Polskie Kluby w LM i LE

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie:
Czy Ruch Chorzów pokona Austrie Wiedeń
Czy Wisła pokona Karabach
Czy Jagielonia pokona Aris Saloniki
I najważniejsze:
Czy Lech pokona Sparte Prage

Ja myśle:
Że ruch odpadnie, Wisła przejdzie dalej, Jagielonia bez szans a w Lech wierze w 100 %.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ruch odpadnie - oczywiste.
Wisełka pojdzie dalej.
Jaga dalej.
Lech odpadnie (Chcialbym , aby bylo inaczej, ale..)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Muszę Was zmartwić, ale tylko Wisła przejdzie dalej :( bo nie wygląda mi to optymistycznie z Lechem po meczu w Poznaniu i pogromie Sparty u siebie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lech masakra. Ruch tragedia. Wisła ok. Jaga - nie wiadomo. Lech i Ruch niestety odpadną. Wisła awansuje :/ Jaga odpadnie.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
A ja w Jage wierze ;)

Musimy wierzyć we wszystkie zespoły, niech ci, co mają odpadnąć, to niech odpadną z remisami lub 1 wygraną - da to więcej punktów do punktacji, potem jakiś współczynnik z tego liczą i od tego zależy ile zespołów może wystawić dany kraj do pucharów.

P.S. czyli trzymasz z ludźmi z miasta Białystok ( ś12 )?? hehe
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Moim zdaniem Lech jak pokaże na co go stać to po dramacie przejdzie(rzuty karne może?). Z Wisłom nie do końca wiemy jak będzie, grali z dość słabym klubem, podobno na poziomie średniaka pierwszej ligi. Jaga raczej przejdzie trzecią rundę, ale w czwartej odpadnie. Ruch na pewno nie dostanie się do fazy grupowej...
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Moim zdaniem Lech jak pokaże na co go stać to po dramacie przejdzie(rzuty karne może?). Z Wisłom nie do końca wiemy jak będzie, grali z dość słabym klubem, podobno na poziomie średniaka pierwszej ligi. Jaga raczej przejdzie trzecią rundę, ale w czwartej odpadnie. Ruch na pewno nie dostanie się do fazy grupowej...

Nie przeczę, że tak się może stać, ale Jaga z Arisem Saloniki... dla mnie jesteś wtedy mistrzem typowania, jeśli zgadłeś, że przejdą :p I w Wisełkę wątpisz?? Rywal wg mnie na niewiele niższym poziomie niż te całe Szawle.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
To nie tak, że wątpie akutrat w tej rundzie w Wisełke, wręcz przeciwnie życze jej jak najlepiej, ale jak trafi na kogoś dobrego w 4 rundzie to będzie problem ;0
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wisła, to najlepszy zespół naszej ligi. Lech po stracie Lewego gubi się i nawet z mistrzem Azerbejdżanu wygrać nie może. Poza tym, jakie transfery zrobil Lech? Kupił Wichniarka i Kiełba? Wszyscy też skupiali się na ,,transferach" Legii, a Wisła zrobiła ich 5 i jak widać trafionych..

Jaga - ma duże szanse, w koncu wygrala Puchar Polski.. z takim rywalem powinna sobie poradzić, jesli zagra na max swoich umiejetnosci.

Ruch - kompletna klapa, caly ostatni sezon był klapą dla polskich druzyn. Gdyby nie nieporadna Legia, to ruchu by tu nie bylo.. Nawet nie wierze w nich, ja poprostu wiem, ze odpadną.. (Zero ambicji)

Wisła - jak już mowilem, dokonala trafionych transferów, m.in. Maciej Żurawski stał się ich nabytkiem i ponownie gra dla Wisły, nawet z golem i asysta.

Lech - gra jak gra. Poprzedni sezon gral z tym Lewandowskim, do ktorego mogl zawsze dograć, ale dajmy mu czas. Wichniarek nie jest w pełni kondycji.. licze na Lech, ale nie daje mu zbytnio szans. Ledwo wygral polską ligę, także z takimi rywalami sobie nie poradzi.. nie zapomnijmy o karnych z mistrzem Azerbejdżanu..

To tyle ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To samo moge powiedzieć micus:d. Jakbys nie kochał RUchu, to nie zrobisz nic, aby sie tam dostal. Graja bez polotu,wolna, nieefektywna pilkę.
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
ja się modlę tylko, żeby Ruch w dwumeczu nie stracił więcej niż 5 bramek
i strzelił chociaż 1 honorową ;(
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Wisła, to najlepszy zespół naszej ligi. Lech po stracie Lewego gubi się i nawet z mistrzem Azerbejdżanu wygrać nie może. Poza tym, jakie transfery zrobil Lech? Kupił Wichniarka i Kiełba? Wszyscy też skupiali się na ,,transferach" Legii, a Wisła zrobiła ich 5 i jak widać trafionych..

Jaga - ma duże szanse, w koncu wygrala Puchar Polski.. z takim rywalem powinna sobie poradzić, jesli zagra na max swoich umiejetnosci.

Ruch - kompletna klapa, caly ostatni sezon był klapą dla polskich druzyn. Gdyby nie nieporadna Legia, to ruchu by tu nie bylo.. Nawet nie wierze w nich, ja poprostu wiem, ze odpadną.. (Zero ambicji)

Wisła - jak już mowilem, dokonala trafionych transferów, m.in. Maciej Żurawski stał się ich nabytkiem i ponownie gra dla Wisły, nawet z golem i asysta.

Lech - gra jak gra. Poprzedni sezon gral z tym Lewandowskim, do ktorego mogl zawsze dograć, ale dajmy mu czas. Wichniarek nie jest w pełni kondycji.. licze na Lech, ale nie daje mu zbytnio szans. Ledwo wygral polską ligę, także z takimi rywalami sobie nie poradzi.. nie zapomnijmy o karnych z mistrzem Azerbejdżanu..

To tyle ;)

Przepraszam, ale na jakiej podstawie oceniasz transfery Lecha i Wisły? Jednego, dwóch meczy? Powiesz mi, że po dwumeczu Wisły z przeciwnikiem podobnym do średniaka pierwszej ligi, możesz już powiedzieć"tak to były trafione transfery"?

Tak samo Lech.. To był ich drugi mecz prócz sparingów. Dopiero po 4-5 meczach będzie wiadomo w jakiej dyspozycji są zawodnicy i czy transfery były udane...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odrazu oceniam transfery Lecha. Stracili Lewandowskiego, a zrobili 3 transfery? Do czego to prowadzi? Na jakiej podstawie oceniam, to moja sprawa. Ty sobie oceniaj po 4-5 meczach, ja oceniam po 2 i to Cie nie powinno obchodzić.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Oczywiście, możesz oceniać nawet przed sezonem. Ale czy twoja ocena będzie w pełni lukratywna? Nie wydaje mi się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry