Pieniądze z fortów

Czy jesteś za ?

  • Tak

    Głosy: 1 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    1
Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Każdy chyba się zastanawiał nad tym co się dzieje z jego pieniędzmi po omdleniu na bitwie.
Ta gra jest niby o dzikim zachodzie a mi się wydaje (nie jestem historykiem), że po wygranej bitwie jakoś przeszukiwało się ciała i kosztowności się zabierało (w naszym przypadku będą to $).

Proponuję by stracone $ podczas bitwy były podzielone na równe części na tych którzy wygrali bitwę (tylko tych żywych) a osoby które były w zwycięskiej drużynie i straciły $ to te pieniądze zostaną tak jak teraz zabrane przez aniołki lub inne szczury.

Jeśli wygramy-
dostajemy część $ która została podzielona równo na graczy (jeśli będzie jakaś liczba której nie da się podzielić to zaokrąglamy do niższej liczby którą się da :I: )

Jeśli przegramy-
płaczemy nad stratą ciężko zarobionych pieniędzy.

Pomysł jest tak prosty, że większe wytłumaczenia nie są chyba potrzebne.

Pozdrawiam
Wojcieszy
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witam.
Każdy chyba się zastanawiał nad tym co się dzieje z jego pieniędzmi po omdleniu na bitwie.

Chyba każdy się zastanawiał jakim sposobem może zapakować konia do plecaka, albo porozumiewać się z kolegą, który jest na drugim końcu dzikiego zachodu, albo widzieć gdzie i kiedy się odbywają jakie bitwy, albo zobaczyć jak bardzo jest rozbudowany ratusz w mieście, które jest od nas oddalone o wiele mil... abstrakcja czy umowne warunki gry? Powoływanie się na realizm w tego typu grach nie ma większego sensu, inaczej gdybyś zginął podczas pojedynku lub bitwy o fort, to Twoje konto powinno być skasowane. Umarłeś, nie ma Cie. Proste.

Zamykam.

(BTW jestem za światem HC, to by mogło być ciekawe doświadczenia -- HC w pojedynkach jedynie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry