Pomoc w podjęciu wyboru.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mam problem.. Kupiłem konsolę PS3 i teraz tak.

Jaką grę kupić. FIFA 10 czy PES 2010 ?


Ci co mają te gry na konsoli to pewnie wiedzą o co mi chodzi. Po prostu, żeby dokonać dobrego wyboru i nie wyrzucić pieniędzy w błotko. Która lepsza na konsolę PS3?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak - z własnych doświadczeń wiem, że PES wymiata na kompie, a FIFA na konsoli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bierz FIFE;) Jakoś zawsze miałem do niej sentyment:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak - z własnych doświadczeń wiem, że PES wymiata na kompie, a FIFA na konsoli.

Dokładnie tak jest, jak mówi Neo. Ja mam właśnie tak i jestem zadowolony (choć częściej gram na konsoli - nie lubię grać na klawiaturze w gry sportowe [nie znaczy wyścigi]). Sam Ci polecam właśnie FIFĘ.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Idzie lato, kup dobrą gałę i dobre buty i pykaj na dworze z ziomalami spod trzepaka, zamiast marnować hajs na gierki. W THE WESTA nie pograsz na dworze, a w gałe tak.
Laski lecą na piłkarzy, tzn na ich hajs. Jak widzisz, same plusy.



Edit. Gwarantuje ci, że jeżeli nie zrobisz tego o czym mówię, to za kilka lat będziesz walił głową w ścianę i żałował. Wierz lub nie, ale tak będzie. Gry nie uciekną, a dobra zabawa ze znajomymi przepadnie bezpowrotnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Idzie lato, kup dobrą gałę i dobre buty i pykaj na dworze z ziomalami spod trzepaka, zamiast marnować hajs na gierki. W THE WESTA nie pograsz na dworze, a w gałe tak.
Laski lecą na piłkarzy, tzn na ich hajs. Jak widzisz, same plusy.

No i masz podsumowanie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
bierz fife sam mam konsole i wiem ze duzo lepsza jest fifa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry