Podział Biali / Indianie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19235
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci się ?

  • Jestem Za ;)

    Głosy: 46 56,1%
  • Jestem na nie (jeśli łaska uzasadnij)

    Głosy: 36 43,9%

  • W sumie głosujących
    82
Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
Co prawda było już wiele takich pomysłów , ale chciałbym je odświeżyć.

Natomiast chodzi o to aby , pojawiło się takie coś jak podział na
-Białych
i Indian

Jakby to wyglądało ?

Każdy z nas musiałby wybrać gdzie chce należeć.
Musiałby powstać tak zwany balans np. jeśli w danej chwili jest 51% białych a 49% indian to można przejść tylko na stronę indian.

Indianie mieliby wioski
a biali miasta. Rywalizacja polegałyby na walce indian z białymi:
-forty
-pojedynki
-statystyki

Co wy na to ? Wiem że padną komentarze typu , to już było , złodziej itp.
Owszem wiem że takich pomysłów było sporo , ale chcę odświeżyć temat ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pomysł oczywiście dobry, ale co z teraźniejszością? Gracze dostaliby teraz wybór, czy dopiero na nowych światach? Co z avatarami? Trzeba będzie trochę pozmieniać stare. Ten pomysł trzeba dopracować.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
A co w przypadku sojuszy?

Można by mieć sojusz składający się z wiosek indiańskich i miast "Białych"?
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Pomysł oczywiście dobry, ale co z teraźniejszością? Gracze dostaliby teraz wybór, czy dopiero na nowych światach? Co z avatarami? Trzeba będzie trochę pozmieniać stare. Ten pomysł trzeba dopracować.

Gracze dostaliby by wybór po migracji , kiedy sytuacja się ustabilizuję . Jak wiadomo stare światy zostaną zamknięte.

Po wybraniu strony (Indianie / Biali ) otrzymujesz avatar np. Indianina i możesz w pewny sposób edytować , to znaczy kolor skóry MUSI być "ciemny" , kolor włosów , Indianie powinni posiadać inny edytor niż biali oraz powinien wyglądać jak typowy indianin.

Co do sojuszu to Indianie , nie mogą zawierać ze sobą sojuszu ponieważ są oni naturalnymi wrogami , natomiast mogą ze sobą handlować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki server można by zrobić, jako propozycja odpada.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co w przypadku sojuszy?

Można by mieć sojusz składający się z wiosek indiańskich i miast "Białych"?

I kolejny raz . . . CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ! Napisał, że INDIANIE i BIALI, by ze sobą RYWALIZOWALI, więc po co się głupio pytasz, żeby posta nabić? Zaraz pewnie zaczniesz wymyślać, że zdrajcy, czy coś, ale to nie jest jakieś CallOfDuty, żeby było aż tak rozbudowane. Co do pomysłu, jestem na tak, ale jak wspomniał kolega wyżej, stworzyć tylko jeden taki świat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ciekawy, ale możliwy do wprowadzenia tylko na nowych światach, które powstaną. Można by było zrobić jeden taki świat i zobaczyć jak sprawa potoczy się dalej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jeszcze podziliłbym Indian na plemiona ponieważ wiele plemion ze sobą walczyło i tak samo zrobiłbym z Białymi czyli Meksykanie, Hiszpanie, Konfederaci i Uniści. To są tylko przykładowe plemiona i rasy to też można byłoby dopracować.Co do plemion to na przykład Kri,Siuksowie , Oglala i jeszcze wiele innych :))
A pomysł oczywiście na tak ponieważ to wprowadziłoby dodatkowe elementy kóre istniały na Dzikim Zachodzie.(polecam poczytać Karola Maya)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłby powstać jeden świat z wieloma różnymi rasami i plemionami. Ciekawy pomysł. Świat mógłby też zostać podzielony na odrębne strefy. Oczywiście pomysł pewnie nie zostanie nigdy wprowadzony, ale co szkodzi spróbować. Bardzo przypadł mi do gustu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom właśnie The West zamiast stawiać na prawdziwy klimat typowego Dzikiego Zachodu stawia na komerchę więc dodaj coś w stylu że aby zmienić rasę trzeba byłoby ze 100 brył wybulić:) to zobaczysz jak szybko się przyjmie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klimat i atmosfera gry przyciągną uwagę innych i The West tylko na tym zyska, ponieważ będzie więcej graczy, co idzie w parze z większym zyskiem. Mógłby by być zakładane różne światy o różnych ustawieniach i opcjach, które urozmaiciły by grę. Przecież nie trzeba dzielić ras tylko na białych i indian. Można zastosować tutaj różne możliwości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klimat i atmosfera gry przyciągną uwagę innych i The West tylko na tym zyska, ponieważ będzie więcej graczy, co idzie w parze z większym zyskiem. Mógłby by być zakładane różne światy o różnych ustawieniach i opcjach, które urozmaiciły by grę. Przecież nie trzeba dzielić ras tylko na białych i indian. Można zastosować tutaj różne możliwości.


jakie niby?
 
Gracze dostaliby by wybór po migracji , kiedy sytuacja się ustabilizuję . Jak wiadomo stare światy zostaną zamknięte.

Po wybraniu strony (Indianie / Biali ) otrzymujesz avatar np. Indianina i możesz w pewny sposób edytować , to znaczy kolor skóry MUSI być "ciemny" , kolor włosów , Indianie powinni posiadać inny edytor niż biali oraz powinien wyglądać jak typowy indianin.

Co do sojuszu to Indianie , nie mogą zawierać ze sobą sojuszu ponieważ są oni naturalnymi wrogami , natomiast mogą ze sobą handlować.


OK, dzięki za dodatkowe informacje to dobra sprawa. Indianie nie mogą zawierać ze sobą sojuszu? To już mały błąd. Można by było zamiast sojuszy robić plemiona indiańskie, łączyłoby się różne obozy(odpowiednik u białych: miasta). Co wy na to?
 
To się nie sprawdzi z prostego powodu - więcej graczy będzie chciało być białymi, których zresztą było w Ameryce więcej (tzn. w 2giej poł. XIX wieku). Na nie, choć uważam że potrzeba zmiany, i przywrócenia "indiańskości w TW".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież biały też mógł zostać przyjęty do plemienia/zostać bratem czy jakoś tak. Tak samo indianie czasem walczyli po stronie białych, np. jako tropiciele/zwiadowcy.
Ale jakby była dana możliwość "mieszania" się, to jestem prawie pewien że powstałaby wioska białych i miasto indian. :D
Ale wybrać którąś opcję byłoby fajnie, tylko że to by była przynależność raczej ideologiczna, niż rasowa.
Każda strona miała by jakiś ekstra bonus ("czerwoni" bonus ataku na fort, szybkości, "biali" premię do znalezisk lub prac). Ah, ah, oh. :I:
Ale czy to możliwe? Gdzie "poprawność polityczna"?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Za dużo zmian do wprowadzenia, trzeba by robić wioski indiańskie. Druga prawa bitwy fortowe. O ile biali by się bronili w fortach to Indianie już raczej nie, więc tu by musiała powstać jakaś alternatywa dla fortów.

I jak to Grabarz napisał gdzieś trzeba by ulokować Meksykańców .

Ogólnie pomysł fajny ale raczej na pomyśle się skończy .
 

DeletedUser343

Gość
Gość
A murzyni też są w the-wets . Więc proponuje by biali sobie mogli kupić albo złapać jakiegoś murzyna :p
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
no ale byłoby to troche rasistowskie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry