PLS - Najlepszy Siatkarz.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Najlepszy siatkarz to :


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Jak myślicie, który z siatkarzy jest najlepszy w Polskiej Lidze Siatkówki?

Głosujcie.

PS. Włączyłem opcję multi-wyboru.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozwoliłem sobie wybrać pierwszą "7": Redwitz-Ruciak-Możdżonek-Jarosz-Antiga-Czarnowski, Ignaczak...
A jeśli miałbym wybrać jednego, to chyba postawiłbym na Jarosza... A może Redwitza albo Ruciaka.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
To ja o mojej 7ce ;)

Yudin---Czarnowski---Abramov
Akhrem--Pliński-------Redwitz
--------Rusek---------
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie da się tak konkretnie wskazać tego NAJ. Jest wielu świetnych graczy ale nie każdego można porównać jakąś uniwersalną miarką. Jeden ma świetny atak, drugi ma dobre wystawy a inny rozegrania. Także ta ankieta jest trochę bez sensu bo i tak nie wskaże nikogo.

PS: od kiedy to w siatkę gra 7 zawodników? o.0 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że dawno tu zaglądaliście jak Michał Winiarski ma tylko 2 głosy. Gość tto nie tylko mega siatkarz ale i mega Polak. W szczycie kariery i formy wraca za mniejsze pieniądze grać w PLS
 

DeletedUser

Gość
Gość
Winiar przez dłuższą część sezonu po prostu nie grał. A jak zaczął grać, to meczów Skry już nie było w tv, no bo po co pokazywać mecze o pietruszkę? Ja go chyba tylko raz widziałem w meczu. Mam nadzieję, że na sezon reprezentacyjny wróci do pełni formy, bo to świetny siatkarz, być może stanie się kluczowym zawodnikiem kadry.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Przekonamy się czy jest tyle warty w Final Four.. w końcu za konkurentów ma Antigę (v-ce mistrz europy) i 2 mistrzów (Kurek, Bąkiewicz). I kogo wystawi Nawrocki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam fote z mariuszem,bartkiem,winiarem,kadziewiczem i całą resovią i skrą hehe:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry