Poradnik dla fortowca.

Status
Zamknięty.
Cześć. Mam sprawę, czy ktoś by mi mógł podać linka do aktualnego poradnika, bądź wytłumaczyć jak pakować umiejętności dla fortowca. Jakby co gram żołnierzem.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Żołnierza na fortach głównym atrybutem jest większa ilość hp względem innych klas więc w tym kierunku bym szedł, czyli wszystko w punkty życia. Można kombinować z dowodzeniem lub chowaniem się/zakładaniem pułapek, ale ilu ludzi tyle opinii.
 
I kolejne pytanie. Czy pakować umy w budowanie i szybko wbić 110-120 lvl i na tym poziomie zrobić reseta, czy od razu pakować w hp i dowodzenie? A cechy jak mam rozumieć w siłę.
 
Na niskim lvl, generalnie nie opłaca się robić reskillu pod forty. Lepiej tak jak mówisz, na razie rozdać umiejętności w budowanie i np. budując kościół, wbić szybko ten 100 czy wyższy lvl, a potem dopiero "ustawić się" pod forty.
Ja grając żołnierzem, mam rozdane wszystkie umiejętności w hp, a cechy w siłę i nie narzekam ;) Tak jak wspomniał fusek, możesz pokombinować z dowodzeniem czy innymi ustawieniami i samemu zobaczysz, w czym czujesz się najlepiej.
 
Jeśli chodzi o sety fortowe dla żołnierza z hp, to najlepsze obecnie jest hombre oraz pizarro. Niestety, obydwa do tanich nie należą. Możesz też spróbować skompletować set cortes'a lub z trochę starszych setów, zwiadowcy. Te dwa ostatnie powinny być tańsze. Nie wiem na jakim świecie grasz, bo wiadomo, że różne światy, to różne ceny.
 
Amisz nie daje Ci punktów życia, będziesz miał tylko swoje z rozdanych umiejętności i cech. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na hp, to odradzam. Natomiast bardzo podnosi Ci dowodzenie, więc będziesz miał lepsze strzelanie. Set bardziej dla zawadiaki, ale na żołnierzu też nie będzie źle, jednak będzie się nadawał przede wszystkim na ataki.
 
Czemu bardziej dla zawadiaki? Jaki bonus klasowy zawadiaki skaluje się z amiszem? Żaden. Krytyki są będąc full dowodzenie jak i nie. Natomiast żołnierz ma bonus klasowy skalujący się z dowodzeniem. Jak dla mnie amisz jest najbardziej efektywny na robotniku bądź też żołnierzu własnie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czemu bardziej dla zawadiaki? Jaki bonus klasowy zawadiaki skaluje się z amiszem? Żaden. Krytyki są będąc full dowodzenie jak i nie. Natomiast żołnierz ma bonus klasowy skalujący się z dowodzeniem. Jak dla mnie amisz jest najbardziej efektywny na robotniku bądź też żołnierzu własnie.

A dla mnie na zawadiace full dowo i samym zawadiace właśnie, bo to oni są tymi co mają strzelać najmocniej, a to właśnie dowodzenie podnosi obrażenia.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
A jakiej broni używać czy na dany poziom czy jakiegoś zestawu?

Nie wiem, ale widziałem kiedyś taki elementarz i z niego nauczysz się czytać opisy i porównywać statystyki każdej broni, gwarantuję.
 
A jakiej broni używać czy na dany poziom czy jakiegoś zestawu?
Jeśli chodzi o bronie od rusznikarza, to godne uwagi są precyzyjny przerobiony muszkiet od 95 lvl i precyzyjny jednostrzałowiec od 139 lvl, najlepiej ulepszone. Ja osobiście wolę jednak bronie setowe np. hombre, cortesa, garretta. Dlatego, że dają Ci jeszcze bonus setowy w postaci np. dodatkowych umiejętności lub absorpcji.
Wszystko zależy od tego, na czym Ci zależy bardziej, czy na zadanych obrażeniach czy na dodatkowych bonusach do ataku, obrony, czy na podniesieniu hp itd.
 
Zależy też na jakim świecie grasz.
Jeśli gdzieś brakuje HP to robisz się pod hp - bo to gra zespołowa (przynajmniej w pierwotnych założeniach)
 
Status
Zamknięty.
Do góry