Pojedynki między mieszkańcami.

  • Rozpoczynający wątek Maćko z Oleśnicy
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się pomysł?

  • Tak, jest ciekawy.

    Głosy: 41 46,6%
  • No spoko, ale trzeba to zmeinić.

    Głosy: 15 17,0%
  • Sam pomysł dobry, tylko, źle to wymyśliłeś.

    Głosy: 4 4,5%
  • Poroniony pomysł...

    Głosy: 28 31,8%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem ciekawe by było, jakby raz na jakiś czas, gracze z jednego miasta walczyli między sobą. Wyglądało by to tak jak normalnie tylko, że nie dostawało by się pieniędzy za walkę, tylko z puli jak by się wygrało. Każdy gracz wpłacał by po 50$ (oczywiście chodzi, o graczy, którzy chcą się pojedynkować.), I losowo, walczyli by każdy z każdym. Ktoś kto ma 1 miejsce otrzymał by 70%, całej sumy. Ktoś kto ma 2 to co zostało. Np.

Są gracze : 1) Mietek, 2)Franek,3) Zbigniew, 4)Zdzisław,5) Władek, 6)Marian.


Najpierw walczą

1 i 2 | 1 i 3 | 1 i 4 | 1 i 5 | 1 i 6. Potem : 2 i 3 | 2 i 4 | 2 i 5 | 2 i 6|

Potem : 3 i 4 | 3 i 5 | 3 i 6| potem: 4 i 5 | 4 i 6 |. No i ostatnie. 5 i 6.

No i wygrany, w tym przypadku załóżmy Mietek, wygrywa 70% z 300 (50$ x 6) czyli 210$, a osoba z 2 miejscem 90$, a reszta ma figę z makiem. :).

Co wy na taki pomysł??? Walki, takie można by w jakimś nowym budynku ustalać i np. każdy ma 3 dni, kto chce żeby się wpisać, i np. w czwartek (05. 03.09) O 12.00 każdy dostaje raport, a wygrany raport z pieniążkami. Walki te nie liczyły by się do tych (Przgrane : x Wygrane : x). Co wy na to?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomusł bardzo fajny ale proponował bym maksymalnie 4 osoby w zapisie (bo energia tez jest)
i gracz mogł by wykonać 1 na dzien a stawka wynosila by 100$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry fajnie było by pokonać założyciela miasta ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł poroniony brakuje ci ludzi do pojedynkowania sie, nie poto miasta sa zeby sie jeszcze w nich lac pomiedzy soba.:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie powinni sie ludzie z miasta nawalac jak jest tyle innych za ktorych mozna dostac kase a jeszcze jak ktos ktoregos omdli to co ?? pokazuje sie to w statystykach w grabazu??
 

DeletedUser

Gość
Gość
E to głupie. A co jak np. Mietek ma 20 poziom a Franek 47? Chyba by było nie fair. A tak poza tym wszędzie dookoła miasta są ludzie z innych miast. Ich atakuj a nie swoim życia zabierasz :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem ciekawe by było, jakby raz na jakiś czas, gracze z jednego miasta walczyli między sobą. Wyglądało by to tak jak normalnie tylko, że nie dostawało by się pieniędzy za walkę, tylko z puli jak by się wygrało. Każdy gracz wpłacał by po 50$ (oczywiście chodzi, o graczy, którzy chcą się pojedynkować.), I losowo, walczyli by każdy z każdym. Ktoś kto ma 1 miejsce otrzymał by 70%, całej sumy. Ktoś kto ma 2 to co zostało. Np.

Są gracze : 1) Mietek, 2)Franek,3) Zbigniew, 4)Zdzisław,5) Władek, 6)Marian.


Najpierw walczą

1 i 2 | 1 i 3 | 1 i 4 | 1 i 5 | 1 i 6. Potem : 2 i 3 | 2 i 4 | 2 i 5 | 2 i 6|

Potem : 3 i 4 | 3 i 5 | 3 i 6| potem: 4 i 5 | 4 i 6 |. No i ostatnie. 5 i 6.

No i wygrany, w tym przypadku załóżmy Mietek, wygrywa 70% z 300 (50$ x 6) czyli 210$, a osoba z 2 miejscem 90$, a reszta ma figę z makiem. :).

Co wy na taki pomysł??? Walki, takie można by w jakimś nowym budynku ustalać i np. każdy ma 3 dni, kto chce żeby się wpisać, i np. w czwartek (05. 03.09) O 12.00 każdy dostaje raport, a wygrany raport z pieniążkami. Walki te nie liczyły by się do tych (Przgrane : x Wygrane : x). Co wy na to?

Dobra ale przed każdą walką otrzymuje się z powrotem całe życie, energie itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
E to głupie. A co jak np. Mietek ma 20 poziom a Franek 47? Chyba by było nie fair. A tak poza tym wszędzie dookoła miasta są ludzie z innych miast. Ich atakuj a nie swoim życia zabierasz :p

Usział w tych walkach nie był by przymusem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie najlepszy ten co sie najlepiej pojedynkuje a ten co wyżej w rankingu i ma wyzszy lewel.

Co z tego ze kogos pokonasz z miasta jak zaraz cie ktos inny z poza miasta dorwie bo energie straciłes na ziomali z miasta poprostu bezsens jakich mało.:D:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie pomysł dobry :) W końcu np. jestem ciekawy czy mój kolega jest lepszy czy ja.A ty IceMan się tak nie denerwuj.co nie widzę twoja posta to od razu wskakuje :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie nie denerwuje po prostu pomysł poroniony jak sie chcecie pojedynkowac to nic prostrzego niech jeden przejdzie do pobliskiego miasta i lejcie sie tam ile wlezie. Sprawdzicie sobie wtedy kto lepszy jest .

A tak tłukli sie bedziecie pomiedzy soba w miescie jeden kolo wskoczy i cale miasto skasuje do zera bo sie sami wykonczycie.

A po drugie to bedzie kolejny sposob na oszukiwanie i nabijanie sobie szybkie expa wiec nie wiem czy to taki wspanialy pomysl jest.

Opis masz słuszny ale dlaczego sie do niego nie stosujesz pomysl zanim napiszesz.:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
IceMan spójrz trzy posty wyżej ;) i ja myślę co napiszę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A z czego sie tu cieszyc jak zadnych konkretnych pomyslow nie ma same brednie dzieci pisza z takimi pomysłami to długo sie nic na lepsze nie zmieni. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie można byłoby pokonać gościa który Cię kiedyś łupił
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawało by to expa to fajnie. Proponuje aby można było też obstawiać. Albo się przegra albo zarobi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest super. Nie będę się teraz rozpisywał. :rolleyes:

Pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł (jak każdy jego) maćka z oleśnicy jest super a ci co piszą że my byśmy się nawalali a potem dobije nas ktos z poza miasta
przed każdą walką nie daje nam początkową energir i p. życia
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł (jak każdy jego) maćka z oleśnicy jest super a ci co piszą że my byśmy się nawalali a potem dobije nas ktos z poza miasta
przed każdą walką nie daje nam początkową energir i p. życia

Taa, i ktoś może sobie specjalnie wyznaczyć walkę z kolegą żeby odnowić pkt życia lub energię.

Jak koniecznie chcesz pobić kolegę (ciekawe jak miałoby wyglądać czekanie na czyjąś zgodę na taki pojedynek) to go wyślij do kolonii...

Pomysł beznadzieja!
 
Status
Zamknięty.
Do góry