Pierscień Kate

  • Rozpoczynający wątek Svean
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co mi kumpel mowił i z tego co wyczytałem na http://twtool.ath.cx/ (niemiecki opis do wszystkiego co sie dzieje na The West) pojawiło sie nowe zadanie od poziomu 46 polegające na znalezieniu pieścienia Kate. Problem w tym ze opis jest tak enigmatyczny że kumpel nie ma pojęcia jak je zrobić (i pyta sie mnie ;)), a ponieważ i ja niedługo będę miał poziom 46 dlatego pytam może ktoś wie - o co w nim chodzi?

Opis jest taki:

Obrączka Kates (Nieznany złodziej)

Szeryf John Fitzburn: Jestem zatroskany. Kate Simmons została napadnięta wczoraj w nocy. Przyszla mając przy sobie 200 dollarów z Saloonu, otrzymała uderzenie w tył głowy. Gdy się ocknęła pieniędzy już nie było. Najgorsze jest to, że także jej obrączka została skradziona. To już drugi raz w tym tygodniu jak kogoś napadnięto.
William Goldberger został napadnięty przed trzema dniami. On także został uderzony w tył głowy po godzinie 19:00. Identycznie jak Kate miał on przy sobie 200 dollarów.
Nie mam niestety żadnych informacji o złodzieju. Napastnik nie wypowiedział ani słowa, również nikt go nigdy nie widział. Skontrolowałem ostatnimi dniami wszystkich mężczyzn którzy poruszali sie w mieście po zmroku. Żaden z nich nie miał przy sobie pałki!. Jestem zdesperowany.

Wskazówka: Nie masz żadnych informacji o złodzieju, twoja jedyna szansa to: Musisz mu dać się napaść. Będzie próbował powstrzymać Ciebie tak jak Kate i Wiliama. Niestety inny pierścień nie pomoże ci w tym zadaniu.

Kumpel mówił, że mając 200$ czekał o 19.00 na napad... i nic...
Komuś udało sie wykonać to zadanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm wydaje mi sie ze najpierw musi wykonac 3 zadania ktore dostanie od szeryfa a po wykonaniu ostatniego bedzie mogl wykonac pierwsze:confused: tak sie domyslilam z46 poziom
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
http://pl.weststats.com/Quests/
Tak najpierw trzeba wykonac 3 zadania a w 3 nagrodą jest ten wlasnie pierscien

A i aby dac sie pokonac zlodziejowi musisz byc o 19.00 lub o 23.30 z 300$ bez broni
This quest will only appear if you meet the following requirements: No weapon equipped, you have 300 dollars, server time is between 19:00 and 23:50

Kliknijcie sobie na tej w/w stronie wskazowka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak tylko to jest częsc zadania zeby dostac ten pierscionek

The dealer Beat Dealer (duel)
musisz byc tez bez broni i miec dodatkowo 5 srebra przy sobie i wtedy dostajesz pierscionek
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
No to napisalem zeby sobie klikal na wskazowki, a ty mu napisales wskazowke
 

DeletedUser

Gość
Gość
A i aby dac sie pokonac zlodziejowi musisz byc o 19.00 lub o 23.30 z 300$ bez broni
ale gdzie musze byc?? juz kilka razy czelkalem w miscie i nic...
piszesz tak, bo udalo sie tobie wykonac to zadanie, czy najzwyczajniej prztlumaczyles wskazowke ;)
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
ale gdzie musze byc?? juz kilka razy czelkalem w miscie i nic...
piszesz tak, bo udalo sie tobie wykonac to zadanie, czy najzwyczajniej prztlumaczyles wskazowke ;)

Musisz w tych godzinach wejść do saloonu i wtedy pojawi się zadanie , przyjąć / odbyć pojedynek / zakończyć i robić zadanie dalej.
Samo czekanie nic nie daje ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz w tych godzinach wejść do saloonu...
sorry, ze tak namolnie, ale dobija mnie to troche :/
piszac w tych godzinach masz na mysli punktualnie o 19 lub 23.30??
czy moge byc wczesniej i otworzyc okienko z salonem?? a moze sa jeszcza jakies inne rzeczy, ktorych nie spelniam (5szt srebra jest w kolejnym zadaniu i do tego nie sa konieczne)!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
możesz to zrobić o dowolnej godz. między 19 a 23-30

a 5szt. srebra do następnego qesta jest konieczne
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Powiem tak , ja byłem 19:01 , wszedłem do saloonu i do szeryfa , pokazało się zadanie Obrączka Kates (Złodziejka) , tylko pamiętaj o braku broni w ręce i 200$ w kieszeni (nie w banku) , inaczej nici z zadania. Zadanie pewnie jest aktywne od 19:00-23:30 ale tego sam nie sprawdziłem więc piszę 19:0x i to jest pewniak.

Zadanie z srebrem jest dostępne po złodziejce dopiero.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok, dzieki za odpowiedz!!
niestety, ale próbuje i nic :(
mam kase, nie mam broni, a jedyne zadanie jakie mi sie pokazuje to: Obrączka Kates (Nieznany złodziej) - czyli pierwsze...

EDIT: a moze trzeba miec wykonana cala serie questow - Transport więźniów (tego wlasnie jeszcze nie skonczylem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie trzeba mi się pokazało to zadanie jak miałem kase w banku i mogłem je wykonać więc jest to nieprawda.
 

DeletedUser1037

Gość
Gość
wlasnie przed chwila pokonalem zlodziejke
trza posiadac kase i byc bez broni wtedy zadanie wyskakuje
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
aby pokazało ci sie zadanie ze złodziejka wystarczy mieć przy sobie 300$ nie w banku i zdjąć bron po 19 po pokonaniu złodziejki wyskoczy ci nowe zadanie że musisz mieć 5 srebra po uzbieraniu ich zakończ zadanie u szeryfa ale dalej miej te 5 sztabek i w środę musisz znowu zdjąć broń i wtedy pokaże ci sie zadanie z walka z paserem w środę godzina jest nie ważna ale musisz mieć srebro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noś przy sobie 300$ gotówki (do zadania) a nie 200 (bo chyba jednak potrzeba 300) i 5 sztabek srebra.

Wtedy na bank w wyznaczonych godzinach będzie jeden pojedynek.

Pamiętajcie że ten drugi pojedynek z paserem (gdzie dostajemy sam pierścionek) jest dostępny TYLKO w środy. Bodajże o dodolnej godzinie... Warunki takie same: brak broni, 5 sztabek srebra w ekwipunku, chyba trochę gotówki na ręce...
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj mieszacie i juz sie pogubilem...

Czy oby pojawila mi sie mozliwosc walki czy cos takiego potrzebuje dodatkowo sztabek srebra czy tylko brak broni i 300$?

edit: nie potrzeba srebra ! <sprawdzone>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
w pierwszym pojedynku musisz byś bez broni i miec przy sobie 300$

po tym pojedynku dostaniesz zadanie w którym bedziesz musiał miec 5 sztabek srebra i byś w środe bez broni w salonie i pokonać pasera i dostaniesz 1400$ i pierscień :) i tyle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry