Początki graficzne

  • Rozpoczynający wątek przmek7
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest najlepszy program graficzny?


  • W sumie głosujących
    192
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hej. Chciałbym się jeszcze w tym roku nauczyć robić dobrze sygnatury i inne tego typu rzeczy. Proszę o jakieś rady czy porady. Dodam też ankietę, bo nie wiem jaki jest najlepszy program graficzny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. jak się nie zajmujesz dobrze grafiką to weź gimpa... bo PS jest płatny :/ a jak chcesz stronę z tutkami to ci ją dam... ;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Pod względem możliwości i opcji to zdecydowanie Adobe Photoshop. Jednak prostszy w obsłudze i mniej ważący - GIMP. Sam musisz zadecydować, który wybrać... Jak bardzo chcesz uczyć się na Gimpie to polecam pewną stronę (której nie będę reklamował). Jeśli PS (photoshop) to polecam szkółkę grafików. Plemiona świat 22 - napisz do Meneves. lub Aopolods.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi też przyda się wiedza zgromadzona w tym temacie, a jako, że dopiero zaczynam na GIMPIE to właśnie jego zaznaczyłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
GIMPa już mam :) jakieś instrukcje na początek, a potem jakieś poradniki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też dopiero zaczynam chodź juz parę poradników przeczytałem,zrobiłem jedną sygnaturkę i ściągnąłem parę pedzli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro już wszyscy pytają, to aby nie robić reklamy wyślij mi ktoś stronkę z tutkami do PS'a na PW ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pod względem możliwości i opcji to zdecydowanie Adobe Photoshop. Jednak prostszy w obsłudze i mniej ważący - GIMP. Sam musisz zadecydować, który wybrać... Jak bardzo chcesz uczyć się na Gimpie to polecam pewną stronę (której nie będę reklamował). Jeśli PS (photoshop) to polecam szkółkę grafików. Plemiona świat 22 - napisz do Meneves. lub Aopolods.

Każdy ma inne zdanie, którym programem łatwiej jest się posługiwać-ja np:photoshopa wogólę nie łapię za to gimpa trochę-wystarczy ściągnąć pare fajnych czcionek, i pędzli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak wy zaczynaliście, skąd się uczyliście? prosiłbym o dobrą, sprawdzoną instrukcję od podstaw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehh ja też potrzebuję pomocy
jak wycinam render, robią mi sie na nim jakieś białe paski
o co z tym chodzi? co robię źle?
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
no robimy tu forum graficzne :p

ja robię wszystko w gimpie :p
ale niedługo sie przerzuce na psa
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
przmek, ja zaczynałem w szkółce grafików i od razu zacząłem pracować na PS'ie. Przez 1 dzień (po formacie kompa) miałem GIMP'a bo jest leciutki i nie spodobał mi się - kwestia przyzwyczajenia...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tego programu w ogóle nie rozumiem :( przydała by mi się jakaś pomoc bo sam nie jestem w stanie nic zrobić :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
gimpa :p
15 znaków

tzn. coś tam już się nauczyłem ale ogólnie to nic nie jestem w stanie stworzyć :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
KLIK
Ja większości z tego co umiem (mało) nauczyłem się z tej strony.
Po wielu wypocinach udało mi się stworzyć coś takiego:
johnywean.jpg

Co o tym myślicie jak na początkującego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest to poziom taki jak prezentuje damoner czy misiek94, ale że sam niec nie umiem zrobić powiem że jest nawet dobra :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry