Pierwszy kompletny żołnierz na TW.pl ?

  • Rozpoczynający wątek marcinb1985
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam:)
Po wielu bojach, wizyt u szmana na zmiany umiejętności, walki z źle opisanym weststats dziś udało mi się skończyć Questy dla żołnierza. Może dla niektórych to niewiele, ale dla żołnierzy to coś więcej. Poszukiwacze przygód, budowniczy mają dużo łatwiejszą drogą do zakończenia swoich questów (sprawdzone - nie miałem okazji grać zawadiaką więc się nie wypowiadam).

Wiele prac potrzebnych do wykonania wymagało częstych zmian umiejętności oraz również czasu. Największe schody były przy "przejściu" z handlu (Handlowanie z indianami) na Służbę w armii. Potem zbieranie 30 desek (w moim przypadku bez możliwości karczowania lasu) oraz... czego nie ma w weststats, zebranie 2 skrzynek z narzędziami. Dobrze, że budowa wiatraków potrzebuje taktyki, inaczej byłyby to zmarnowane pieniądze:)

Czytałem komentarze, że żołnierze nie dostają tylko kasy lub XP co poszukiwacze przygód... ale za to ma najlepsze ciuchy:D oto dowód:
onierz.jpg


Ubrałem ciuchy do zrobienia screena. Ciężko byłoby mi się bronić z nimi:)

Pozdrawiam
Marcin
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje ;) Patrzyłem zadania dla żołnierza i muszę powiedzieć,że za łatwe to nie były.Jeszcze raz gratki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, gratki, wreszcie ktoś to zrobił na polskim, ale widze że z premium, co jednak nie umniejsz twoim dokonaniom.
Naprawde trzeba te skrzynki, bo jak tak to leże i kwicze.A jak tak to w którym queście?
Jak narazie to stoje prz sprzedaży broni indianom i barkuje mi jeszcze około 50 puktów pracy, juz sie nie moge doczekać kiedy dojde do momentu w którym zostaną tylko pojedynki.
p.s Jakie obrażenia ma traba, bo na Weststats pisze ze 0-0, ale jakoś w to nie wierze.
p.s2 Która decyzję brałeś?
p.s3 który swiat?
___________
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Premium premium...;)

AD1. Trąba uderza 7-14. Nie sprawdzona w bojach.
AD2, Decyzje na końcu? Wybrałem Zabicie Breagona. Dało mi to 2300$ i 2000XP (a nie 2000$ jak na weststats).
AD3. Świat 3

Co do skrzynki z narzędziami to jest na 47lvl, tytuł "Przygotowania wojenne". Trzeba do wymienionych dorzucić dwie skrzynki z narzędziami. Byłem w lekkim szoku jak to zobaczyłem, ale wrzucenie z 15pkt do taktyki pomogło:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje i Brawa !!! trudne to musialo byc ale masz teraz szalona satysfakcje
Podziwiam zapal i samozaparcie
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
ja stoję , czekam na niedzielkę z fortecą...

Marcin Ty jesteś żołnierzem z bronią ręczną , czy strzelecką ?
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Hmm... z tego co ja widzę, to zadania dla Żołnierza zaliczyłbym jednak do łatwych... przynajmniej w porównaniu z Robotnikiem, mającym w pakiecie m.in. takie "cudo" jak "wydobycie ropy" (wymagane 294 pkt skilli, 3/5 z najmniej rozwijanego działu "Siła")... powiem szczerze że mi n 87lvl brakuje jeszcze blisko 50 skilli do tego...
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
Hmm... z tego co ja widzę, to zadania dla Żołnierza zaliczyłbym jednak do łatwych... przynajmniej w porównaniu z Robotnikiem, mającym w pakiecie m.in. takie "cudo" jak "wydobycie ropy" (wymagane 294 pkt skilli, 3/5 z najmniej rozwijanego działu "Siła")... powiem szczerze że mi n 87lvl brakuje jeszcze blisko 50 skilli do tego...

chłopie ty chyba nie wiesz co mówisz??? wydobycie ropy dla typowego boba który idzie w budowanie nie jest żadnym problemem i nie musi odwiedzać dziadka a żołnierz który nastawiony jest na walkę niestety musi odwiedzić go aby móc wykonać zadania do końca, jeśli nie masz doświadczenia lepiej nie pisz bzdur gram bobem poszukiwaczem i żołnierzem i tylko żołnierz jest naprawdę trudny w wykonywaniu zadań daną postacią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gratuluje ukończenia zadań one naprawde są trudne

a co do zadań boba to prościzna jak się daje wszystkie cechy w siłe a umiejętności w budowanie to dużo wtedy nie brakuje
ja gram bobem na 6 mam kłopot bo nie moge zbierać pomidorów:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja stoję , czekam na niedzielkę z fortecą...

Marcin Ty jesteś żołnierzem z bronią ręczną , czy strzelecką ?

Strzelecką.
Hmm... z tego co ja widzę, to zadania dla Żołnierza zaliczyłbym jednak do łatwych... przynajmniej w porównaniu z Robotnikiem, mającym w pakiecie m.in. takie "cudo" jak "wydobycie ropy" (wymagane 294 pkt skilli, 3/5 z najmniej rozwijanego działu "Siła")... powiem szczerze że mi n 87lvl brakuje jeszcze blisko 50 skilli do tego...
Już Ci chyba koledzy wytłumaczyli jak to jest:) będąc dobrym robotnikiem idzie zrobić szybko te questy. Dosyć szybko. Może nie tak jak poszukiwacz przygód ale jednak. Zresztą mogłem to zaobserwować na 7św, gdzie robotnicy z czołówki mieli na sobie te śmieszne naszyjniki tuż po zakończeniu questów przez poszukiwaczy:)

Za to, żeby zrobić questy dla żołnierza to trzeba być dosyć kiepskim żołnierzem (w pewnym fragmencie). Handel to raczej nie jest kluczowa umiejętność żołnierza.

Choć trzeba przyznać, że cechy są "przypisane" do klasy postaci. Czerwony (Siła) do robotników, Zielony (Sprawność) dla poszukiwaczy, Niebieski (Zręczność) dla Zawadiaki i Żółty (Charyzma) dla Żołnierza. Dlatego bonusy postaci odnoszą się do umiejętności z konkretnego przedziału.

Jednak mało kto grając jako żołnierz celuje w charyzmę... częściej jest to zręczność albo siła w zależności od broni. Dlatego uważam, że to dosyć ciężki quest;)
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
strzelecką , złe wieści :((
czyli ja , będąc z bronią do walki wręcz nigdy nie wypełnię zadań :( (szczególnie handel z indianami 15h) :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
strzelecką , złe wieści :((
czyli ja , będąc z bronią do walki wręcz nigdy nie wypełnię zadań :( (szczególnie handel z indianami 15h) :(

Większa szansa jest na zrobienie questa z bronią strzelecką. Jeśli założymy, że w charyzmę nie dokładamy, to faktycznie. Dużo lepsza jest zręczność niż siła.

A jeszcze po drodze jest polowanie na bizony:p
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
fakt
sucha gałąź i sznur na szyję ^^
ale daje czasem w charyzmę, ze względu na zaskoczenie i taktykę
 

DeletedUser

Gość
Gość
bob tez ma ciężko bo musi się trochę pobić :/ ja nadal nie mogę rozwalić Mr. Browna xD
 

DeletedUser994

Gość
Gość
chłopie ty chyba nie wiesz co mówisz??? (...) jeśli nie masz doświadczenia lepiej nie pisz bzdur

:) mam niepokojące wrażenie, że żaden z graczy w Polsce nie ma w tej grze takiego doświadczenia jak ja :) już 13 miesięcy gry :p
bądź łaskawy nie pisać głupot - autor tematu skończył questy żołnierza na 67lvl... pokaż mi jakiegokolwiek robotnika (bo o nim pisałem), który osiągnął to w tym czasie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
:) mam niepokojące wrażenie, że żaden z graczy w Polsce nie ma w tej grze takiego doświadczenia jak ja :) już 13 miesięcy gry :p
bądź łaskawy nie pisać głupot - autor tematu skończył questy żołnierza na 67lvl... pokaż mi jakiegokolwiek robotnika (bo o nim pisałem), który osiągnął to w tym czasie...

Kurcze, a ja dwa dni temu skasowałem postać na 2 świecie. Miałem tam robotnika, który zrobił te questy przed 50 lvl.

Wejdź na 7świat i podpytaj robotników z TOPu.... to sam się przekonasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kmic - jeśli mówisz że zadanie dla robotnika jest trudniejsze od zadania żołnierza to chyba gramy w 2 inne gry

Robotnik ma prawie same prace które są charakterystyczne dla tego typu klasy postaci.. jeśli mówisz że wydobycie ropy nie masz odkryte to po prostu nie jesteś normalnym bobem (do 50 lvla - 100% siła i budowanie). Pojedynek w zadaniu dla boba? No ok, można zaatakować upitego gościa po 21 bodajże, założyć kilka ubrań pojedynkowych i gościu z głowy..

A żołnierz? Od kiedy sprzedaż broni indianom to typowa praca dla żołnierza? Ja nie mam szans tego zadania zrobić beż szamana, bo walę w siłę uderzenia, a nie strzelanie.. Do tego służba w armii od razu po sprzedaży broni indianom.. kolejna wizyta u szamana i około 4-5k $ do wyrzucenia.Więc jeśli to mają być łatwiejsze zadania no to sam już nie wiem :rolleyes:

Najprostsze zadanie ma poszukiwacz.. żadnej trudnej pracy do zrobienia, jedynie Jacob dla wielu może sprawiać problem. Swoim poszukiwaczem zadania zrobiłem na 38 lvlu.. na żołnierzu jak się wyrobię do 80 będę szczęśliwy :D A robotnikiem nie grałem, ale widzę po wielu ludzi w top 30 i już na 40 lvlu bobowie mieli łomy, naszyjnik z kości itd
 

DeletedUser994

Gość
Gość
hehe, no to się wydało czemu jestem dziwny :)

jeśli mówisz że wydobycie ropy nie masz odkryte to po prostu nie jesteś normalnym bobem (do 50 lvla - 100% siła i budowanie).

no tu masz rację... mi w życiu nie wpadło do głowy aby marnować skille na przydzielanie ich do siły i budowania... i nie sądziłem że ktokolwiek to robi :) przyznam się, że na pl3 (gdzie sobie gram dość eksperymentalnie co doprowadziło mnie już do top20) budowanie jest umiejętnością w której mam najmniej skilli ze wszystkich :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc dlatego nie jesteś typowym budowniczym :)
kmic napisał:
hehe, no to się wydało czemu jestem dziwny
Dziwny? raczej oryginalny ;P Niedługo sam planuję zrobić budowniczego ustawionego na pojedynki.. taka mała pułapka na ludzi atakujących bobów ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jednego nie rozumiem,przecież mundur oddaje sie przed dostaniem trąbki i butów,ale gratuluję
 
Status
Zamknięty.
Do góry