Pierwszy kompletny żołnierz na TW.pl ?

  • Rozpoczynający wątek marcinb1985
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
poszukiwacz ma najprościej... najgorzej jest z handlowaniem z indianami, zadania dla pp zrobiłem jakoś ok. 40lvl... a handlowanie miałem na 37lvl xD jacob poleciał za 2 razem (z deringera), teraz zostały decyzje (wziąłem 2, ale nie zakańczam bo kasy nie pomieszcze) ;)

gratki... 67lvl to bardzo dużo, w porównaniu do pp
Właśnie spoglądam na questy zawadiaki i twierdzę, że ma także bardzo proste :p
polowanie na biozny? mam
handel z indianami (walimy w zaskoczenie i przy okazji odblokowywuje nam się strażnik więzienia) mam
no i wziąść decyzje 2, uzbroić się w good itemy do pojedynku jesteśmy na prostym
robotnik ma ciężkie (mam 38lbl boba 100% w budowanie i stoję na naprawie płotów)
jeżeli walimy 100% w bob. to reszta już nie będzie sprawiała problemu (no może budowa fortu)
no i żołnierz ma najgorzej - transportowanie amunicji (dynamity do questa) - ok 35-38lvl
służba w armii - no i tu stoimy :/ ta praca ma duże wymagania
plowanie na bizonu - nie tak źle, jeszcze ujdzie

Wnioski:
Najprościej - pp
Najtrudniej - żołnierz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
na temat questa zolnierza
na S5 mam zolnierza do walki wrecz 66lev
i juz teraz wiem ze bez kompletngo reskila (jakies 280k$ - tak nie pomyliłem sie)
nie skoncze tego questu

koledze skałdam gratulacje, ja osobiscie uwazam ze itemy z questu sa nie adekwatne do kosztów jakie trzeba poniesc zeby skonczyc tego questa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na s4 wczoraj ukończyłem wszystkie zadania z serii żołnierza.

Miałem 60 poziom, po wykonaniu ostatniego zadania wskoczyłem na 61.

Ale muszę przyznać że nastawienie na wykonanie tych zadań powoduje że jest się dość kiepskim w pojedynkach. Spadłem z TOP10 pojedynków na szare 30 miejsce.

Będzie trzeba dużo na szamana dać żeby wyjść z tego dołka...
Jedyne co w sumie jest na plus że mogę kasy i exp ponabijać na służbie w armii teraz :D

Ale gratuluję koledze również!
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
chłopie ty chyba nie wiesz co mówisz??? wydobycie ropy dla typowego boba który idzie w budowanie nie jest żadnym problemem i nie musi odwiedzać dziadka a żołnierz który nastawiony jest na walkę niestety musi odwiedzić go aby móc wykonać zadania do końca, jeśli nie masz doświadczenia lepiej nie pisz bzdur gram bobem poszukiwaczem i żołnierzem i tylko żołnierz jest naprawdę trudny w wykonywaniu zadań daną postacią
Kmic ma największy doświadcznie więc głupot nie gadaj on na niemcach jest w top 13 a tam mają inny po 99 lvl więc jak niewiesz to niepisz głupot że on niema doświadcznia
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja bob na s3 bardzo szybko zrobilem te questy cos kolo 45 lvl teraz 54 xD Te questy dla boba były łatwe ale sporo czasu zajmowaly :p
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
gratuluje ukończenia zadań one naprawde są trudne

a co do zadań boba to prościzna jak się daje wszystkie cechy w siłe a umiejętności w budowanie to dużo wtedy nie brakuje
ja gram bobem na 6 mam kłopot bo nie moge zbierać pomidorów:D

a ja kukurydzy i szkoda umiejki wymieniać
 

DeletedUser

Gość
Gość
:) mam niepokojące wrażenie, że żaden z graczy w Polsce nie ma w tej grze takiego doświadczenia jak ja :) już 13 miesięcy gry :p
bądź łaskawy nie pisać głupot - autor tematu skończył questy żołnierza na 67lvl... pokaż mi jakiegokolwiek robotnika (bo o nim pisałem), który osiągnął to w tym czasie...

hmmm... ja zrobiłem zadania dla budowniczego na jakimś 47lvl. Zrobiłbym wcześniej, ale wołałem więcej expić... zadania budowniczego są najłatwiejsze z tych 4 klas, ale rzeczywiście zeby zrobić questy u żołnierza trzeba się już wysilić. Szacun ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
robotnik ma ciężkie (mam 38lbl boba 100% w budowanie i stoję na naprawie płotów)
jeżeli walimy 100% w bob. to reszta już nie będzie sprawiała problemu (no może budowa fortu)
no i żołnierz ma najgorzej - transportowanie amunicji (dynamity do questa) - ok 35-38lvl
służba w armii - no i tu stoimy :/ ta praca ma duże wymagania
plowanie na bizonu - nie tak źle, jeszcze ujdzie

Chciałbym cie troche poprawić - co do questów boba, poprzerzucaj se na jakiś czas skile potrzebne do tej pracy a potem spowrotem je dasz w budowanie, żołnierzpotrzebuje zmieniać skile kilkarazy podczas questu, wiec czemu ty masz raz nie zmienić?Jesli 100% bob to jeszcze przy zbieraniu kukurydzy i pomidorów bedzie kłopot.
Najbardziej sie uraziłem czytając twoje zdanie o żołnierzu - po pierwsze transport to jest w tym wszystkim akurat najprostszy bo tu trzeba jeszcze wykonać 20h słuzba w armii:eek: 15h sprzedaż broni indianom:eek:co jest pracą wyrwana chyba z ksiezyca jak dla żolnierza, polowanie na bizony(juz mniej trudne jednak zawsze) a nastepnie potrzebne sa dwie skrzynki, czyli budowa wiatraków:eek:takze kompletnie niedopasowana praca, gdzie jeśli nie taktyka to zaden zołnierz by tych questów nie ukończył.
______________
 

DeletedUser

Gość
Gość
up

ja zrobiłem misję budowniczego bez zmieniania skilli (byłem w full budowanie).
wystarczy tylko kupić sobie czerwoną chustkę (+13 sprawność manualna, +13 zaskoczenie, +14 budowanie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry