Pojedynki między mieszkańcami.

  • Rozpoczynający wątek Maćko z Oleśnicy
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się pomysł?

  • Tak, jest ciekawy.

    Głosy: 41 46,6%
  • No spoko, ale trzeba to zmeinić.

    Głosy: 15 17,0%
  • Sam pomysł dobry, tylko, źle to wymyśliłeś.

    Głosy: 4 4,5%
  • Poroniony pomysł...

    Głosy: 28 31,8%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
coś mi nie bardzo pasuje

pomysł bardziej podchodzi pod jakieś turnieje rycerskie
no trzeba przyznać że w salonie po spożyciu za dużej ilości wody ognistej
jeden rewolwerowiec uderzył drugiego butelkom lub krzesłem ale wychodziło to bardziej instynktownie
to klimat dzikiego zachódu i za to ta gra dostała nagrodę nie róbmy z tego średniowiecza
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak. Ale niestety, nie będzie już nas śmieszyć "ma być porządek chodzi mi o atakowanie jak ktoś z miasta zaatakuje kogoś z naszego miasta..." w opisie miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł mi się podoba!Tylko jak ktoś się zaatakuje i wyzwie na pojedynek z miasta a ktoś niebedzie mial pieniędzy przy sobie to nic ie dostaję prawda?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tak, ale bez straty HP i EN, bez wygranych pieniężnych, bez expa. Jedynie raport ile kto zadał obrażeń. Coś w stylu dueli między graczami z gier mmo, wow, L2. Nikt nic nie zyskuje, nikt nic nie traci, jedynie informacja jak kto się sprawił w pojedynku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby sprawdzić kto jest najlepszy w mieście to wchodzimy do Grabarza i najlepszy pojedynkowicz w mieście jest najlepszy z miasta w pojedynkach a co dpo pomysłu to jak nie masz w pobliżu farm to idź se do kwadratu z dużą ilością farm i se farm a jak wydasz te 10-250$ to się nic nie stanie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry