Polska - Rumunia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?

  • 4:0 dla Polski

    Głosy: 0 0,0%
  • 3:1 dla Polski

    Głosy: 0 0,0%
  • 3:2 dla Polski

    Głosy: 0 0,0%
  • 4:1 dla Polski

    Głosy: 0 0,0%
  • 4:2 dla Polski

    Głosy: 0 0,0%
  • Inny wynik, ale zwycięstwo Polaków

    Głosy: 0 0,0%
  • 0:0

    Głosy: 0 0,0%
  • 2:2

    Głosy: 0 0,0%
  • 3:3

    Głosy: 0 0,0%
  • 4:4

    Głosy: 0 0,0%
  • 0:4 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 1:3 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 1:4 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 1:5 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 2:3 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 2:4 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%
  • 2:5 dla Rumunii

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
rumo.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek, trochę przesadziłeś z opcjami w ankiecie :) Stawiam na 1:1. Polska reprezentacja jest słaba psychicznie i zagrają bez kontuzjowanych Głowackiego i Brożka, a Rumunia zagra bez swojego lidera: Adriana Mutu, Rumuni nie wybiegną też w podstawowym składzie, w przeciwieńsatwie do Polaków potraktują to jako zwykły sparing. Właściwie to myślę, że obie bramki strzelą napastnicy Auxerre: Niculae oraz Jeleń. Obstawiam, że spotkanie będzie nudne, a obie bramki padną w drugiej połowie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wygramy :p gramy nową taktyką i nowymi piłkarzami, a oni eksperymentują. mamy poza tym determinację :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wierze w polaków i w smude miała duże sukcesy z Lechem to i myślę że będzie lepszy niż LEO więc Polska - Rumunia 2:0 dla smudy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rumuni podobnie, jak Polacy grali w ostatnich mistrzostwach Europy. I podobnie, jak Biało-Czerwoni nie zdołali się zakwalifikować do przyszłorocznego Mundialu. W swojej grupie kwalifikacyjnej Rumunia także, zajęła przedostatnie miejsce. Wyprzedziła tylko Wyspy Owcze, a była gorsza od Litwy, Austrii, Francji i Serbii. Do Warszawy nasi rywale przyjadą niemal w najmocniejszym składzie. Niemal, bo zabraknie największej gwiazdy tej reprezentacji. Mowa oczywiście o Adrianie Mutu z Fiorentiny. W 23-osobowej kadrze aż dziesięciu graczy występują poza Rumunią. Najbardziej znani zawodnicy to Christian Chivu z Interu Mediolan, Razvan Rat z Szachtara Donieck, Daniel Niculae z Auxerre i Ciprian Marica ze Stuttgartu. Debiutujący w roli selekcjonera Franciszek Smuda da szansę kilku graczom, których już dawno nie widzieliśmy w biało-czerwonym stroju. Do kadry wraca m.in. Kamil Kosowski. Debiutują Maciej Sadlok z Ruchu Chorzów i Janusz Gancarczyk ze Śląska. Czy po raz kolejny okaże się, że Smuda czyni cuda? Ja rewelacji się nie spodziewam ani po Polakach, ani po Rumunach.
Polska wygrała zaledwie 4 z 32 dotychczasowych pojedynków z Rumunią. Ostatni dokładnie 20 lat temu w Warszawie.
Ja daję 2-1 dla Rumunii
Ankieta powinna się zamknąć o 17
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
polacy powinni wygrac :p z taka rumunia to kazdy wygra . obstawiam 2:0 dla polski .
niemoge sie doczekac 3 godzinki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
0:5 dla Ruminii, teraz polacy mieli by problem pokonać San Marino :Da o rumunii nie wspomnę... jak nie 0:5 to i tak przegrają
 

DeletedUser

Gość
Gość
wygramy :p gramy nową taktyką i nowymi piłkarzami, a oni eksperymentują. mamy poza tym determinację :)

ja wierze w polaków i w smude miała duże sukcesy z Lechem to i myślę że będzie lepszy niż LEO więc Polska - Rumunia 2:0 dla smudy

polacy powinni wygrac :p z taka rumunia to kazdy wygra . obstawiam 2:0 dla polski .
niemoge sie doczekac 3 godzinki :D

Jesteście za dużymi optymistami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wypowiem się... po nich to już sie można wszystkiego spodziewać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raport o 45min.:

Gra jest dobra, nawet można powiedzieć zadowalająca. Brakuje jednak bramek i to nawet bardzo. Widać u chłopaków zaangażowanie. Nareszcie grają, czego nam brakowało w ostatnich meczach reprezentacji. Było kilka ładnych akcji, podań itp. Możemy być zadowoleni z naszej reprezentacji, jednak nie będzie tu chyba nawet dwóch bramek. Wszystko okaże się po kolejnych 45 min., na które serdecznie wszystkich zapraszam!
:D
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
wiedzialem hahah xd lol nawet tu smuda nie pomoze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz to możecie sobie darować obstawianie jak mecz już się zbliża do końca.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Nikt dobrze nie obstawił.


Polska 0 : 1 Rumunia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
następny mecz z kanadą w moim mieście :D bdg rlz , nie zamierzam się wybrać, bo po co oglądać porażkę ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie poziom gry się nigdy nie podniesie.Choć patrzcie.To tylko 0:1 ,a nie jak poprzednio 0:3 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry