poprawa sygnatury

  • Rozpoczynający wątek Budowniczy777
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałem zrobić jakąś ciekawą sygnaturę-coś tam zrobiłem i teraz prosiłbym jakiś doświadczonych w robieniu sygnatur o pomoc jak mógłbym poprawić tę sygnaturę? (Ps:wiem, że jest beznadziejna :D)
image.php
 

DeletedUser

Gość
Gość
temat jakis dziwny... Zrob ramke, zmien czcionke w napisie, dodaj c4d i bendzie git :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tło jest wypas. Radziłbym Ci postąpić z renderami następująco:

Zmienić tryb warstwy każdego guzika na Ostre Światło, dać Outer Glow, jakiś fajny Gradient Overlay.

Daj świetlne ścieżki za i pomiędzy guzikami (fajnie by było, jakbyś zrobił to przez dziurkę).

Napis jest żalowaty, do guzików pasuje bardziej klasyczna czcionka skryptowa, najlepiej jakaś pisanka angielska (też jakieś mieszanie zastosuj do tekstu).

Najfajniej byłoby, gdzybyś zmienił kolor wszystkiego na bardziej brązowy, starodawny, kumasz czaczę, jak "Zegar Dziadka".

Rozświetl (po ubrązowieniu) tło tak, żeby na środku była plaa światła, a wkoło ciemniej.

No najlepiej podeślij na GG (2573323) .PSD, zobaczymy, jak to otworzy GIMP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10308

Gość
Gość
Tło jest wypas. Radziłbym Ci postąpić z renderami następująco:

Zmienić tryb warstwy każdego guzika na Ostre Światło, dać Outer Glow, jakiś fajny Gradient Overlay.

Daj świetlne ścieżki za i pomiędzy guzikami (fajnie by było, jakbyś zrobił to przez dziurkę).

Napis jest żalowaty, do guzików pasuje bardziej klasyczna czcionka skryptowa, najlepiej jakaś pisanka angielska (też jakieś mieszanie zastosuj do tekstu).

Najfajniej byłoby, gdzybyś zmienił kolor wszystkiego na bardziej brązowy, starodawny, kumasz czaczę, jak "Zegar Dziadka".

Rozświetl (po ubrązowieniu) tło tak, żeby na środku była plaa światła, a wkoło ciemniej.

No najlepiej podeślij na GG (2573323) .PSD, zobaczymy, jak to otworzy GIMP.
pisz jakos bardziej po polsku bo zrozumialem okolo 80% :p
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Neoqueto, mam pytanie, jak sięrobi te ścieżki świetlne? I czy to jest ta kreska która jest na fladze Forum The-West na s10?
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
O boże tworzysz nową warstwę dajesz pędzel (czy co to jest) guziczków i zmień tryb warstwy.

____________
Na marginesie zanim zaczniecie uczyć się grafiki to przeczytajcie na początku kilka tutoriali wprowadzających do danego programu od razu będzie łatwiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sorry za OT ale... guziczki to pędzle? jak je ściągnąć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sorry za OT ale... guziczki to pędzle? jak je ściągnąć?

szukałem w googlach pędzle do gimpa i w którymś linku było (tam są ich setki)-mam też jakieś linie, kości, młodzieżowe-około 200, ale wolo chodzi przez to gimp...
Edit:Dzięki wszystkim za odpowiedź-temat do zamknięcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli to jednak GIMP, co usprawiedliwia "kolorowość" pędzli, to ja jestem zielony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry