Patelkowa

Aktualnie nie planuje spotkania z graczami. Możecie mnie spotkać na Arizonie.

Rozumiem, że chodzi o Twoją sprawę w supporcie. Wielokrotnie dostałeś informację co masz zrobić.
Tak pisze do Pani wszędzie gdzie się tylko da tłumacząc, że niesłusznie zablokowaliście moje konto. Tymczasem w odpowiedzi otrzymuje to samo co ja piszę do Pani ? proszę zdjąć nie słusznie nałożone blokady i przeczytać to co piszę w swoich zgłoszeniach. Zaprzestać zamykania tematów uznając je za zakończone skoro wcale tak nie jest. Wielokrotnie to one są zamykane bez udzielenie odpowiedzi z nie zachowaniem czasu na odpowiedź.
 
Czy CM danego marketu ma jakikolwiek wpływ na Migracje ? w sensie pytam bo dalej bawi fakt,ze dakota ma migracje 1,5 roku a jednocześnie otwarte są aż 3 migracje :|
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Czy CM danego marketu ma jakikolwiek wpływ na Migracje ? w sensie pytam bo dalej bawi fakt,ze dakota ma migracje 1,5 roku a jednocześnie otwarte są aż 3 migracje :|
Serwery są własnością firmy InnoGames, firma decyduje, kiedy dojdzie do zamknięcia serwera. Decyzja o zakończeniu działalności serwera podejmowana jest na podstawie szeregu zmiennych, które uwzględniają różnorodne czynniki techniczne, ekonomiczne oraz społecznościowe, które określają, kiedy serwer zostanie trwale usunięty.
 
Serwery są własnością firmy InnoGames, firma decyduje, kiedy dojdzie do zamknięcia serwera. Decyzja o zakończeniu działalności serwera podejmowana jest na podstawie szeregu zmiennych, które uwzględniają różnorodne czynniki techniczne, ekonomiczne oraz społecznościowe, które określają, kiedy serwer zostanie trwale usunięty.
Tłumacząc na prosty. Jak rentowność utrzymania servera spadnie i dochód będzie poniżej wartości $ które ktoś bryłkuje to zamkną.
 
Do góry