Ponad 99 level- czy na prawdę tego chcemy?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

A co Ty sądzisz o bicu leveli w nieskończoność?


  • W sumie głosujących
    1.094
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,

chcę kolejny raz poruszyć kwestie bicia leveli w nieskończoność. Większość graczy twierdzi, że to super bo ci z 99 poziomem będą mieli zajęcie. Ale czy tak na prawdę jest?

Wg. mnie to jedna z najgorszych rzeczy możliwa do wprowadzenia w TW. Dlaczego? Bo gracze słabsi bądź ci, którzy zaczęli później grać nie będą mieli szans na dogonienie lepszych. Nie będą takze mieli celu. Teraz takim celem(przynajmniej dla mnie) jest 99 level. Z czasem serwery zaczną się wyludniać i zostanie na nich tylko nieliczna elita. Będzie mniej pojedynków, bitew itd. Będzie powstawało pełno nowych serwerów. Po co? Po to, żeby każdy mógł coś w grze osiągnąć i żeby ktoś grał jeszcze w TW(poza najlepszymi z poprzednich światów).

Może moja wizja jest zbyt pesymistyczna, ale myślę, że realna.

A co Wy o tym sądzicie?

Zapraszam do dyskusji!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby masz racje, ale za to problemy z drugiej strony - co zrobić żeby zatrzymać 99 lvl w grze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście masz racje. takie bicie lvla w nieskonczonosc to glupstwo . Ludzie po nabiciu 99lv odetchneli z ulga bo wiadomo to ludzie ktorzy maja prace,rodzine a gdy bedzie mozna bic te lvl w nieskonczonosc to hmmm..... sami sie zastanowcie czy chcialoby sie wam gracwtedy gdy myslales ze juz osiagnales koniec gry jestes szczesliwy z ukonczynia?

Mam nadzije ze tego nie wprowadza bo juz niemialbym zadnego celu w tej grze....
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że lvle ponad 99 to pomysł poroniony :) wtedy ta gra nie będzie miała sensu.. uważam że gdy zdobędziemy lvl 99 to gra i tak się nie kończy.. możemy zrobić zaległe zadania czy też 'przerobić' naszą postać na pojedynkowicza.. :) masz rację mic z tym doganianiem i wyludnianiem serwerów.. przypuśćmy że zakładasz sobie postać na danym świecie, patrzysz w ranking, a na pierwszych miejscach ludzie z poziomami 150.. :mad: ja bym się przeraził i od razu usunął postać i tylko czekał na wejście nowego świata żeby mieć jakieś szanse w grze.. :cool:

Niby masz racje, ale za to problemy z drugiej strony - co zrobić żeby zatrzymać 99 lvl w grze?

zapewniam że dobić do 99 lvla jest ciężko, a jeśli już to zrobisz to zastanów się wtedy.. czy zrobiłem wszystkie możliwe zadania? czy zebrałem wszystkie zestawy, itp? czy nie mogłbym wykorzystać mojej wiedzy i pomóc innym? a może zacznę zakładać nowe miasta? a może wreszcie przerobię się na pojedynkowicza..? wg mnie jest wiele opcji, a gra po 99 lvlu nie będzie miała sensu..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Te nowe prace do wyższych leveli mogłyby być wprowadzone. A gdyby wprowadzili levele do około hmm...130? I tylko na nowych światach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to zależy...

Jak masz niski level, to jesteś przeciw czemuś takiemu.
Jak masz około 95, to uznasz, że cos trzeba jednak robić w przyszłości i będziesz za :D

Ja zagłosowałem na nie, bo jak do tej pory na żadnym świecie nie mam takich wysokich leveli, żeby perspektywa ukończenia ich nabijania wydawała mi się realna :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te nowe prace do wyższych leveli mogłyby być wprowadzone. A gdyby wprowadzili levele do około hmm...130? I tylko na nowych światach.

Podniesienie liczby maksymalnych poziomów miało by sens, ale trzeba by zmienić ilość ekspa potrzebną do bicia niższych leveli. Teoretycznie można by zrobić 150 poziomów, ale duża trudność w zdobywaniu kolejnych musiała by zacząć się ok. 60 levela(wtedy tak ok. 2000-3000 PD) Inaczej suma PD na levelach ponad 120 mogła by być zniechęcająca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby mieli wprowadzić lvle +100, to wtedy gracz z np 130lvl powinien mieć lepszą broń, a nie latać z Precyzyjnym Buntlinem. Ale jaka broń krótka jest lepsza od rewolweru w XIX w.? - pistolet maszynowy?.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no teraz toś wymyślił.. hehe, możliwe że i pistolet.. ale nie maszynowy :D
a tak na serio wtedy trzeba by dodać więcej rzeczy.. nie tylko bronie, ale także i ubrania.. :D
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Osobiście jestem przeciw zdobywania poziomów w nieskończoność, ale także nie zgadzam się aby próg 99lvl był wystarczający. Myślę, że możnaby podnieść granicę poziomową, powiedzmy do 120 czy 130lvl to nie da strasznej różnicy, a graczą z 99lvl zaoferuje kolejne miesiące zabawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaak, przenieśmy się 2 lata do przodu, patrzymy w ranking najmniejszy poziom na 1 świecie to 99 :eek:. A przypuscmy jeśli będzie grac Czarnulka 150 poziom, normalnie bronie z kosmosu po 10000 życia i nasuwa się pytanie kto w forcie takiego gracza pokona ? Brak nowych prac, więc wysoko lvlowcy mają już dostępne wszystkie bez wyjątku, bitwy o ort trwają godzinę. A i oczywiście 30 światów :).
Moim zdaniem to poroniony pomysł i dawniej ta gra zasługiwała miano gry roku ale kilka lat później może i lepsza grafika, lepszy tryb pojedynków ogólnie wszystko lepsze, ale brak graczy. Smutno mi the-west bo dawniej to była na prawdę fajna gra a teraz Niemcy do czego dążą ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie pomysł z +99lvl, jest fajny, o ile zrobią to stopniowo, czyli raz na rok, niech powiększają limit o 100lvl wtedy według mnie będzie miało to sens.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może i nie w nieskończoność, ale żeby tą poprzeczkę nieco podbić. Tak ze 200.


Edit:

Właśnie zdałem sobie sprawę z czegoś, co zmieniło moje przekonania - poziom reprezentuje "wiek" postaci, a raczej doświadczenie odnoszące się do wieku, bo jak wiadomo im człowiek jest starszy, tym bardziej jest doświadczony przez życie. Najstarszy człowiek miał bodajże coś około 125 lat, więc limit tyle powinien wynosić, aby chociaż nudno nie było. Oczywiście, niektóre światy mogą mieć większe limity, a niektóre nawet 99, jednakże 125 to wg. mnie optymalna ilość, która powinna być na większości światów, twierdzę nawet, że twórcy projektując grę mieli na myśli właśnie wiek. Zastanówcie się nad moją wypowiedzią.

Edit 2:

W ankiecie źle zaznaczyłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
+99

A już marzyłem ze niedługo przejdę na emeryturę,ale skoro chcą wprowadzić możliwość zakupu umiejętności to osoby z 99 poziomem mogą się nadal rozwijać - wiec po co jeszcze nieskończony poziom?
 

DeletedUser

Gość
Gość
BlackJack napisał:
Niby masz racje, ale za to problemy z drugiej strony - co zrobić żeby zatrzymać 99 lvl w grze?
Jeżeli ktoś ma zamiar odejść to tak czy siak to zrobi. Poza tym, ciągle dodawane są nowe zadania, a z nimi ciuszki itp.

Ja jestem przeciwny lv 99+, z dwóch powodów, oczywiście są tez inne, prywatne, ale nie o tym...
1. Gracze ścigali się o miejsca w topce oraz panteonie, wiec jeżeli coś takiego miałoby wejść, musiałoby być odpowiednio zbalansowane, bo czemu gracz pierwszy ma zaczynać, tak jak gracz 15, który zakończył grę np. 3 miesiące później ?
2. Jak dla mnie bicie lv w nieskończoność, aż do upadku gry jest po prostu bez sensu. Ciesze się, iż ta gra posiada jakieś ograniczenie, no ale jak widzę może się to niestety zmienić ;(


Zależy to tez od tego czy gra się for fun, czy też gra się troszkę bardziej na serio, chodzi mi tu o ranking. Gracze z topki na pewno po zdobyciu 99lv czują ulgę, nie trzeba się już ścigać, planować itd..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
może i fajnie by było
w 100% zgadzam się w 1 punkcie postu Guthrie8

pomyślcie też sobie ile taki ktos musiał by nabic 150 lvl:D bo punkty caly czas rosną, żeby wbić 99 lvl trza mieć chyba 15k punktów a co dopiero 150 :eek:
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
To jest tak jak z grami typu GTA. Ukańczasz wszystkie misje ściągasz inną wersję i ciśniesz cały czas. Tak samo jest z grami online. Dajmy na to kończysz The-West , przerzucasz się na inną. Nie chcę tu reklamować nic ale +99lv to BEZSENS.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wedlug powinno sie podniesc poprzeczke. tak do 120 lvl
 
Status
Zamknięty.
Do góry