Pogoda!

  • Rozpoczynający wątek MarYO
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem zjawisk atmosferycznych?

  • Jestem absolutnie za!

    Głosy: 136 51,1%
  • Jestem za, ale... (proszę wpisać swoje zdanie na ten temat)

    Głosy: 32 12,0%
  • Jestem przeciw - nie potrzeba zmian.

    Głosy: 98 36,8%

  • W sumie głosujących
    266
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli o mnie chodzi, to nie, ponieważ taka burza, może pięknie położyć planowany masowy atak na wrogie miasto. Ludzie się zbiorą na określoną godzinę, dotrą do wrogiego miasta a tu burza i po zabawie.

Żeby Onufry nie czytał dokładnie? :>

Uwaga: w dalszych postach "wygląd" tej propozycji ulega drobnym zmianom.
Proszę o przeczytanie całego tematu wraz z komentarzami przed zagłosowaniem.


Burza została usunięta. A co do Twego komentarza: widziałeś gdzieś pojedynki w strugach deszczu? Niech będzie coś niezależne od graczy, a nie wszystko takie statyczne.

EDIT: Ach, nie omieszkam jednak tego dopisać: Nie chciałbyś Ty się znaleźć w takiej sytuacji?

Napada na Twoje miasto banda wrogów. Zrywa się ulewa i... pojedynek przerwany.

PS. Ewentualnie zamiast przerywać pojedynek, można by zrobić tak, że deszcz obniża wszystkie cechy pojedynkowe obu osobom. Co Ty na to? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale tylko niektóre jak np. celowanie czy refleks albo z jakimiś premiami dla atakowanych lub bez liczenia zaskoczenia i taktyki.
Jak każdy dostanie minus tyle samo wszystkiego to z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmieni.
Chyba, że w pojedynkowiczów piorun trzaśnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale tylko niektóre jak np. celowanie czy refleks albo z jakimiś premiami dla atakowanych lub bez liczenia zaskoczenia i taktyki.
Jak każdy dostanie minus tyle samo wszystkiego to z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmieni.
Chyba, że w pojedynkowiczów piorun trzaśnie.

Nic sie nie zmieni? Otóż zmieni się. Zadane i odniesione rany będą mniejsze.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Burza została usunięta. A co do Twego komentarza: widziałeś gdzieś pojedynki w strugach deszczu? Niech będzie coś niezależne od graczy, a nie wszystko takie statyczne.

Tak, nawet całe wojny w deszczu widziałem.

EDIT: Ach, nie omieszkam jednak tego dopisać: Nie chciałbyś Ty się znaleźć w takiej sytuacji?

Nie, zawsze trochę expa się przyda z ataków.

PS. Ewentualnie zamiast przerywać pojedynek, można by zrobić tak, że deszcz obniża wszystkie cechy pojedynkowe obu osobom. Co Ty na to? :>

To tak, ale jakieś w miarę drobne zmiany, np. pogorszenie celowania o kilka procent.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie, troche roboty przy grafice.

A myślał ktoś o zimie w the west?:)

Mianowicie pory roku
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie niepotrzebna i nie wiele wnoszaca zmiana wystarczy niech bedzie dzien i noc :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, nawet całe wojny w deszczu widziałem.

Wiadomo, Kabhi Kushi, Kabhie Gham - czasem słońce, czasem deszcz. Pogody się nie zamawia (choć są i tacy, co niby to potrafią). :p Grunt, że pomysł z obniżeniem wartości pojedynkowych się podoba. A co do "Nie, zawsze trochę expa się przyda z ataków." - parę wybitych zębów i rany na ciele także. No ale co tam, w końcu to ryzyko. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za ale uważam że oprucz koloru mapy powinno gdzieś ugury pisać albo żę był rysunek danej pogodny bo bawić się z jasnością i odgadywać to mi się nie chce :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ogólnie myślę że to dobry pomysł, ale co do anulowania pojedynków to to by trochę paraliżowało tą grę.Jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... pomysł ciekawy, ale jestem na nie. Dlaczego? A no dlatego: Jest godzina np. 14.00 siadam przy komputerze, loguje się na The West mam na myśli zagrac pół godziny i iśc odrobic lekcje, a tu co? Klapa, ponieważ na Dzikim Zachodzie akurat szaleje burza i ja nie mogę pracowac!!! Myślę, że wkurzyło by mnie to na maxa, ale to jest tylko moje zdanie, niech się inni wypowiedzą ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i właśnie dobrze, Onufry. To dodaje trochę trudności do gry. A poza tym o burzy było już pisane (jak ja lubię pouczać moderatorów :D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jeszcze mozliwości techniczne takiej gry(przeglądarkowej) nie sa dże to nie jest zachowana ciągłośc aktualizacji jak w grach mmorpg. Przecierz jak walczycie np to to sie w raningu po kilku miutach przestwia wiec jestem na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem przeciw. To jest bez sensu. Jedynie by o wiele zepsuło tą gre. Chcesz np. gdzieś wyjechać na parę godzin bez kompa (nie każdy ma dostęp do internetu w drodze), a tu zła pogoda i pracy nie wykonasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł mi się podoba ale trochę duże skutki oboczne tj. że nie można się pojedynkować i prac wykonywać :/ a co jak burza będzie trawła 4h? już bym w tym czasie 2 prace po 2h zrobił :/ jestem na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby Onufry nie czytał dokładnie? :>

Uwaga: w dalszych postach "wygląd" tej propozycji ulega drobnym zmianom.
Proszę o przeczytanie całego tematu wraz z komentarzami przed zagłosowaniem.


Burza została usunięta. A co do Twego komentarza: widziałeś gdzieś pojedynki w strugach deszczu? Niech będzie coś niezależne od graczy, a nie wszystko takie statyczne.

EDIT: Ach, nie omieszkam jednak tego dopisać: Nie chciałbyś Ty się znaleźć w takiej sytuacji?

Napada na Twoje miasto banda wrogów. Zrywa się ulewa i... pojedynek przerwany.

PS. Ewentualnie zamiast przerywać pojedynek, można by zrobić tak, że deszcz obniża wszystkie cechy pojedynkowe obu osobom. Co Ty na to? :>

może tylko gośćowi z innego miasta spada
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Jestem na nie niepotrzebna i nie wiele wnoszaca zmiana wystarczy niech bedzie dzien i noc :D

Panie IceMan, a pan to zawsze na nie... Mi pomysł się podoba, ale przydałyby się niewielkie zmiany, np. z tym powrotem do punktu startu to zamiast tego to żeby była opcja zmiany punktu przeznaczenia :))) na najbliższe nam w danej chwili miasto, to wtedy byłoby idealnie, ale i tak popieram
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie!
To jest TYLKO, jeszcze raz powtarzam TYLKO gra przeglądarkowa, co byście jeszcze chcieli ? Żeby śnieg Wam sypał na monitor ? Naprawde, ale niektóre propozycje to przesada :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
sam nie iwem z jednej strony fajne urozmaicenie i dodalo by to realizmu a z drugiej strony nie widzimy nieba ale mysle ze lepiej by bylo jak by to wprowadzili a wiec jestem na tak

Jak to nie widzimy nieba? Ja widzę xP. Ale takie urozmaicenie to naprawdę dobry pomysł! Wreszcie koniec z wiecznym słoneczkiem a'la pustynia. W końcu to góry, trawa, rzeki i lasy! Jestem na bardzo tak!
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie, nie...
czytałem o qeśćcie gdzie musisz za kimś tam chodzić (może być na południu, północy, wschodzie lub... zachodzie:D) wyobraź se facet nie może go dogonić a tu jeszcze burza:) odpada
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko na tak oprócz tej burzy bo popsuła by plany ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry