Plus Liga Mężczyzn - Siatkówka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Może trochę pogawędzimy o siatkóweczce? Jak myślicie kto ma największe szanse na tytuł? Czy polskie drużyny mają szanse w Europejskich Pucharach? Czy to dobrze, że w Łodzi odbędzie się Final Four Ligi Mistrzów Mężczyzn? Piszcie.

Będziemy obstawiać wyniki poszczególnych kolejek ;)

Zacznijmy od następnego weekendu :


skra.jpg
vs.
czestochowa.jpg



PGE Skra Bełchatów vs. Domex Tytan AZS Częstochowa

Piątek, 19 lutego godz. 18:00

warszawar.jpg
vs.
delecta.jpg




Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs. Delecta Bydgoszcz

Sobota, 20 lutego godz. 14:45



resovia.jpg
vs.
zaksa.jpg






Asseco Resovia Rzeszów vs. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Sobota, 20 lutego godz. 18:00



wielun.jpg
vs.
jastrzebski.jpg




Pamapol Siatkarz Wieluń vs. Jastrzębski Węgiel SA


Sobota, 20 lutego godz. 18:00





radom.jpg
vs.
olsztyn.jpg





Jadar Radom vs. AZS UWM Olsztyn

Sobota, 20 lutego godz. 18:00





Obstawiajcie ! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładnie zrobione ;) Już kiedyś podobny temat założyłem, jednak zainteresowanie nie było zbyt duże.


EDYTKA
Co do typów:
PGE Skra Bełchatów vs. Domex Tytan AZS Częstochowa
Skra jest bardzo mocna i ostatnio rozbija silne drużyny w lidze, jednak wierzę, że moja drużyna już 2. raz sprawi niespodziankę i wygra :p Stawiam 2:3

Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs. Delecta Bydgoszcz
Delecta jest ostatnio w bardzo słabej formie, ale z drugiej strony w końcu musi jakiś lepszy mecz zagrać, stawiam 1:3

Asseco Resovia Rzeszów vs. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Bardzo ciekawy mecz, w którym trudno wskazać faworyta, stawiam 3:2

Pamapol Siatkarz Wieluń vs. Jastrzębski Węgiel SA
Tu nie powinno być wielkich emocji, 0:3

Jadar Radom vs. AZS UWM Olsztyn
Mecz na spodzie :) Gry tych drużyn nie widziałem w tym sezonie prawie w ogóle, ale powiedzmy 0:3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
leworwelowiec napisał:
Pamapol Siatkarz Wieluń vs. Jastrzębski Węgiel SA
Tu nie powinno być wielkich emocji, 0:3


A ostatnia kolejka i Siatkarz Wieluń - Delecta 3:0? :> Wieluń to nieprzywidywalny zespół.

A teraz może trochę Cię urażę, ale Skra poradzi sobie z Częstochową 3:1.. Zresztą o Domexie mało wiem to mogę się mylić ale sobie poradzą. Jedyny zespół z Częstochowy który pamiętam to był ten stary z Dawidem Murkiem chyba Galaxia się nazywała czy jakoś tak.. To byla ekipa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc co Ci mogę powiedzieć o Częstochowie to tyle, że to chyba najbardziej nieprzewidywalny zespół w lidze :) Większość graczy to jeszcze młodzież, zdolna młodzież, która może z każdym wygrać i równie dobrze z każdym przegrać. Na pewno stać ich na zwycięstwo ze Skrą, ale muszą mieć duże szczęście, a Bełchatowianie dużego pecha. Już raz ich rozbili w tym sezonie, kto wie... Może sprawią niespodziankę :)
PS. A Murek teraz też u nas jest ;P
Tylko kontuzję ma, w meczu z ZAKSĄ kilka miesięcy temu sobie masakrycznie nogę złamał...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Wiem widziałem to zdarzenie live z Murkiem.. Wracaj do zdrowia Dawid!!

A to nie Domex pokonał Montpellier w pucharze CEV? Bo tak mi się zdaje... widziałem ten mecz, ten drugi przegrany 2:3 ale awansowali... Jedyny zawodnik co mi się w oczy rzuca to Fabian Drzyzga.. Chyba nie trzeba pytać daczego ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tymczasem Resovia awansowała do szóstki LM :) Fajnie, jakby w Final Four zagrali ze Skrą, ale najpierw muszą pokonać Trentino, co będzie baaaaardzo trudne :)

PS. Jak ktoś nie ma cyfrowego Polsatu, to mecze PlusLigi sobie może obejrzeć w programi ipla. Jest do pobrania za darmo, można tam obejrzeć na żywo większość transmsji Polsatu Sport, czyli oprócz PlusLigi kobiet i mężczyzn np. piłkę ręczną, oprócz tego jest tam też spora biblioteka powtórek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
No i niestety leworwelowiec ;( Porażka Częstochowy w Bełchatowie.. Tamta wygrana u siebie to był skutek po tych rozjazdach Skry na mecze tych klubowych MŚ. Ale było blisko tie-breaka... No cóż.. Miałem rację : 3:1 ;)


Co do Sovii... Liczę że w walce Resovii z Trentino będą liczyły się małe punkty.. Oczywiście marzę o zwycięstwie drużyny Travicy ale będzie ciężko..
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
PGE Skra Bełchatów vs. Domex Tytan AZS Częstochowa 3:1

Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs. Delecta Bydgoszcz 3:1

Asseco Resovia Rzeszów vs. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3

Pamapol Siatkarz Wieluń vs. Jastrzębski Węgiel SA 1:3

Jadar Radom vs. AZS UWM Olsztyn 1:3


Niespodzianka :
Wygrana na Torwarze akademików z Warszawy z Delectą Bydgoszcz 3:1. Przypomnę, że Politechnika Warszawska zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi Mężczyzn

Rozczarowanie :
Na pewno porażka Resovii na Podpromiu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Świetnie radząca sobie drużyna Ljubo Travicy w Lidze Mistrzów nie potrafiła pokonać wicelidera PLS.

Jasna postać kolejki :
Po pierwsze, to siatkarz który zagrał w najlepszym spotkaniu tejże kolejki PlusLigi. Po drugie to filar drużyny Finlandii. Po trzecie - to Tuomas Sammelvuo. Rozegrał świetną partię w Rzeszowie i nie bez przyczyny znalazł się w szóstce kolejki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyraźny kryzys Delecty. Tydzień temu 0 punktów z Wieluniem, teraz 0 punktów w Wa-wie, a za tydzień grają z Jadarem i kto wie, jak ten mecz się skończy. Przecież całkiem niedawno Radom był bliski pokonania ZAKSY.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Dokładnie, akurat tamten mecz oglądałem. 2:3 bodajże było..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałeś może w Volleyball Managera? Jak nie to polecam, świetny manager, zarządzasz własną drużyną siatkarską, kupujesz zawodników, zatrudniasz trenerów, budujesz stadion, szkółkę, infrastrukturę, trenujesz, ustawiasz taktyki na mecz... Świetna sprawa :)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Jest coś takiego?!?!?! Muszę to mieć!!! :D:D Ile to zajmuje i jakie wymagania? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety Resovia odpadła... A więc w tegorocznych europejskich pucharach liczymy już tylko na Skrę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tak w ogóle to końcowa tabela wygląda tak:
PGE Skra Bełchatów.................................47
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle...........................39
Jastrzębski Węgiel...................................38
Asseco Resovia Rzeszów..........................37
Domex Tytan AZS Częstochowa................26
Delecta Bydgoszcz..................................24
AZS UWM Olsztyn...................................17
Pamapol Siatkarz Wieluń...........................16
Jadar Radom..........................................14
Neckermann AZS Politechnika Warszawska...12

Pary ćwierćfinałów play-off (do3 zwycięstw):
PGE Skra Bełchatów 3:0 Pamapol Siatkarz Wieluń
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 AZS UWM Olsztyn
Jastrzębski Węgiel 3:1 Delecta Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów 3:0 Domex Tytan AZS Częstochowa

oraz o 9 miejsce ( do 4 zwycięstw):
Jadar Radom 2:1 Neckermann AZS Politechnika Warszawska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam bilty na ffw pierwszych rzędach i bede biegać po autografy xdd:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W finale ligi zmierzą się ze sobą Skra i JW. O 3. miejsce i grę w LM w przyszłym sezonie zagrają ze sobą ZAKSA i Resovia.

AZS wygrał z Delectą rywalizację o 5. miejsce 2:1 i po raz 22. z rzędu zagra w europejskich pucharach :D:D:D
Jadar Radom pokonał Politechnikę Warszawską 4:2 i zagra w barażach, drużyna z Warszawy została zdegradowana.
Final Four rozpocznie się już za kilka godzin!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry