Poszukiwacz 45 lvl

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9369
  • Data rozpoczęcia

Na ile oceniacie mój ekwipunek, cechy, umiejęności

  • 1

    Głosy: 33 26,0%
  • 2

    Głosy: 9 7,1%
  • 3

    Głosy: 28 22,0%
  • 4

    Głosy: 15 11,8%
  • 5

    Głosy: 11 8,7%
  • 6

    Głosy: 14 11,0%
  • 7

    Głosy: 7 5,5%
  • 8

    Głosy: 3 2,4%
  • 9

    Głosy: 2 1,6%
  • 10

    Głosy: 5 3,9%

  • W sumie głosujących
    127
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ojjj... kiepsko
Jak ktoś powiedział Jak jesteś od wszystkiego, to jesteś do niczego
Po co ci tyle pływania, wytrzymałości ??
Jakie prace możesz wykonywać ??? Ja na tym poziomie mogłem plądrowanie zwłok, Sprzedaż broni Indianom, misjonarzy, konowała, a i tak jestem niezadowolony z moich statystyk, za bardzo "roztrzepane"
Zobacz moje na 47lvl.

Ekwipunek:
http://pl.weststats.com/Inventory/7241ae535966078814c2ae8ea8cce4e8/
Umiejętności:
http://pl.weststats.com/Skillset/8c537b2512c40dfce7cd7c456d19686c/
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Co byś radził? Odjąć wszystko od pływania i dodać do handlu?
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Na początku zastanów się, co chcesz robić: jeśli chcesz walczyć to zdecydowanie dużo kasy byś musiał wydać; jeśli robić zadania to w miarę dobrze a potem się tylko dostosowywać do kolejnego; jeśli chcesz być wysoko w rankingu, mieć dużo kasy, znajdować dobre przedmioty to zainwestuj w jakąś jedną albo od biedy dwie umiejętności ja (bym polecił mieszankę dowodzenia i handlu albo zakładania pułapek i sporawości manualnej), jeśli chcesz być dobry w ataku/obronie na fort to daj spokój innym umiejętnościom a i tak będziesz miał całkiem dobrą pracę. Wszystko zależy od ciebie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co byś radził? Odjąć wszystko od pływania i dodać do handlu?

Uzbieraj dużo kasy, kup sobie lepszy ekwipunek i zmieniaj powoli umiejętności, albo na pojedynkowe, jeśli chcesz walczyć, albo na jakieś wyszczególnione prace. Dawaj w handel, niedługo będziesz miał wydobycie srebra, bardzo dużo kasy, później pojawi się Handlowanie z Indianami, spore szczęście, kup sobie rzeczy z setu konowała, świetne bonusy, przydaje się do wielu prac, przede wszystkim do Pracuj jako Konował, dużo expa, kasy i szczęścia !!!

Edit: Tutaj masz wszystko czego potrzebujesz http://pl.weststats.com/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9369

Gość
Gość
Powiem tak handel z Indianami -> brakuje mi 28 pkt pracy bo zresetowałem parę umiejętności i jak bd miał ten handel to zaraz bd miał decyzje bo sprawdzałem i już wszystkie misje po kolei bd mógł wykonać.

Edit/ A do wydobycia srebra brakuje tylko 20 pkt pracy.

Edit 2/ Jaki ekwipunek byś mi polecał?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wydobycie srebra:
żeby było dośc tanio to:
-szary melonik24pp 420$
-meksykańska chusta na szyje17pp 600$
-szary żakiet22pp 1850$
-czarne buty materiałowe10pp 170$
widzę, że szary melonik i chustę masz więc wystarczy szary żakiet za 1850$

Jak zmieniłeś te statystyki ? Pokaż po zmianie

Edit: po obliczeniu tych umiejętności co teraz masz podane to brakowałoby ci 11pp z najlepszym ekwipunkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Z wytrzymałości, pływania, jazdy konnej daj w handel, będziesz miał 73 handlu, możesz też dac trochę w zaskoczenie, do misjonarzy, dużo expa !!!
Dobry ekwipunek do handlu:
-szary żakiet
-szlachecki melonik
-czarne buty materiałowe, jak uzbierasz kasy to buty konowała
-naszyjników jest mało, ewentualnie żółta opaska
 

DeletedUser

Gość
Gość
baaardzo noobski ekwip, pokupuj trochę różnych itemów, w końcu poszukiwaczem nastawiasz sie na zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Według mnie to ekwipunek jest dość kiepski, posiadam teraz 44 poziom, gram poszukiwaczem przygód, mam odblokowane między innymi: Handlowanie z Indianami, Wydobycie Srebra, Wydobycie Ropy, Budowę posiadłości. Patrząc na twoje umiejętności nie widać żeby było to jakoś sensownie rozłożone. I na 45 poziomie powinieneś mieć już dawno odblokowane wydobycie srebra ( jeżeli jesteś poszukiwaczem przygód to powinno ci zależeć na kasie [mój znajomy odblokował tą pracę na 30 poziomie, ja trochę później]) , Handlowanie z Indianami ( jeżeli nie masz odblokowanej tej pracy to kompletne DNO ponieważ: jest questa na 9h handlowania oraz można przy tej pracy znaleźć wiele ciekawych przedmiotów, a wracając do questa to po tym zadaniu dostajemy potężne questy na dużą kasę, duży exp i dobre unikalne itemy. Dlatego polecam ci zebranie kasy ( na srebrze ) i cofnięcie umiejętności. A jeżeli chodzi o pojedynki to nie zachęcam lecz od czasu do czasu można bo zawsze przy pojedynku jest ten dreszczyk emocji ( nie trzeba mieć do tego żadnych potężnych skili, wystarczy umieć znaleźć dobre miasto i dobre "ofiary" ( nie mam tu wcale na myśli budowniczych ).

Co polecam?
Polecam Ci Umiejętność DOWODZENIE ponieważ według mnie można na niej wysoko zajść odblokowując prace takie jak:
- Budowa posiadłości (odblokowałem)
- Ochrona Wozów Osadników (odblokowałem)
- Polowanie na Bizony (odblokowałem)

Jeżeli interesuję kogoś mój ekwipunek oraz umiejętności to zapraszam do mojego tematu:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=176497&posted=1
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojjjj, ten eq... i umiejki rozadłeś źle...

na tym poziomie to miaełme w bród kasy, top100 i jedne z lepszych eq na świecie na którym grałem...

a to wszystko dzięki handlowi...
polecam handel + potem dowodzenie

najlepeij przerzuć większość w handel albo dowodzenie i powinno być dobrze...
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
HEHE w ogóle zapomniałem o tym temacie zaraz zaaktualizuje jest lepiej :):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pozwolę sobie podpiąć się do tematu -
które cechy mógłbym powymieniać, aby móc robić zadania od 67 lvl?

http://pl.weststats.com/Skillset/353a6193d71fffb9575aab3e77fe5989/

z zaznaczeniem, że nie chcę pozbywać się umiejętności "pojedynkowych"

korzystasz z WestStats, wiec zobacz sobie tam w kalkulatorze prac ile Ci brakuje punktow do konkretnych prac.
to jakie umiejki nalezaloby zmienic zalezy od tego, ktore zadania chcesz wybrac. ale skoro nie chcesz sie pozbywac umiejek pojedynkowych to raczej nie wykonasz pierwszej decyzji - praca: łowca nagród może być poza Twoim zasiegiem.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Ekwipunkowi dałbym 8, ale kiedy zobaczyłem umiejętności........................boże............ wszystko po trochu zniszczone konto, Sorrry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z wytrzymałości, pływania, jazdy konnej daj w handel, będziesz miał 73 handlu, możesz też dac trochę w zaskoczenie, do misjonarzy, dużo expa !!!
Dobry ekwipunek do handlu:
-szary żakiet
-szlachecki melonik
-czarne buty materiałowe, jak uzbierasz kasy to buty konowała
-naszyjników jest mało, ewentualnie żółta opaska


Kto kupuję szlachecki melonik?Lepiej kupić czarny ,a następnie set konowała...
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Ekwipunek wmiare na 9 cechy na 6 ale umiejki pozal sie boze :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak widzę 18 w su i prawie tyle samo w strzelaniu to mi się odechciewa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry