobycie go i tak powinno zostać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Otóż to jak jakaś dobra jest rzecz z zadania to się jej nie sprzedaje, już wole na godzinkę drewno porąbać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł nie taki zły, można by dać przedmioty z questów do kupienia w shopie
Ale tylko po ukończeniu zadań związanych z tym przedmiotem.

Bo to jednak spory problem jak się sprzeda np jakiś przedmiot z setu świątecznego który można zdobyć tylko raz z zadania.
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Cóż, kilka tygodni temu sam przez przypadek sprzedałem jedną z broni, jakie można dostać w questach i nie mam szansy jej odzyskać. Przedmioty z zadań powinny mieć zablokowaną możliwość sprzedaży u handlarza, też za tym jestem. Ale żeby były dostępne w sklepie? Raczej nie, za dobrze by było, co najwyżej dostępne w sprzedaży na targu.
 
Jestem na nie, według mnie chociaż parę przedmiotów powinno się zdobywać tylko z questów. To powinno wywołać u graczy zainteresowanie fabułą gry, która zresztą jest bardzo ciekawa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry