Pierwszy Polak z 99 poziomem!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser994
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser994

Gość
Gość
No... jak w temacie... tylko że póki co na niemieckim świecie :)
Ale mimo to się pochwalę :p
west99lvl.jpg


Udało się jako 12. osoba na świecie de1 (jakieś 300exp zabrakło mi do 11. miejsca :cool:) co, jak na totalną nieznajomość języka, myślę jest niezłym wynikiem. :D Jako ciekawostkę dodam fakt, że grałem tam od mniej więcej kwietnia 2008r. (na początku błądząc jak dziecko we mgle), a dopiero we wrześniu (po ukazaniu się polskiej wersji) dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak questy i co się z nimi robi :p
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Moje najszczersze gratulacje, życzę powodzenia w dalszej grze jak i w realu :)

Niedługo i na naszym s1 ukarzą się pierwsze osoby w Panteonie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No no duże GRATULACJE :)
Teraz będziesz mógł rozwiać wszelkie wątpliwości jakie się pojawiały na forum związane z osiągnięciem tego lvl :)
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
"Błądząc jak dziecko we mgle" hehehe ;)

Jak na nieznajomość języka, to bardzo dobrze :)

Strach pomyśleć co by się działo, gdybyś znał niemiecki... :)

Gratuluje :)
 

DeletedUser994

Gość
Gość
aaa... dodam że klasę postaci wybrałem także "inteligentnie" - nie wiedziałem totalnie co to jest i do czego służy (bo na polskich światach wtedy jeszcze nie było) i po prostu kliknąłem obrazek, który mi się spodobał :rolleyes:
I tak zostałem kobietą-pielgrzymem (czyli robotnikiem), którego połowa zalet to łatwiejsze rozbudowywanie miasta... a byłem wówczas członkiem miasta już kompletnie rozbudowanego :p
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
To już mogłeś wybrać indiankę-poszukiwaczkę - też ładny avatar ;)

Kmic, jak już tak się chwalisz ( 99 level to w końcu duże osiągniecię :) ), to pochwal się od razu jak masz rozłożone umiejętności :)

No chyba, że dojechałeś do 99 poziomu na pracach tylko z budowaniem i na questach robotnika :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszy Polak z 99 lvl. który błądził jak dziecko we mgle, wielkie gratulacje, następna będzie pewnie Czarnulka, top.1
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Kmic, jak już tak się chwalisz ( 99 level to w końcu duże osiągniecię :) ), to pochwal się od razu jak masz rozłożone umiejętności :)

W sumie... mogę się pochwalić... część informacji zachowam jednak dla siebie :cool: mogę tylko przyznać, że nie jestem zdecydowanie typem pojedynkowicza ;)
Zaś skille były niedawno modyfikowane pod kątem pracy "Ściganie bandytów" (tak to się chyba w polskiej wersji nazywa).
Skille oczywiście bez bonusów... i przy okazji okazało się, że za 99lvl też się otrzymuje możliwość rozdysponowania nowych punktów ;)
west99lvlskillejpg.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
gratulacje :) kiedy pojawila sie pierwsza osoba w panteonie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczere gratulacje

A ile exp. potrzeba na 99 lv ?
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Moje najszczersze gratulacje . Szkoda , że nie na polskim :) Ale i tak wielkie gratulacje !
 

DeletedUser

Gość
Gość
gratuluję kmic, prawie z Pogim udało Nam się Ciebie dogonić ale te 5 miesięcy jednak trudno nadrobić:) powodzenia na naszym Polskim na s1 też jesteś wysoko;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kmic, gratulacje! Mógłbyś pokazać, jak wygląda ekran główny, tj. wskaźnik doświadczenia? Ciekawi mnie, jak wygląda :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo!!, jak wyżej pokaż nam jak wygląda 99 poziom :)
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Szału nie ma :) Wszystko wygląda zupełnie normalnie... właśnie jedyną różnicą to ten wskaźnik doświadczenia - jest po prostu cały żółty i napisane jest na nim 0/0 :p
Nie jest to aż tak spektakularny (i trudny do wyobrażenia) widok, by z tego powodu chciało mi się bawić w robienie print screena :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A możesz wykonywać wszystkie prace?, czy tylko poniektóre?
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
wlasnie dlugo zastanawiam się nad tym pytaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry