poszukiwacz czy żołnierz

  • Rozpoczynający wątek lowelop
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
chce być fortowcem i nie wiem kogo wygrać żołnierza czy poszukiwacza proszę pomóżcię::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doradzam żołnierza większe Hp a obecnie hp jest najważniejsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko i wyłącznie żołnierz. Jego bonus do życia jest na fortach BARDZO ważny. Bonus związany z obniżeniem wymaganego poziomu do broni też jest niczego sobie.

A poszukiwacza? Jego bonus jest chyba najgorszym ze wszystkich fortowych. Rzadko się włącza, nawet z premium.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołmierz jest najlepy na walkach o fort więc żołmierz:meks::meks::meks::meks::meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zawadiaka

ładujesz wszystko w hp a "bon" postaci daje na walkach przewagę w zdobywaniu expa i skrzynek za zadane

wejdą ci z dwa hity w koksa i masz tyle co inny by musiał z 5 razy trafić
wiec dowódcy cie będą zapraszać na bitwę
--------------------------------------------------------------------------------------------
żołnierz - bonus do broni ? żart od 75 lev masz złota ? czyli przez 45 lev nic nie zmieniasz do 120 a dalej nic nie ma

a prec. winchester masz od 78 ? czyli też raz kupujesz i potem bonus jest nic nie warty
gdzie zawadiaka nawet na małym lev z prec. muszkietem budzi postrach (warunek wszystko w hp wtedy spełniasz często wymogi rekrutacji)

poszukiwacz ? chyba jak grasz na zasadzie off i strzałki na flagę (najdalej zachodzą zanim padną )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18469

Gość
Gość
Żołnierz. Ma bonusy podpasowane tylko pod bitwy.
 

DeletedUser18323

Gość
Gość
Żołnierz. Ma bonusy podpasowane tylko pod bitwy.

To hp nie liczy się nigdzie tylko na fortach? a bonus 50% (100%) do takyki to jest nic? o_O

Żołnierz, moim zdaniem, to uniwersalna postać do tańca i do różańca (forty i pojedynki), oczywiście z dobrym balansem umiejek. Dorzucić premium postaci i złoty set, to masz Universal Soldier'a.

Z kolei poszukiwacz sporo kasy zdobywa, szybciej wykonasz nim questy (szczególnie te ukryte), no i po osiągnięciu max lvl, dalej będzie miał użyteczne bonusy. Dając wszystko w handel, do tego pp i +50& zarobku to będziesz pławił się w unikatach, kluczach i $$$$$$$.

Najlepiej sam przeanalizuj co Ciebie bardziej intersuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tu mam kłopot bo chciałem z całego serca być fortowcem a tak to nie wiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Traper jest niezły bo mam go na arizonie 43 lvl i atakuje forty :traper::traper::traper::traper:...

Do fortowca potzrebny jest tylko dobra broń,dużo hp i duży lvl::D:
//połączono, Weronika
Mówię tylko jaki jest fajny awatar i dotego. Poczynając od 2. trafienia w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 25% szans, aby przez resztę tej rundy ani razu nie zostać trafionym.:&:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka full hp the best :) Ciągniesz expa, zadajesz sporo obrażeń i ahh te krytyki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby czemuhmpf
Niby temu, że BARDZO rzadko się aktywuje, nawet z premium.

Na pewno nie dorówna bonusowi żołnierza, ani zawadiaki.
Tak samo bonusowi boba. On niby wydaje się niepozorny, ale spróbuj ściągnąć napakowanego w hp boba ze złotą strzelbą...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam od 2 lat żołnierzyka w pełne hp + Golda (koks)

przed zmianami bonusów dla postaci

była to najlepsza postać fortowa

teraz gdybym jeszcze raz zaczynał

był by to zawadiaka

nie wiesz sam co chcesz , nie wiesz czego oczekujesz

określ co sprawia ci przyjemnosc zadawanie obrażeń i statystyki
stanie jako bloker
czy zróżnicowanie


chcesz stać i blokować bierz sobie boba lub PP
chcesz zadawać maxy obrażeń to zawadiakę

a jak nie zdecydowany to żołnierza tylko nigdy nie będziesz zadowolony bo grając w pełnym reskilu w hp ,tracisz je sporo szybciej niż inne profesje
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja dużo daje w wytrzymałość

chce zadawać max obrażenia w bitwie o fort

ale nie wiem w co dawać i też chciałbym być pp

chyba jednak zostanę na innej postaci zawadiaką

ok załóżmy że jestem zawadiaką to w co mam dawać w hp i co

//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry